Léto
O uživateli
- Přezdívka
- Léto
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
"Emancipované ženy"? To je velmi kulantně řečeno. Pro ženy, jež se vyznačují podobným způsobem chování, však existuje i tradičnější (a údernější) označení. :-)
-
-
Vlastně máš pravdu. Malíček to zkouší oběma směry. Je to šikula. :-)
-
-
-
-
-
Ty obyčejné černé možná ne. Ale co ty velké bledé? :-O
-
-
-
-
Menší kostkový flame by nezaškodil :-)
-
-
-
A jak bych měl správně R´hllora chápat? :-)
-
-
-
A jaké historické období by vám nejvíc vyhovovalo?
-
-
Proč se všechny diskuse nakonec stočí zase k Sanse? To už nemůže být náhoda! :-) Reklamy jsou pozoruhodné! V té čtrnácté, to jsou lannisterská zlatá dvojčata? :-)
-
A teď... kdo se odváží říct přívětivé slovo o lordu Tywinovi? :-)
-
:-D A na penězích emitovaných Lannisterskou zlatou bankou by bylo psáno: "Tyto bankovky jsou kryty zadnicí lorda Tywina Lannistera". :-) Doufám, že se tady někde poblíž nepohybuje ser Chmur s kuší. :-)
-
-
-
Daenerys? Hm, mnjó... ehm... akože... je to docela fešanda, ne? :-) Za královnu bych ji nechtěl, ale je třeba uznat, že by byla lepší než její otec, bratr a manžel dohromady. Kdyby bydlela naproti přes ulici, klidně bych se zastavil na kus řeči, až …
-
-
Blogy už jsou, pravda, trochu z módy. Lepší je mít Not a blog. Po vzoru Mistra. :-)
-