Olorin
O uživateli
- Přezdívka
- Olorin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Možná že Theona ještě v Tanci politujeme, vzhledem k jeho zveřejněné kapitole... :-)
-
Pomalý to ani moc není, jen je škoda, že tam kromě Orlího hnízda žádná nová fotka není.
-
Já to myslel právě jen na tu Hostinu, s překlady jmen v jiných knihách problém nemám, alespoň u většiny.
-
Chtěl jsem to jenom shrnout, alespoň jsem si nevšiml, že by tu byl osamělý vlk nebo dokonce celá smečka, které by se překlad v Hostině líbil. Tvoji manželku neznám a napodobovat jí nechci. :-D
-
Obecně jsou ty přeložený jména děsný, na tom se snad shodneme...
-
To máš jednoduché počty, ono už takhle je ta kinoprojekce pro seriál docela frajeřina (nevím u nás o podobné akci) a Praha je místo s největší kumulací lidí. Jinými slovy, buďte vděční i za to málo. :-D
-
-
To asi del Toro nebude, tenhle mi na něj přišel ještě moc hubenej, ale kdo ví. :-D
-
Vypadá to náramně! Kluci si to natáčení určitě užívají! :-D Jinak je to i na youtube...
-
Dalo se čekat, že lidé nezasažení předlohou budou k seriálu méně kritičtí - ostatně tak je to ve všem.
-
Andalové by mohli být Anglo-Sasové. Jinak ke knize...tuhle jsem nečetl, ale Kovařík má vynikající sérii Rytířské bitvy a osudy, pro zájemce o boje mezi Lancastery a Yorky pak její IV. díl s podtitulem Soumrak rytířstva, doporučuji.
-
"Nejkrvavější film všech dob!" :-D
-
JJ, Poslední skaut, můj oblíbený film z doby, kdy se ve filmech ještě mluvilo sprostě, kouřilo a chlastalo a každej tam nevypadal jako by vypadl z výkladní skříně, prostě zlatý časy! :-) Rickard Stark (otec Neda): "Ten je tam hotovej pečenej vařene…
-
Do Prahy to nemám daleko (vlastně se tam budu ten den motat na nám. Jana Palacha), a vidět druhý díl o týden dříve je lákavá představa, ale k čemu bych pak to HBO měl doma... :-D
-
Kantosáka jsem už přečetl někdy před rokem, v době, kdy jsem se pachtil i po dalších veledílech sci-fi žánru - třeba Koncem Věčnosti od Asimova.
-
Jak vás vůbec mohlo napadnout chtít vyškrtnout Boltona a Davose, jedny z nejdůležitějších postav? :-)
-
Ještě bys mohl začít vzdálenosti počítat na fotbalová hřiště. :-D
-
Jo, to znám. :-D
-
na torrentech (dobrý rozcestí je na torrentz) jsou seriály v anj k sehnání zpravidla do druhého dne po premiéře a pokud bude česká premiéra ve stejný den jako americká (jako tomu bylo u Pacifiku), tak na ulož.to to bude v čj taky během následujícího…
-
Počkat do druhého dne, to jednak bude na netu v anj i čj. Já HBO naštěstí mám. :-D
-
Jan Amos Komenský tomu v cimrmanovské hře České nebe říká "geometrické obrazce". :-D
-
Myslíš ten...ehm..."vaginální motiv"?
-
Asi ne. :-D
-
Takže má Estonsko jen o pár desítek tisíc obyvatel víc než Praha? :-) I když, ČR je v Tokiu obsažená asi tak 3x, takže to taky není žádná sláva. :-D
-
To jsou celosvětové údaje, nebo jen z USA?
-
Tak v tomhle se s vámi neshodnu. Zatímco Zimohrad je podle mě velice reálně pojatý (obzvlášť oceňuji ty dřevěné střílny okolo věží), tak Pevnost v Králově přístavišti ve mně evokuje klasická fantasy klišé o dlouhatánských věžích hradů. :-) Samozřejm…
-
Zimohrad stejně vyplení, takže se bude muset stejně vybudovat znova. :-p
-
Já pořád nechápu, co vám na těch věžích vadí? Pevnost v Králově přístavišti vypadá mnohem "divněji". :-)
-
To je asi jako u PP, kde nečtenář taky tápal (věřil bych tomu, že tápal celou trilogii). :-)
-
Aleku nešlo by to nějak vymazat? Omylem jsem zdvojil komentář a buď jsem slepej nebo tady není tlačítko na smazání. :-)