Amaroun
O uživateli
- Přezdívka
- Amaroun
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,792
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Ondřej má pěkný botky..
-
Náhodou s ním sympatizuji... Kniha se pořád lépe čte na papíře než na Kindlu :-)
-
-
Trojka se mně líbí... Škoda že moc nefunguje :-)
-
Ptá se učitelka dětí: jak byste vylíčili komunismus? Děti odpovídají: jako rudou růži uprostřed louky…jako nebe bez mráčků…a přihlásí se Pepíček a prohlásí: Jako loď na rozbouřeném moři. „Máš na mysli ten pocit bezpečí, že ano?“ zeptá se učitelka …
-
Tohle se stalo docela oblíbeným videem u nás na vysoký...
-
Moc pěkný hlas... Škoda disco hudební kulisy :-)
-
Corner Stone Cues
-
Lazy Jedi :-D
-
Píseň Ledu a Ohně je akorát reklama na středověk.
-
Mně se líbila na určitých místech nadsázka. Hlavní myšlenka mi přišla hodně povedená. Ale ano je trošku přehnaný. Na druhou stranu to spíš má být něco jako legenda.
-
Včera jsem viděl The Book of Eli. :-) Skvělí film... Kdo má rád postapo jako já tak doporučuji. http://www.csfd.cz/film/247339-kniha-preziti/
-
http://www.csfd.cz/tvurce/30411-ben-whishaw/ Nebo?.. Už jsem zapomněl jak je Ramsay popisovanej... No moc herců z USA tam není :-)
-
No pořád lepší než Michael Llodra
-
http://games.tiscali.cz/video/jak-budete-bojovat-ve-war-of-the-roses-59048 Tak vzhledem k tomu že to má blízko k Písni Ledu a ohně - nemuselo by být špatné... :-)
-
-
-
Game of Ponies [Intro]
-
-
-
-
IllidanCZ: Je to podle mne asi jako adaptace Renlyho s Lorasem. Přístupnější divákům :-)
-
-
Než jsem odešel do školy byl jsem v půlce a zas tak hrozný mi to nepřipadalo..."Líbila" se mi jak byla ztvárněná kapitánova dcera a sexu tam nebyo více než v knize.. Dokoukám vcer :-)
-
Erik Tabery Volal mi teď jeden zahraniční korespondent: "Mohl byste mi pomoci se zorientovat v tom, co se to u vás teď děje?" "Ne." Tohle mně dost rozesmálo...
-
HD PREMIERE! The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon by Richard Gale
-
Tak určitě!!!! :-D
-
Ha a koukám že i 720p... Tyhle formáty nějak nepobírám FQM, HDTV atd... vim jenom, že 720 p má více pixelů :D
-
:D True story...
-