Amaroun
O uživateli
- Přezdívka
- Amaroun
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,792
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Bylo v knihách z jakého kraje je jednoručka? :-)
-
-
Dneska jsem náhodou narazil, že budou dávat: VYZNAVAČI RYTÍŘSKÝCH KLÁNÍ - pro ty co by se zrovna v tu dobu nudili :-) http://natgeotv.com/cz/vyznavaci-rytirskych-klani/informace
-
-
-
Tak co já vím tak souboje nebyli moc dlouhý ( většina) Tady jsou trošku delší. Také s 15. století...
-
-
-
Ta pravnučka Chaplina je dobrá (jsem zatím na začátku). Takže už nejsem jenom fanoušek Chaplina :D
-
http://www.inflow.cz/grid-computing-aneb-darujte-vykon-sveho-pocitace Třeba tenhle projekt někoho zaujme stejně jako mne (jsem v Czech National Team)
-
109 příspěvků.. Sakra začínám být outsiderem, už ani to nestíhám číst :D
-
No vida Anglická wiki to taky tak má: The name "Wars of the Roses" refers to the Heraldic badges associated with the two royal houses, the White Rose of York and the Red Rose of Lancaster. It is not thought to have been used during the time of the w…
-
-
-
-
Prošvihl jsem ale bude opakování http://www.ceskatelevize.cz/porady/10327192882-druha-svetova-valka-zapomenute-filmy/211382550080001/ Vypadá to moc zajímavě :-)
-
-
-
Není moc velký výběr linků... Mně ještě čeká devátý díl první série. Zatím jen distribuuji mámě a bratrovy. Rozhodně mně to zaujalo víc než Tudorovci...
-
Děkuji :-) Tak granáty jo? To asi platil Mormont ze svého kapesného předpokládám :-O
-
-
V Jaký části příběhu zfackuje Cersei Tyriona? Neproběhla ta část už v knize? Tady je Cersei k Tyrionovy milejší. :-)
-
-
Je možný být heterosexuálem a zahrát tak dobře tu tamtu scén?...... co se mi nelíbí:D
-
Souhlasím Margaery je docela milá :-) Lepší než Sansa. Dobrej díl... Tedy akorát mně mírně zklamali kostýmy Greyjoyů... Mohli mít taky trošku víc Vikingské motivy :-)
-
Taky se vám zdá hruška Jonova meče taková moc umělá? :-) Skoro jak umělá hmota :-)
-
http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=14715 Baratheon Armor :-))
-
-
Kdyby jste byli někdy v životě zmatení a nevěděli kudy kam. :-)¨(btw dokoukali jste to dokonce?)