Léto
O uživateli
- Přezdívka
- Léto
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
A co vy a incest? :-)
-
-
-
-
-
-
-
Co třeba hromadné bakchanálie?
-
-
-
Ale já přeci existenci těchto "povětrných žen" nijak nezpochybňuji. Jak už jsem napsal níže, vím, že mezi námi jsou i takové. Nicméně jedním dechem dodávám, že podobně "emancipované" nejsou ani zdaleka všechny. A že jsou i takové, které si - ó hrůzo…
-
-
-
-
-
-
-
Život není jako v písních, to však neznamená, že nebudeme bojovat o to, aby takový byl. :-)
-
-
-