Olorin
O uživateli
- Přezdívka
- Olorin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Musíte si uvědomit, že členové téhle výpravy nebyli žádní chudáci, takže trošku lepší oblečení asi měli. :-))
-
Ben Nevis: Ne, jde jen o přezdívky známých POV postav, některé mají i 4 různé přezdívky.
-
-
.
-
Tak ten asi hned tak nebude...
-
-
-
Jo, taky jsem koukal. Známý svět se nám zase o něco rozšířil. ;-)
-
Přátele, nebojme si z plna hrdla toužebně zavít... Auuuuuu! :-( To čekání, ach to čekání! :-)
-
Já se sice učil anglicky, ale taky jsem na to "čtení" zvědavej. :-)
-
Taky taky. :-))
-
Chmur: Vždyť jsem psal, že jsem se na tom podílel taky - a vůbec, děláme tady z toho pomalu, jako bychom se za války dali k SS. :-)))) A už ukončuji pro lepší spaní Aqwartyho tuto diskusi. :-)
-
Chmur: Já nevím, všichni tady se mnou v podstatě souhlasí, ale podle tebe neříkám pravdu, fakt nevím. :-)))) Pokud vím, tak jsem na problém ot párkrát upozorňoval...
-
Chmur: Jen jsem psal, že bych omezil OT diskuse, témat tady je na to dost. Ano, podílel jsem se na tom také, ale většinou tím, že jsem někomu domlouval, aby se s tím přesunul na specifický topic.
-
Měl dlouhé vlasy, nepracoval, co chceš víc?
-
Expendable: Jo, poslední dobou se tady diskuse vede spíš po stránce kvantity než kvality.
-
Viděl, hlavně Smradupán a Bobromil jsou moji oblíbenci, ale nějak jsem nepochopil, na co si zrovna narážela, na mučidlech se malý Glumídci opravdu nerodí. :-/ flanker: Jo, elfka Tauriel.
-
Heh, mládí na trpaslíky kolem sto let a více moc nesedí. :-D
-
Jarla: Ne
-
Výrobu Gluma jsme viděli na začátku Návratu Krále...
-
Ten nalevo má dost zvláštní účes. :-)
-
Jen, že Jackson zveřejnil další (druhý) video-deník z natáčení.
-
už jsem to avizoval v kecálišti, ale jinak díky, tady je to alespoň v diskusi o filmech.
-
Například kapitoly o Hudbě a Dvou Stromech jsou prostě nezfilmovatelné, a vlastně nejdou dost dobře ani ztvárnit malbou. Jedním z důvodů je jistě i fakt, že je to docela náboženské dílo (Hudba Ainur určitě), a ty něčí interpretaci dost vzdorují už z…
-
Možná ještě ty Hůrinovy děti, ale Silmarillion je jinak extrémně nezfilmovatelnej. :-)
-
Vždyť má pravdu, to by pak nemohly mít ženy orgasmus ani s vibrátorem (pokud tedy nechceš tvrdit, že s ním chtějí mít dítě). :-)))
-
-
Takže ženy mají orgasmus jen s tím, s kým chtějí mít dítě? To slyším tedy prvně. :-)))
-
Až po, jinak by to mohlo brzo karamelizovat a bůhví, jestli by to potom celé nezhořklo. Dobrý je také javorový sirup. Smaží se to maximálně tak 4 - 5 minut, prostě dokud to není krásně zlatavé.
-
Roztomilé to je... :)