rufo
O uživateli
- Přezdívka
- rufo
- Datum registrace
- Návštěv
- 29
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
Paneboze - jedna z nejdulezitejsich kapitol - Red wedding ... Urcite nekdo s pritupem ke knize napsise shrnuti, ale ... az to prectes, pochopis, proc se cilim. Jinak - zkus to reklamovat, meli by to uznat.
-
Povidky od GRM mam jeste radsi nez treba IF. Ale - proste nekdo ma rad vdolky, jinej kluky ;-)
-
Tomu s tema drakama jsem se taky uprimne zasmal :-D
-
Alek: Dik, nedoslo mi, ze je to jen normalni forum, takze odpovedi budou o par stranek dal. Mam dotaz na znalce - ci zlovlk je Nymeria - Aryi ? Ptam se, protoze se s ni setkame :-)
-
Asi jsem slepej, otazky na tom foru vidim, ale odpovedi nemuzu najit. Napiste mi prosim link na odpovedi.
-
Chrochta: To, ze zabil bratra bych mu naopak pricetl ke cti - pro nej to nebyl bratr, byl to vzbourenec proti zakone moci. A za to je jeden trest - bratr nebratr. Ale ten zpusob je ... dost nevhodny. A spolcovani s M. ho nakonec stahne ke dnu, bohu…
-
KRalem ma byt jednoznacne Stannis. Ma na to legalni narok a halvne = patricnou neuprosnou spravedlnost.
-
Gandalfova smrt mne zdrtila velice. Navic - ookracovani bylo asi az za pul roku, takze jsem myslel na to, jak autor dokaze ukoncit jednu svou postavu ...
-
Dalcor: Narrentum povazuju za dobre. Bozi bojovnici se trosku tahli. A Fiat lux - uvidime
-
No, mohl by pochovat nejakeho naseho mazlicka - treba Sansu :-D
-
Bylainteligentni. Ale taky mela cas se soustredit na sve pletichy. Ted ho nema, musi zajistovat mechanismus vlady. Navic asi dost pije. Takze je to takovy ukazkovy upadek osobnosti.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-