Olorin

O uživateli

Přezdívka
Olorin
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Takhle zmenšený vypadá znak Lannisterů jako český lev (samozřejmě, jsou tam odlišnosti, ale takhle z dálky... :-)), že bych začal fandit jim? :-D Jinak mi tam chybí avatar Staré chůvy. :-(
    V diskuzi Seriál Hra o trůny Komentář od Olorin 5. května 2011
  • Tys neviděl Barbara Conana? Vždyť to je vedle prvních dvou Terminatorů Arniho životní role - možná to je i tím, že ani v jednom toho Arnie moc nenakecal. :-D
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 5. května 2011
  • Hlavně byl literární Conan docela inteligentní a víc ukecanej, než jak ho ztvárnil Arnie. Ale přiznám se, že jsem to četl před delší dobou...
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 5. května 2011
  • Co všechno neudělají ožralí houmlesáci pro svoje zdraví, máme se od nich ještě čemu učit! :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Olorin 5. května 2011
  • Nikomu se omlouvat nemusíš - až na těch pár (cca 5 lidí), co sem čas od času přijde nově jen kvůli seriálu, jsme tady všichni čtenáři a nám to nevadí. :-)
  • Tady se na spoilery nikdy moc nehrálo, ale je fakt, že do diskuse o seriálu tohle nepatří.
  • Tam moc na somráky nevypadali... :-D - Pardon, pletu si to s Úsvitem mrtvých. :-)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Olorin 5. května 2011
  • Zrovna jsem se na to taky koukal. Vypadá to rozhodně líp, než jsem se obával. Teď vše závisí na tom, jestli filmaři dokážou vytvořit tu správnou drsnou atmosféru a perfektní hudbu - nového Basila Poledourisa asi těžko seženou, ale hudba udělala pro …
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 5. května 2011
  • flanker.27 - Jestli je to skutečný, tak je to dost drsný a dokazuje to, že klukům od letadel nechybí smysl pro humor. :-D Amaroun - Jsem netušil, že kaputt je i anglicky. No vida, ještě se něčemu novému přiučím. :-) Jinak nekrofilové jsou dobrý. :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Olorin 5. května 2011
  • Tak to vypadalo od začátku, podstatnější je, že z něj dýchá poctivá středověká řežba - něco, co tady poslední dobou hodně chybí. :-)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 5. května 2011
  • Montezuma3 - to řekni bassbeastovi, ten se odchýlil od tématu. :-D
  • bassbeast: Nesouhlasím, už jenom rozsahem Tolkienova díla - vis The History of Middle-Earth. Nesouhlasím, už jenom proto, že Píseň není dokončená. Až bude, tak svoje stanovisko klidně přehodnotím, ale zatím fakt ne. Tolkien je mnohem propracovanější…
  • Montezuma3: To by mohla být klidně otázka i pro čtenáře, páč to nevím taky. :-D
  • Tak hlavně skutečné důvody, proč zabil krále, budou v případných dalších sériích. To, že se teď hned nedozvíme všechny skutečnosti, které vedou k jednání různých postav, je stejné jak v knize - ta si jen mohla dovolit rozsáhlejší vysvětlování, to se…
  • Takovej superterorista Usáma? Batman by si s ním ale poradil, nicméně zajímavý námět na komiks, i když v USA lehce kontroverzní. :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Olorin 3. května 2011
  • Expendable: Když o tom tak mluvíš... nejsem si jistej, ale jak Jorah říká, že zradil svého otce, nebyl v knize vykreslen trochu jinak, myslím, trochu víc zapšklý, že ho vyhnali? Tady mi přijde, jako kdyby si svou vinu jasně uvědomoval. Možná to ale …
  • Tak Tywina má hrát Charles Dance, takže riziko mejlky je nepatrný. :-)
  • Selmy mě docvaknul hned, ale nečtenář v tom musí mít pořádný guláš, popravdě ale zatím nemusí vědět, kdo to Selmy je, takže je to OK.
  • Já si myslím, že by prostě zkombinovali Hostinu s Tancem. Je to logické. Teda za předpokladu, že se ke čtvrté sérii opravdu dostaneme (samozřejmě doufám, že ano). :-)
  • Je to sice smutná zpráva pro Usámu, ale dobrá pro všechny ty ryby, co se teď můžou popást na jeho mrtvole.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Olorin 2. května 2011
  • Díky za tip, kouknu se na to. :-) Ještě mám v plánu (až budu mít čas) se mrknout na Caesarovy Zápisky o válce Galské a Zápisky o válce občanské, alexandrijské, africké a hispánské.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Olorin 2. května 2011
  • Snad se na to už během hodiny budu moct mrknout - zatím asi můj nejočekávanější díl - respektive zatím nejočekávanější děj. :-)
  • No, tak jsem právě zjistil, že si už Červeného trpaslíka nepamatuji tak, jak jsem si myslel, musím se na ten díl znovu podívat. :-)
    V diskuzi Titulková sekvence Komentář od Olorin 2. května 2011
  • Když už je řeč o Machiavellim, tak doporučuji si pročíst Vladaře, moc zajímavé čtení. ;-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Olorin 2. května 2011
  • To je jen pro facebookaře? Tak to jde mimo mě. :-/
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Olorin 1. května 2011
  • já znám akorát hammondovy varhany...
    V diskuzi Titulková sekvence Komentář od Olorin 1. května 2011
  • Nova a Prima jsou ztracený případy, to moc dobře vím - tam jsou schopný jednou reportáží zaplácnout celý zpravodajství a ještě jak hrajou na city, fuj! :-(
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 30. dubna 2011
  • na wikipedii píšou, že v roce 2005 sčítání lidu bylo 2 100 000 000 lidí - navíc tvůj údaj o sotva půl miliardě hapruje už jen v tom, že součástí Commonwealthu je i Indie. :-D :-D :-D A proč by tě to jako občana ČR mělo zajímat? Já nevím, možná pro…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 30. dubna 2011
  • Chmur: Vzhledem k tomu, že ta "jakási celebrita" je předpokládaná budoucí hlava 16 států s celkovým počtem obyvatel kolem 134 milionů, a hlava státu, který předsedá Commonwealthu, ve kterém žije 2 miliardy lidí, tak si troufám tvrdit, že jde, minimá…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 30. dubna 2011
  • Já se díval na čt24, ale jen protože mě to zajímalo z kulturního pohledu - protokol, slavnostní průvod, vnitřek Westminsterského opatství atd - když jsem byl v Londýně, tak jsem tohle neviděl... :-)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Olorin 30. dubna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě