Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
První koment! poor Theon!
-
Hmm Varamyr k Jonovy?
-
Protože, to má být jako Kim jong Un. - Can i eat it? Proto je to anglicky, ne proto aby někdo v nějakým jiným zapadákově obdivoval Ze-mana. A taky proto že meme v češtině vypadaj prostě blbě. Tak proto. http://i.imgur.com/X3UFQrC.jpg
-
-
Tohle jsem zaslechl a název ve mě evokoval spojení - Rickon - Skagos? :D
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 22. října 2013
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Blackfish 22. října 2013
-
Nevím.. Miley Cyrus?
-
-
Mě to baví tak jak to je, není to obyčejná řezačka, musíš použít rozum abys něco uhrál, je to arkáda, ne simulace. A ta strategická část, jak píšu, mě nadchla. Ovšem co mě dokáže naštvat je, když vypálíš po tanku, a jen sama váha té střely, bez výbu…
-
-
Né, nevelím, na to ještě nemám zkušenosti, každopádně jsem strávil včera dost času na ts s velitelama a opravdu mě to chytlo.
-
http://worldoftanks.eu/clanwars/
-
-
Začala mě fascinovat jiná věc a to strategický pohled na hru. To je úplně jiný hra než jezdit s poláky na publiku když to vezmete z tohohle klanového pohledu. skoro jako Total War proti lidským protivníkům.
-
Takže, abych se vrátil ke hře o trůny. Copak říkáte na tohle :) Game of Bones... http://io9.com/first-look-at-game-of-bones-the-x-rated-version-of-wes-1443984812
-
Tohle mě pobavilo :D Písnička krajně pravicová, všichni mají plnou hubu 1488 a sieg heil a vede komentář Sieg Heil from Israel :D TO ten chlapec dobře dává :D
-
Survivor občas zahlédnu na Coolu. Nikdy jsem nesledoval ani Vyvolené ani Big Brother ani cokoliv jiné na tohle téma, prostoduchých jedinců si užiju dost i v normálním životě.
-
Ona se hlavně hodí pro jedna památná věta, kterou pronesl Tuco: When you have to shoot, shoot. Don't talk.
-
To jsem vyhrabal na jednom fóru, nemam ponětí, odkud to pochází, ale pobavilo mě to. Až se dostanu k moci, rozhodně se tím budu řídit :)
-
Zásady pro všechny zlé a temné pány: Moje Legie Teroru budou mít vždy helmy s průhledným hledím, nikoliv takové, co zakyrývají obličej Můj ventilační systém bude úzký, takže jím nikdo neproleze Můj noblesní bratr, moje druhá polovička – jehož tr…
-
Mno výborně :) Já očekával pouze tanky a ne pozemní jednotky :)
-
Nevím kde kluci berou že Britské tanky jsou v nedostatečném počtu. Měli mnohem víc variací a tanků než USA a Francie, ba dokonce bych řekl že v období druhé světové války, měli nejvíce druhů tanků. Podobně jsou na tom rusové s variacemi BT-, KV-, T…
-
Kdy začínají Supernatural ?
-
Já se bojím že WT tam hodí 5 tanků aby se neřeklo a pořád tě budou nutit to podělanejch letadel.
-
Tak je to on, jen je to kapánek víc plazí.
-
Konečně jsem se rozhodl dokoukat Hellsing OVA, s téměř dvou letým odstupem a jsem spokojenej :) snad jediný anime který se mi zamlouvá, neopakovatelná atmosféra, skvělá hudba, výborné hlášky.
-
A jinak to máš všechno v pohodě ? :D
-
V Re-playi se nad tím rozplývali a nevypadá to špatně. Takovej mix.
-
mě fascinuje to slovo horár, když jsem červenou karkulku slyšel poprvé ve slovenštině řekl jsem si že asi vyměnili myslivce za horníka a on to slovensky hajný :D