Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Proč to tam píšou? Ne každý četl komiksy, takhle je připravěj o překvapení. To mi přijde škoda :-(
-
ú es á! ú es á! Už se těšim. Už se těšim na ten "šok" až se zjistí kdo je ten Winter Soldier =D
-
@M1on To jsem mluvil o podložce. Na tu jen položíš notebook a zastrčíš do usb, to zvládneš i ty :-)
-
@M1on hliníková konstrukce + 3 větráčky = 15-20 stupňů dolů při hraní. Vlastní zkušenost. Jinak je stolní pc samozřejmě lepší.
-
@svoa00 To byl opravdu nejlepší díl, jako hráč D&D jsem ho ocenil :-)
-
@M1on Vyčisti si větrák, přepastuj a kup si něco takového http://www.alza.cz/coolermaster-notepal-u3-notebook-cooler-d196247.htm
-
Tak po nějakých 5-6 hodinách hraní Might&Magic X Legacy musim říct, že to je skvělá hra. Jsem rád, že jsem překonal počáteční nechuť (první lokace moc nápaditá není) a špatnej dojem z early access.
-
Tak zrovna v těhlech garážích je banda motorkářů ještě výhra :-)
-
@Melindaaaa Někdy příští tejden si budu z tohohle obchodu taky objednávat, jetli jsi z Prahy tak můžu tu tvou objednávku přihodit ke své a pak si to předáme.
-
-
@Everett_Young Tak to jsem rád že jsi rychle zareagoval a nechal ho to smazat.
-
Nemám slov. Je mi to moc líto.
-
O co jde?
-
@Azazel v sekci PC gaming
-
@JoeGyry pán je šprýmař
-
115 000 liber za 8 hodin, to je fakt poradnej start :-)
-
300.000 liber, ale to je +- 500k usd, to vyberou :-) uz ted je tam 23k a to odhaduju jen od nas, za chvilku se prida Evropa a az se proberou v USA a Asii tak to poradne zacne :-)
-
@M1on Nejvíc vybrala OUYA 8,5M USD, ale to byl extrem. Jinak 2-4M byly ty nejuspesnejsi. Kdyz nepocitas Star Citizen ktery vybral vsude mozne, nejen na KS, cca 22M.
-
@M1on Přál bych jim vybrat trojnásobek :-) Mejch 30 liber už mají :-D
-
Tak ať se hlavně ten kickstarter konečně spustí, moje kreditka už je celá žhavá a nadržená. Tak už je to tam :-) http://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance?ref=live
-
Oživení už je too mainstream, Mel ho vyléčí a Jon přijme ve svém srdci rohlíka za svého boha :-) @Nevada Nebraň se tomu, přijmi to :onfire:
-
Mel zůstala jen proto, aby zachránila Jona :-)
-
@Mikjan Já myslel že odjel jen Stannis a Mel zůstala. To je jedno. Jon není (zatím) mrtvý, to je to hlavní.
-
Na konci Tance je Jon pobodanej, dobitej, asi umírá, ale pořád živej. Dokud se nezačteme do prvních kapitol Vichrů zimy, nemůžeme ho pohřbít. To jsou jen vaše zvrhlá, zbožná přání a domněnky :-) Já bych to viděl na to, jak ho donesou pobodanýho Mel…
-
Opět a znovu upozorňuji že Jon není mrtvý. Neoživujte někoho kdo nezemřel.
-
Vysvětlovat vtipy nemá cenu, buď je pochopíš nebo ne, pak to ztratí kouzlo. Oba mi přijdou naprosto zjevný a vtipný, ale asi to tak jednoduché není.
-
@Montezuma3 Ne, na kata Mydláře.
-
@JoeGyry Netušim. Zajdi sem http://www.oldrepublic.cz/forum/ Bejt tebou tak si tu hru vyzkouším, když tě bude bavit předplať si ji a nemusíš nic řešit.
-
@Alef_peAlef A co jako?
-
@JoeGyry jsou vyrovnané a variabilní podle toho jaký strom zvolíš. Když tě uprostřed hraní přestane bavit dps, změníš společníka a je z tebe healer a damage dává tvůj člen posádky. Minimálně dvě možnosti libovolně měnit zaměření máš u každé postavy.…