Olorin
O uživateli
- Přezdívka
- Olorin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Jak to víš?
-
-
-
Jen aby to náhodou nebyla jedna z mála postav, která se živá dočká konce ságy - byl by to docela zajímavý paradox, postava nejméně vhodná pro přežití v hře o trůny, a ve světě Písně obecně, by všechny ty mazaný lišáky přežila. Zatím se jí to alespoň…
-
Už jenom to, že vlastně může za to, že se Ned vydal na Jih hledat pravdu o Arrynově smrti (a taky tam nalezl smrt), asi brzo Sansu konečně trkne. :-)
-
Já například na hodnocení svých oblíbených pořadů, seriálů či filmů moc nekoukám, kdyby jste tady nepsali, jak je na tom GoT, tak bych to ani nevěděl. :-) PS: S Pánem Prstenů nemám nejmenší problém - tedy až po shlédnutí extended edition. :-)
-
Will House Greyjoy rule the world?
-
Zapper: Ale vždyť já proti hodnocení nic nemám, jen jsem psal proti hodnocení seriálů na základě jejich prvního (druhého) dílu! :-) Pán prstenů je trilogie filmů, kde se odděleně mluví o Společenstvu, Dvou věžích a Návratu krále - kdyby na ČSFD byl…
-
Za takovou kacířskou myšlenku (že Jon umře - resp. ne sešlostí věkem) bys měla být pranýřována (v kontextu středověku)! :-D
-
Taky by mě zajímalo, proč tady všichni uvažujou, jako by už Lordem velitelem nebyl... :-)
-
To můžou napsat v diskusi, ale dobrá už se vzdávám. :-D
-
V tom případě je to lepší, ale pak mi to hodnocení nedává smysl, když ho budu neustále měnit, proč raději nepočkat, než hrr hrr si zahlasovat?
-
Ale nevypadalo to, že by ho služba u Hlídky nějak lákala. :-)
-
V tomhle souhlasím s Chmurem. Hodnotit by se mělo celkové dílo (nebo alespoň většinová část z celku), a ne jen podle jeho menší části, to je jako hodnotit film podle prvních 15 minut. Když by se hodnotily jednotlivé díly, tak prosím, ale za stávajíc…
-
To je tak vždycky, ono se to hodnocení ustálí.
-
Toho už mám za sebou, teď jsem pod Horčičkou. ;-)
-
JAIME: Ani ne, ale já ho měl na přednášky minulý rok, tak si to už moc nepamatuju. :-)
-
Randáka jsem neměl tu čest na nic mít, ale kdyby náhodou, tak řeknu, že ho Jaime pozdravuje. :-D
-
JAIME: Jo
-
Já ho taky kupovat nebudu, když už mám stejnou knihu jednou.
-
To víš, já na diskusi tady během prvních dvou dnů po odvysílání první episody seriálu rezignoval, protože jsem jí nestíhal sledovat, jak byla rychlá. :-) Ale ta definice je opravdu na hlavu padlá. Rytíře v celé noční hlídce by se možná dalo spočít…
-
To je pravda, na některejch přednáškách spíš nejsem než jsem, ale zatím mi to prochází. :-)
-
a baba uhnila.
-
Jo aha, to jsem přehlíd. Sorry. :-D
-
Heh, Physics of the Impossible (v češtině) mám právě na stole. :-)
-
Že by věděli něco, co my ne? :-D Macejko: To bylo kde? :-D
-
Tak to já mam oproti Vám dost nudný buzení - v sedmé mě vzbudí budík, hned se jdu nasnídat a v osm hurá vlakem do Prahy. :-(
-
To bych to už rovnou objednal z Talpressu, kde mají klidně až 100 korunové (možná i víc) slevy oproti NeoLuxoru. Teď jsem to bral podle toho novýho vydání Her o trůny.
-
Kdepak, já raději půjdu říct nějaký vtip tomu španělskému psu Jorgemu z Burgosu. Schválně jak se zachová? :-D
-
sémě je silné