Olorin

O uživateli

Přezdívka
Olorin
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Koncept mi připomíná film Gattaca, shodou okolností film od stejného režiséra. Nápad nevypadá špatně, ale je důležité, aby to správně uchopili, jinak to bude děsná blbost - ale to hrozí většině scifáren.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 22. července 2011
  • Martin podle mě potřeboval Jona nějak sejmout z pozice Lorda Velitele, aby s ním mohl zase něco podniknout, tedy pokud ho opravdu definitivně neodkrágloval (to by mě IMHO pěkně naštval). Dalcor: To, co popisuješ, ale nedělá z dýky nějakou průraznou…
    V diskuzi Tanec - diskuse Komentář od Olorin 21. července 2011
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 21. července 2011
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 21. července 2011
  • Na jejich straně byl především moment překvapení, a Thorin žádná houžvička nebyl, stačí vzpomenout, proč dostal přízvisko Pavéza.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 19. července 2011
  • Dalcor: Že někoho nemusí bavit Hostina, to chápu, ale Bouře mečů?
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Olorin 19. července 2011
  • Firewalker: Tam nejsou nadpozemsky krásní, ale nadpozemsky světélkující. :-)))
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 18. července 2011
  • Teď jsem teprve zjistil, že včera Na plovárně byl hostem Christopher Lee, tak jestli se chce někdo mrknout: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1093836883-na-plovarne/
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 18. července 2011
  • Tak valaryjská ocel bude na severu asi dost nedostatkové zboží... :-)
    V diskuzi Hodiny Tance Komentář od Olorin 18. července 2011
  • Opravdu bys stál o nekvalitní překlad? Možná kdyby se toho ujmul třeba Léto, tak by to ještě k něčemu vypadalo, ale pochybuji, že na to bude mít někdo náladu, natož čas...
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Olorin 18. července 2011
  • Baal: S drakem tak vysoké ambice neměli, a 1000 skřetů? To bych chtěl vidět, kdy to stihli? :-) barbarossa: Tak filmy vesele ignoruj a máš to! :-)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 18. července 2011
  • No, dělali...ve většině situací měli víc štěstí než rozumu. Předně to byla výprava za pokladem, proto si i "najali" Bilba, jako zloděje cenností. :-) A nejlepší zabijáci to byli těžko, byli to jen přátelé a příbuzní Thorina, hrstka těch, co se usadi…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 17. července 2011
  • speedy - fakt, že zatím jsou ti trpaslíci vidět jen samy, tak to možná zkresluje, ale třeba až uvidíme společnou fotku, dejme tomu s Gandalfem a s nimi, tak budou vypadat OK.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 17. července 2011
  • V diskuzi Tanec s draky Komentář od Olorin 17. července 2011
  • Liv vypadá docela dobře, i Cate Blanchett jako Galadriel mi nějak zvlášť nevadila - sice jsem si sám tyto dvě asi nejkrásnější žijící elfky představoval trochu jinak, ale to prostě filmaři ztvárnit nemohli. :-) Jen mohli udělat Galadrieniny vlasy tr…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 17. července 2011
  • V diskuzi Tanec s draky Komentář od Olorin 17. července 2011
  • Už v PP si filmaři u spousty postav tak trochu zafantazírovali, třeba u Úst Sauronových - že trpaslíci budou vypadat trochu jinak, než jak byli popisováni v knize, to mi zase tak nevadí, jsem zvědavý na výsledek, a teprve podle něho budu film hodnot…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 16. července 2011
  • Myslím, že není, tedy makalo se na ní, ale není hotová, a to už asi hodně dlouho.
  • Tak sorry.
  • No co, remake remakeu. :-)) Carpenterův remake ale zůstane klasikou. :-)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 15. července 2011
  • Amaroun: Vždyť říkám, že si tam s historickými fakty hlavu moc nelámali. :-))
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 14. července 2011
  • Nejlepší 3D jsem zažil v Imaxu na Avatarovi.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 14. července 2011
  • Jo, už jsem viděl - je to sice béčkojdní béčko :-), a autoři si s historickými fakty taky hlavu nelámali, ale je to myslím povedená historická řezničina. Takových moc není, takže jsem za Ironclad rád. :-)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 14. července 2011
  • Montezuma3: Ptal jses, které jsou zatím neznámé POV postavy, tak jsem ti je napsal, no. :-))
  • Tak ČT sice taky není objektivita sama, ale z čeho si vybrat? Z Primy nebo dokonce z Novy?? Když se občas dívám na jejich zpravodajství, tak nevím, jestli se mám smát nebo plakat, většinou dělám to první. :-))) Navíc, mně je ČT alespoň trochu sympat…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Olorin 14. července 2011
  • Jj, frázová slovesa dokáží naštvat! :-))
    V diskuzi Hodiny Tance Komentář od Olorin 14. července 2011
  • Oproti Filimu a Kilimu? Ne. Oproti věku ostatních členů výpravy k Osamělé hoře? Ano.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 13. července 2011
  • Tak jsou to ještě mladý ucha, něco jim tam roste, ale na plnovous alá Gimli jsou prostě moc mladí - mně naopak tohle ztvárnění přijde moc fajn.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 12. července 2011
  • schleitr: To si musel mít v hlavně pěknej guláš, když si Malaz!!! četl takhle narychlo. :-)))
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Olorin 12. července 2011
  • Montezuma3: Za jeden den přečíst kolem 1000 stran textu a ještě k tomu v angličtině??? :-))))
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Olorin 12. července 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě