Olorin
O uživateli
- Přezdívka
- Olorin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Takhle zmenšený vypadá znak Lannisterů jako český lev (samozřejmě, jsou tam odlišnosti, ale takhle z dálky... :-)), že bych začal fandit jim? :-D Jinak mi tam chybí avatar Staré chůvy. :-(
-
Tys neviděl Barbara Conana? Vždyť to je vedle prvních dvou Terminatorů Arniho životní role - možná to je i tím, že ani v jednom toho Arnie moc nenakecal. :-D
-
Hlavně byl literární Conan docela inteligentní a víc ukecanej, než jak ho ztvárnil Arnie. Ale přiznám se, že jsem to četl před delší dobou...
-
Co všechno neudělají ožralí houmlesáci pro svoje zdraví, máme se od nich ještě čemu učit! :-D
-
Nikomu se omlouvat nemusíš - až na těch pár (cca 5 lidí), co sem čas od času přijde nově jen kvůli seriálu, jsme tady všichni čtenáři a nám to nevadí. :-)
-
Tady se na spoilery nikdy moc nehrálo, ale je fakt, že do diskuse o seriálu tohle nepatří.
-
Tam moc na somráky nevypadali... :-D - Pardon, pletu si to s Úsvitem mrtvých. :-)
-
Zrovna jsem se na to taky koukal. Vypadá to rozhodně líp, než jsem se obával. Teď vše závisí na tom, jestli filmaři dokážou vytvořit tu správnou drsnou atmosféru a perfektní hudbu - nového Basila Poledourisa asi těžko seženou, ale hudba udělala pro …
-
flanker.27 - Jestli je to skutečný, tak je to dost drsný a dokazuje to, že klukům od letadel nechybí smysl pro humor. :-D Amaroun - Jsem netušil, že kaputt je i anglicky. No vida, ještě se něčemu novému přiučím. :-) Jinak nekrofilové jsou dobrý. :-D
-
Tak to vypadalo od začátku, podstatnější je, že z něj dýchá poctivá středověká řežba - něco, co tady poslední dobou hodně chybí. :-)
-
Montezuma3 - to řekni bassbeastovi, ten se odchýlil od tématu. :-D
-
bassbeast: Nesouhlasím, už jenom rozsahem Tolkienova díla - vis The History of Middle-Earth. Nesouhlasím, už jenom proto, že Píseň není dokončená. Až bude, tak svoje stanovisko klidně přehodnotím, ale zatím fakt ne. Tolkien je mnohem propracovanější…
-
Montezuma3: To by mohla být klidně otázka i pro čtenáře, páč to nevím taky. :-D
-
Tak hlavně skutečné důvody, proč zabil krále, budou v případných dalších sériích. To, že se teď hned nedozvíme všechny skutečnosti, které vedou k jednání různých postav, je stejné jak v knize - ta si jen mohla dovolit rozsáhlejší vysvětlování, to se…
-
Takovej superterorista Usáma? Batman by si s ním ale poradil, nicméně zajímavý námět na komiks, i když v USA lehce kontroverzní. :-D
-
Expendable: Když o tom tak mluvíš... nejsem si jistej, ale jak Jorah říká, že zradil svého otce, nebyl v knize vykreslen trochu jinak, myslím, trochu víc zapšklý, že ho vyhnali? Tady mi přijde, jako kdyby si svou vinu jasně uvědomoval. Možná to ale …
-
Tak Tywina má hrát Charles Dance, takže riziko mejlky je nepatrný. :-)
-
Selmy mě docvaknul hned, ale nečtenář v tom musí mít pořádný guláš, popravdě ale zatím nemusí vědět, kdo to Selmy je, takže je to OK.
-
Já si myslím, že by prostě zkombinovali Hostinu s Tancem. Je to logické. Teda za předpokladu, že se ke čtvrté sérii opravdu dostaneme (samozřejmě doufám, že ano). :-)
-
Je to sice smutná zpráva pro Usámu, ale dobrá pro všechny ty ryby, co se teď můžou popást na jeho mrtvole.
-
Díky za tip, kouknu se na to. :-) Ještě mám v plánu (až budu mít čas) se mrknout na Caesarovy Zápisky o válce Galské a Zápisky o válce občanské, alexandrijské, africké a hispánské.
-
Snad se na to už během hodiny budu moct mrknout - zatím asi můj nejočekávanější díl - respektive zatím nejočekávanější děj. :-)
-
No, tak jsem právě zjistil, že si už Červeného trpaslíka nepamatuji tak, jak jsem si myslel, musím se na ten díl znovu podívat. :-)
-
Když už je řeč o Machiavellim, tak doporučuji si pročíst Vladaře, moc zajímavé čtení. ;-)
-
To je jen pro facebookaře? Tak to jde mimo mě. :-/
-
já znám akorát hammondovy varhany...
-
Nova a Prima jsou ztracený případy, to moc dobře vím - tam jsou schopný jednou reportáží zaplácnout celý zpravodajství a ještě jak hrajou na city, fuj! :-(
-
na wikipedii píšou, že v roce 2005 sčítání lidu bylo 2 100 000 000 lidí - navíc tvůj údaj o sotva půl miliardě hapruje už jen v tom, že součástí Commonwealthu je i Indie. :-D :-D :-D A proč by tě to jako občana ČR mělo zajímat? Já nevím, možná pro…
-
Chmur: Vzhledem k tomu, že ta "jakási celebrita" je předpokládaná budoucí hlava 16 států s celkovým počtem obyvatel kolem 134 milionů, a hlava státu, který předsedá Commonwealthu, ve kterém žije 2 miliardy lidí, tak si troufám tvrdit, že jde, minimá…
-
Já se díval na čt24, ale jen protože mě to zajímalo z kulturního pohledu - protokol, slavnostní průvod, vnitřek Westminsterského opatství atd - když jsem byl v Londýně, tak jsem tohle neviděl... :-)