Olorin
O uživateli
- Přezdívka
- Olorin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
-
Montezuma3: Však taky neříkám, že jde o běžnou věc, jen že by bodla. :-) Amaroun: Když pro nic jiného, tak díky tomu má člověk přehled. :-)
-
Já jsem se v novém rozvržení zorientoval během 5 min. Jediný, co bych vylepšil je podpora širokoúhlých monitorů.
-
To není můj boj a s infem jsem spokojený.
-
:-D
-
Mně se naopak ta změna líbí a nechápu, že z toho někomu začnou bolet oči, nejsem ten případ. Redakce je tam naprosto super a většina návštěvníků taky.
-
Na MZ sem tam něco napíšu taky...
-
Asi se do diskuse zapojím, až to tady nebude tak nacpaný, nestíhám to sledovat... :-D
-
Upřímně, i kdyby to mělo 30 dílů, tak by se tam všechno nevešlo, to je u poměru knih a filmů prostě fakt. Na druhou stranu minisérie mám rád už jen z toho důvodu, že si na každém díle dají záležet a nevyrábějí desítky dílů jako na běžícím páse. :-)
-
Amaroun: Měl, navíc to byl největší natáčecí plac s kulisama, co kdy kdo postavil pro seriál (pro film snad ne, tam asi Kleopatru nepřekonal). Taky to je (pokud se nemýlím) dodnes nejdražší televizní projekt.
-
-
Jo, souhlasím, elegantní řešení.
-
Vždyť snad všichni víme, co bude následovat (když uvidíme, kde v ději první díl končí). A navíc, když někdo napíše POZOR SPOILER, tak pod něj může napsat, co bude chtít. Nebo založí sekci pro spoilery.
-
Třeba sex Jaimeho s Cersei (když je zmerčil Bran) udělali trochu jinak, jinak od dob Říma mě v TV nemá co vyvést z míry. :-D
-
No, to bys (vzhledem k tomu, že tohle je fan stránka) mohl hlasování "odpad" spojit rovnou s automatickým banem. :-D :-D
-
-
Styl intra se mi docela líbil. Na zbytek se podívám až odpoledne.
-
Já na to šel přes p2p, za okamžik to budu mít stažený...uff, už aby to bylo! :-D PS: Hlavně, že tady Alek psal, že tady nechce postovat odkazy na download. :-D
-
Jenom ze zvědavosti, jaké obory učíte?
-
To mi nevadí, protože jsou tam od začátku. Jen bych se vrátil zpět k Vysoké Zahradě.
-
My víme, co znamená Waterman... tady se vedla diskuse o tom, co víc vzbuzuje respekt. :-) ------------- Nebo ser Vodák. :-D
-
Nedělej ze mě Polívku z Pelíšek. :-D Kdyby to byl alespoň Lord Voda...ale Vodička...ne nepřesvědčíš mě. :-D
-
Holt to je riziko, když se pohybuješ na českých webech, ale ani já nejsem z čj překladu odvátej - přesto beru, že to je literatura zhruba na úrovni (dejme tomu) Alenky v říši divů, a tam se jména taky hodně překládají, prostě je to taková pohádka, n…
-
K Lordu Vodičkovi bych neměl žádný respekt, k Lordu Watermanovi naopak jo... :-D
-
Tam spáchá sebevraždu. :-)
-
Tam mi hlavně vadili ty místní jména - vůbec mi to pak nepřipadalo, že se to odehrává v Velké Británii. Macejko: Tak proč čteš HP v češtině? :-)
-
To co se mu "stalo" v té kapitole, to bych snad nepřál ani starýmu Freyovi. :-)