Amaroun

O uživateli

Přezdívka
Amaroun
Datum registrace
Návštěv
1,792
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 26. září 2015
  • @flanker.27 Co si mi to flankere poslal za cár papíru? Dyť to nemá žádný abstrakt, klíčová slova - nic co by odhalilo o co v tom článku jde... Nehledě na to, že je to vytržené z kontextu a organizace SOHR v té ukázce textu není zmíněná!!! Na http:/…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 25. září 2015
  • double post
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 24. září 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 24. září 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 24. září 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 24. září 2015
  • @svoa00 Ne, já doopravdy nemám tendence chápat ten tvůj strach z neznáma. Protože to není racionální. Nedávno se objevila statistika teroristických útoků v západním světě a jen 2 % mají náboženský motiv. Většinu mají na svědomí separatistické organi…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 23. září 2015
  • @Jay Jaký je rozdíl mezi absolventy vysokých škol? Absolvent přírodních věd se ptá: „Proč to funguje?“ Absolvent techniky: „Jak to funguje?“ Absolvent ekonomie: „Kolik to stojí?“ Absolvent filozofické fakulty: „Chcete k tomu hranolky?“ @Everett_Yo…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 23. září 2015
  • sorry za double post
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 23. září 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 23. září 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 23. září 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 22. září 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 22. září 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 22. září 2015
  • http://video.aktualne.cz/dvtv/zapad-ztratil-motivaci-rika-filozof-cilek/r~fde12a64a32111e49bec0025900fea04/
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 27. dubna 2015
  • To znamená, že tím padají reálie z těch knih? :D Super - to toh autora musí moc těšit. :D
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Amaroun 17. dubna 2015
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Amaroun 17. dubna 2015
  • http://respekt.ihned.cz/komentar/c1-63736770-kreml-vyhlasil-permanentni-valku-i-nam Hodně fajn článek. :-) A ještě o tom jaký vtipálek je Vyvadil - to svět neviděl :D http://cermanjaroslav.blog.respekt.ihned.cz/c1-63730200-jak-jsem-s-jirim-vyvadil…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 25. března 2015
  • http://video.aktualne.cz/dvtv/presun-americkeho-konvoje-je-protiustavni-tvrdi-kovacik/r~899a5c18ce4e11e4bc74002590604f2e/ No Pan Radar má jasně navrch. Ze začátku ten komouš vypadá, že i usne :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 23. března 2015
  • http://www.politics.hu/20150217/controversy-as-putin-lays-wreath-on-illegal-memorial-to-1956-soviet-invaders/ Dobrák od kosti :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 17. února 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 16. února 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 16. února 2015
  • "No a přesto jsme všechny předehnali (ve vědeckém rozvoji):-)" - Tak ono právě dost lidí spekuluje, že právě díky Křesťanství. :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 14. ledna 2015
  • "Mohli se věnovat vědě, ale něco jako veřejný ateismus prakticky neexistovalo." - Jasný, ale to už se pak dostáváme k fabulacím kdyby existoval ateismus..vybrali by si ho? A tam nechci jít A vlastně není potřeba. Pascal sám se věnoval víře:"„Nevěre…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 14. ledna 2015
  • Ne tohle asi nemá fakt cenu, ale nechápu jak můžete stavit jako protiklad něčeho dobrého (věda) proti něčemu zlému. Dyť nakonec věda přichází z věcmi, které jsou naprosto přišerne... Zlatý fundamentalista s kalašnikovem oproti atomové bombě nebo s…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 14. ledna 2015
  • Ty vole Flankere já jsem nikdy netvrdil, že věda je hrozná. Tak mne neradikalizuj - nestav mne do pozice nějakého omezence, protože já ty vědecký výdobytky přijímám stejně jako ty a mnohdy jsem za ně rád. Z těch tvých citátu ohledně Einsteina není …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 14. ledna 2015
  • "tak teď mohly být poznatky ze všech oborů daleko více vpředu." - Jinak já nějak nepozorovávám, že by existovala nějaká korelace mezi technickou či vědeckou vymožeností a šťastně či spokojeně prožitým životem. :O
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 14. ledna 2015
  • Stačí si vyjet list křesťanských myslitelů a jistě tam poznáš spousta známých jmen, které posunuli chápaní fyzického světa o velký kus dále. Třeba takový Newton a Pascal se velice věnovali teologii a asi jim to dělalo radost - tak proč ne? Einstein …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 14. ledna 2015
  • http://kojot.name/2010/07/06/854886-neplette-si-evangeliky-a-evangelikaly-aneb-trocha-osvety/ Jinak ano - Křestané mají smysl pro humor. :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 14. ledna 2015
  • No nebudu se tady moc zabývat nějakým systematičtější rozborem o tom co je a není křesťanství. Přesto je tu pár věcí, které stojí z pohledu nepraktikujícího protestanta - evangelíka připomenout. Hodně pohanů, jak jim rádi s úsměvem my věřící říkáme…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 14. ledna 2015

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě