Olorin
O uživateli
- Přezdívka
- Olorin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Ještě ne mami!
-
Co máte proti Euronovi, takovej sympaťák to je...? :-D
-
Prezident Angreštově demokratické republiky...
-
Nad tím jsem tolik neuvažoval, ale v zásadě by to šlo. :-D
-
Co třeba Král bramborových lidí? :-D
-
-
A pod sladkým nebem tráví lidé lidi jedem. Libuše, mrtvice.
-
Božský mouuuudrý Lu-lu-lu-lumíre!
-
Now, you are one!
-
schleitr: Ale fuj, ty bys mu hned přál to nejhorší. :-D flanker.27: Číšku ptáčku zeleného pééří...
-
speedy: To God save... je docela trefné, vzhledem k tomu koho teď Stannis vzývá. :-)
-
Tak zase se v Tanci u Dany sejde celá řádka zajímavých postav, tak to tak zlé snad nebude. :-)
-
Montezuma3: Je to výsledek těch "experimentů" v hradním žaláři - teď si nevzpomenu na jméno toho odpadlického mistra - poslal Cersei o tom (tuším, sám jsem Hostinu dlouho nečetl) dopis, když byla/je zavřena v Velkém Septu.
-
-
Naštěstí se pravdu (možná) dozvíme už v červenci, respektive koncem roku/ začátkem příštího. ;-) reakce na téma Sandor
-
Tomu moc nevěřím, nevypadalo to, že by (pokud to byl on) se ještě někdy chtěl vrátit ke svému starému životu... Montezuma3 - Ty jsi nečetl Hostinu pro vrány?
-
To už se tady "hodněkrát" prodiskutovávalo. Výsledkem jsou (většinově) dvě teze: 1) je opravdu tuhej 2) je z něj teď mnich na tom ostrovním klášteře v Hostině. Můj osobní názor je, že tak jako tak už asi žádnou další roli nesehraje...
-
Takže ale přiznáváš, že občas počítač ovládáš i něčím jiným, než jenom myší! :-D (říkejte mi Bernad Gui)
-
již od Náchoda se ptá, kdy už to vyjde.
-
sarven: Občas mi tak lidi říkaj. :-D flanker.27 - majuskule či miniskule záleží na tom, jestli podporuješ teorii prof. Ericha Fiedlera z Vídně. :-D A otázkou schopnosti lovu zmijí u papoušků, tím se zabýval přece Jan Hraběta. :-)
-
sarven je starej papoušek? :-D :-D
-
A jak teď píšeš? Virtuální klávesnicí? :-D
-
JAIME : Já v něm teda táborovýho vedoucího nevidím a troufám si tvrdit, že nikoho s jeho vzezřením by ani jako táborového vedoucího nevzali - leda tak ta nějakej survive letní běh pro dospívající (15 a vejš). ;-D
-
To je dobrá otázka! :-D
-
Vypadá to perfektně. I když tady asi moc diváků, co nečetli knihu, nebude. :-)
-
Ten v Temném rytíři byl extrém a jsem rád, že to tak nevypadá v seriálu, sice by mohl mít tvář ještě trochu víc spálenou, ale docela ujde.
-
Mně se představitelka Sansy docela líbí...
-
Počkat, počkat! Zapomínáte na Starou chůvu. :-D
-
A co pak jsou teprve zrádci krále, kteří provádějí incest a vyhazují děti z oken? :-D
-
Podle mě zatím (s předstihem) vede Jaime, Tyrion a Arya. Ale těžko takhle na začátku seriálu soudit.