Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Everett_Young Konkrétně ten poslední, 01x15 :-)
-
@JoeGyry Pokud tě rajcuje Lady Sif tak rozhodně ano :-) :oops:
-
@MissUtahraptor Ještě aby ne, když je mezinárodní den Pí :-)
-
Hmmmm Lady Sif v Agents of Shields, já věděl že se to vyplatí sledovat :oops:
-
@Montezuma3 jestli tě to uklidní tak se ten tým jen zredukoval, přejmenoval a chtějí dělat menší hry
-
@Montezuma3 Však to je jen dobře.
-
-
@M1on jo jo, koukám. Asi to teď bude pěknej masakr :-)
-
Že já kráva blbá to nečtu od konce. Taky jsem se zaradoval.V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Thorar 9. března 2014
-
-
@zaklinac chronologicky podle děje, ne podle vydaní. Tak jak je to na té wikině
-
Já to četl chronologicky, takže http://cs.wikipedia.org/wiki/David_Gemmell
-
@zaklinac Drenajskou ságu od Gemmella můžu doporučit. Druss a Tulák jsou nezapomenutelné postavy.
-
@Ugla Ano, Humphrey. No, jako u každého datadisku mě štve, že vybavení které jsem dával dohromady desítky, možná stovky hodin hodin můžu po pár hodinách questění na novém kontinentu prodat nebo zahodit.
-
Tak jsem se po skoro dvou letech vrátil do World of Warcraft podívat se na pandy. A ono to není tak špatné. Sice už ani nevim jak to hrát, u svého Death Knighta prostě jen mačkám co mě napadne, nějaké rotace si už ani nepamatuju. Ale kontinent pand …
-
@DanielSvatoš To je moc daleko.
-
Až už někomu rupnou nervy, já chci válku.
-
-
První díl byl dobrej, chudák nepochopený Ragnar. Kdo z nás, pánové, někdy s takovým nápadem nepřišel, že? Ale Bjorn je pořád stejnej ****
-
@Blackfish Nelíbilo se mi prostředí, ovládání, grafika, příběh, nebylo tam nic co by mě zaujalo.
-
@Marek Hrál jsem. Přešli na free to play, nic neplatíš.
-
nevim co je Koľkí, ale jsem v ní, po půl hodině hraní jsem to odinstaloval.
-
Viděl bych to na Chateaubriand nebo hromadu humrů :-)
-
@baltim je to tak :-)
-
-
Smrtonosná Past?
-
5:2... já měl vsazeno na 4:1, škoda :-(
-
A měli by chtít být členem EU?
-
Docela zajímavé psaníčko :-)
-
@Branislav_Gepeto Tak já doufal, že to takhle naplno nevybalej.