paulcz

O uživateli

Přezdívka
paulcz
Datum registrace
Návštěv
5,113
Poslední aktivita
Role
Administrátor

Komentáře

  • Tak teď tak trošku pohled z jiné firmy. Bratr pracuje v jedné nejmenováne firmě (zabývající se převážně open source softwarem) a přibližně mi popsal jak to tam chodí. Do práce přijde na kolik chce, klidně nepřijde vůbec, většinou chodí na 10. Odejde…
    V diskuzi TV seriály Komentář od paulcz 16. srpna 2012
  • Tak jsem si nainstaloval tu Vanillu na locale, abych měl aspoň přibližný přehled jak to vypadá :)
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od paulcz 11. srpna 2012
  • Můžeš překlad později klidně upravit, klidně uprav i můj překlad pokud najdeš nějakou lepší formulaci nebo chybu (navrchu stránky můžeš zaškrtnout, co chceš zobrazit, jestli jen přeložené, nebo i nepřeložené ...). Asi se s tím budeš trošku víc prát,…
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od paulcz 11. srpna 2012
  • Já to překládám jako "Zeptat se", bohužel není kontext, takže se to bude případně řešit až při zkužebním nasazení.
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od paulcz 11. srpna 2012
  • Překládat, nebo Battleship, to je oč tu běželo... :) No asi je třeba ještě silná korektura. Občas slušné chyby :) (s tou mojí češtinou), navíc často chybí kontext. U jednoho překladu je tam dokonce chyba, kterou nevím jak obejít -- "13ti" se správn…
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od paulcz 10. srpna 2012
  • Ty proměnné mají představota nějakou entitu, jenomže většinou je tam úplně nahovno nebo žádný popis, takže leda hádat co znamenají. Ještě bych měl dotaz... jak překládat "discussions"? jako "diskuze" nebo témata?
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od paulcz 10. srpna 2012
  • A co s těma chybně vyparsovanýma proměnnýma, tagama apod.? \očividně to hlásí warning když ty proměnné neopíšu
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od paulcz 10. srpna 2012
  • Já bych do toho taky šel... \už jsem poslal request
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od paulcz 10. srpna 2012
  • Jo Nekonečný příběh jsem žral jako dítě taky, Falcor byl můj oblíbenec. Docela nedávno jsem se na to díval v originále a docela jsem čuměl jak úžasný to má soundtrack a kouzelnou atmosféru. Potom např. Méďa Béďa, Charlie. Pokud jde o české pohádky, …
    V diskuzi Různé filmy Komentář od paulcz 9. srpna 2012
  • V diskuzi TV seriály Komentář od paulcz 8. srpna 2012
  • V diskuzi Poznámky k webu Komentář od paulcz 6. srpna 2012
  • V diskuzi Poznámky k webu Komentář od paulcz 5. srpna 2012
  • Zrovna jsem to zkusil na pc s Windows7 a zamrzl celý tak na 5-10 sekund, přesně jak píše sarven. To je spíš problém např. nějakého appletu, když tím zamrzá celý pc. Na notebooku problém nemám. Každopádně se to vyřeší novou verzí...
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od paulcz 5. srpna 2012
  • (následující dva jsou zaměřené na úzkou skupinu -- především programátory) Eight bytes walk into a bar. The bartender asks, “Can I get you anything?” “Yeah,” reply the bytes. “Make us a double.” ---------------------- Two strings walk into a bar …
    V diskuzi Sranda topič Komentář od paulcz 3. srpna 2012
  • Jo četl jsem, že i amíci mají problém Baneovi porozumět. Malíčka jsem nechtěl spoilerovat, protože já sám jsem nevěděl, že tam hraje (takže spíš pro jistotu). Trailer jsem viděl jen jeden už dříve a stejně jsem si z něj nic moc nepomatoval.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od paulcz 26. července 2012
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od paulcz 26. července 2012
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od paulcz 26. července 2012
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od paulcz 25. července 2012
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od paulcz 25. července 2012
  • Tak ho nezapomeň pozvat i zítra/pozítří na půlnoční premieru. Taky Brno, takže aspoň nemusí moc cestovat :). jinak pokud jde o film, tak jsem četl celkem chválu a trilogie je podle většiny skvěle zakončena. Jen škoda, že jsem si omylem vyspoiloval …
    V diskuzi Různé filmy Komentář od paulcz 24. července 2012
  • Krisa: jo mkv btw ten rozdíl velikosti většinou nikoho moc nezajímá (pokud to není film v HD, tam avi nabírá exponenciálně na velikosti), ale ten rozdíl kvality obrazu už jo.
    V diskuzi TV seriály Komentář od paulcz 23. července 2012
  • To je zajímavé číst si názory ostatních lidí. To se pak není čemu divit, že se avi stále používá (není to jen chyba Microsoftu, který na to má asi největší vliv), přitom jde o naprosto zastaralý formát. AVI např. není konstruován pro přehrávání komp…
    V diskuzi TV seriály Komentář od paulcz 23. července 2012
  • Hm... já jdu na půlnoční premiéru příští týden (btw, už se nemůžu dočkat :).
    V diskuzi Různé filmy Komentář od paulcz 20. července 2012
  • V diskuzi TV seriály Komentář od paulcz 16. července 2012
  • V diskuzi Poznámky k webu Komentář od paulcz 15. července 2012
  • Aha, máš pravdu :).
    V diskuzi Kecáliště Komentář od paulcz 10. července 2012
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od paulcz 10. července 2012
  • Prostě tam dej naskenovaný nadpis např. PROLOG. Nejlépe, když to bude černě na bílém pozadí. Jinak se mi zdá, že ten font je použitý i v originále ADwD. Bohužel si to nemůžu ověřit, protože nemám knihu momentálně u sebe.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od paulcz 10. července 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě