Olorin
O uživateli
- Přezdívka
- Olorin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Trochu mi u Troje chyběla ta Hektorova zdrhačka kolem města, s Achilleem za patami.
-
Každopádně se to tady už tolikrát probíralo, že na nic nového stejně do vydání dalších dílů nepřijdeme. :-)
-
Hlavně to někteří psychicky slabší jedinci často zneužívají k tomu, aby napsali co nejvíce zpráv o ničem, jen aby získali vyšší hodnost. Už jsem se s tím na některých fórech setkal, a admini si díky tomu na sebe upletli pořádný bič, protože to tam h…
-
Myslet si můžeme, co chceme, nakonec je to stejně na spisovateli - každopádně ta podobnost a okolnosti mě nutí se přiklánět k teorii, že to je on - a i kdyby ne, tak si troufám tvrdit, že Martin při psaní této pasáže kalkuloval s tím, že to čtenáře …
-
-
Ještě 579 dní a máme to tady! :-D
-
Vzhledem k tomu, že je Braavos taková Západozemská obdoba Benátek, tak ta italština k tomu docela sedí.
-
Ta scéna, jak se Ned probudí - to je jako když by minulou noc někde prokalil a ráno se s obří kocovinou probudil a zjistil, že nad ním stojí jeho matka s otcem. :-D
-
Jo, ten mě napadl jako druhá možnost. Jako třetí jsem měl "nosiče" masky Saurona - pokud ve filmu bude vedlejší dějová linie s Gandalfovým dobrodružstvím v Dol Gulduru.
-
Koho? Se svojí postavou by mohl hrát Medděda. :-D
-
Dobrá, beru zpět. Špatně jsem si vyložil tu větu, na kterou jsem prvně reagoval - Mea culpa.
-
Předčítání, to je to správný slovo! A ty jako posluchačka to pouze posloucháš, tak jakýpak čtení, milá paní! :-D
-
Ser Loras = Ptákožer! Právě jsem si poprskal monitor! :-D :-D :-D
-
-
Pravda, ten prolog funguje hlavně jako tutorial - proto taky můžeš jeho velkou část při tom rozhovoru ve vězení přeskočit.
-
-
Já s tím tedy problém neměl, navíc je to logické, nebudeš meditovat někde, kde se ti může za zadkem každou chvíli objevit dozorce. :-)
-
Pokud se nepletu, tak pro pití lektvarů musíš meditovat a to lze jen v nějaké klidné místnosti. A k tomu plížení, zhasínáš pochodně?
-
-
Co je na nich špatného?
-
Já jsem zatím jen na začátku v tom lese - zachránil jsem Marigolda před popravou, takže nevím. :-D
-
Tak co? Hrajete Zaklínače 2? :-D
-
To by mě taky zajímalo.... Bubak.cz: Pro mě za mě si klidně čti 600 stran za den, jen si myslím, že to už hraničí se schopností vstřebání informací, to je celý.
-
6 knih za 14 dní?! 1) Buď jsi nedělal nic jiného, než že jsi 24h denně četl, nebo 2) pěkně kecáš.
-
flanker.27: Sypu si popel na hlavu.
-
??? Krasoně Smoljak se Svěrákem vymysleli, teď si tipnu, někdy v 70. letech. :-)
-
Trefa! :-D
-
Já to beru, ale vyhrožování v soukromí si představuju trochu jinak, než že stojí v trůním sále. :-D
-
Svatá pravda! :-) Abych se ještě vrátil k samotné hře- z nějakého důvodu se u mě od zveřejnění prvních screenů projevil k této hře odpor, nevím proč?
-
Mně tedy přišly ty souboje mnohem lepší než ve většině současných filmů (to sice nic nemění na tom, že jsou strojené - ostatně, které filmové souboje nejsou, že? ;-)). Souboje jsou to poslední co by mi na tomto díle vadilo, mnohem víc mě rozezlila p…