Amaroun
O uživateli
- Přezdívka
- Amaroun
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,792
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Není mason myšlen spíše jako kameník? Ve všech středověko-budovatelských hrách co jsem hrál to byli spíše kameníci.. Ale to jen tak spíš na okraj :-)
-
Hmm podle youtube sledovanosti bych to tipoval tak na 3 mega :-)
-
:D i ty romantiku
-
-
-
-
-
-
Tipoval bych žeeee do večera :-D Případně ang s http://www.addic7ed.com/serie/Game_of_Thrones/2/1/The_North_Remembers Hmm teď mne napadá,že bych to mohl sledovat s Fra. titulky a cvičit Fráninu :-D
-
Ten film jsem našel přes Redmayna, který sice hraje dost podobně, ale hraje výborně... Richard Madden hraje taky moc dobře.. Asi líp než v Agotech..
-
Kniha je dobrá? Sakra mrzí mně, že není nějaký pořádný web o BBC produkci... Poslední roky jsou od nich mini-série a filmy dosti kvalitní...
-
http://www.csfd.cz/film/238065-birdsong/ Skvělá adaptace od bbc :-)
-
-
-
:D :D
-
-
Bůh ví kam to došli... Dneska se snad dělaj i porno remake.. Spletli si sál :-D
-
:D muhehehe
-
Já je spíše lituju :-D Těch 10 hodin je šílenství :-)
-
-
http://blog.tastebuds.fm/worst-album-covers-of-all-time/
-
-
-
-
JJ pěknej mód.. už tu ale zazněl několikrát :-)
-
-
-
Durexxx: Docela jo :-)
-
No uvidíme... Zatím žádné speciální skutky, které by mne nadchli nevykonal.... Snad jen že chcípnul.