Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@brbr Kdysi dávno ano, jen díky škole, ale nezůstal jsem u toho :-) Ale pořád se to počítá :-)
-
@JoeGyry to taky není žádná novinka, nepotkal jsem tam nic co bych už jinde nehrál. Více způsoby expit? Craftěním, explorerem, pvp atd? To už tu bylo :-)
-
@JoeGyry Jo byl jsem v betě a nějak mě to nechytlo. Hrál už jsem desítky mmorpg za ty roky, a tohle ničim nevybočovalo.
-
-
@JoeGyry Jo jo všiml, v Praze se smálo celé kino :-)
-
-
Jdu na něj zejtra a nedělám si žádné iluze. Vim že to bude sakra dobrý :-)
-
@Jay Zamyslis se nad tim tričkem a docvakne ti to.
-
@Krisa Ty já rád v životě, ve fikci chci bolest a slzy :-)
-
@Krisa Já to taky prožíval, a proto se mi to tak líbilo :-) Jen tak mezi náma u mě pár slz taky padlo. Ale to k tomu patří jsem rád že to nebyl takovej happy end, ale byla tam i dost hořká příchuť. Bylo to pro mě uvěřitelnější.
-
@brbr Je to rebel, nebojí se toho
-
-
@Dreamer Něco jako Kulhánek kdy po letech čekání na jeho knihu na první stranu napsal "Sepsáno v Praze 11.11.2007 až 29.11 2007" (Vydáno 11/2011) To byla hodně slušná provokace fanoušků :-) @M1on Pokud tě Kulhánek baví tak rozhodně ano.
-
A vzpomeňme i Pepíčka Zímů, ten to taky umí rozbalit :dance:
-
@M1on Je tam celkem jasně napsáno, že na foru musíš být registrován a napsat alespoň jeden příspěvek aby se ti otevřela sekce kde najdeš komiksy ke stažení :-D
-
@M1on Chyba bude čistě jen na tvé straně, kocogel jsou dost jasné a srozumitelné stránky :-D
-
@Everett_Young jenže tys ji miloval ještě když ji bylo 13 :-PV diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od Thorar 31. března 2014
-
@Ser_Tribun Její fanatismus je jedna z věcí co mě přitahuje, určitě to patří k tomu jejímu charismatu :-)V diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od Thorar 31. března 2014
-
@Jay Mel je taková MILFka, asi to není o kráse ale o tom co vyzařuje :-)V diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od Thorar 31. března 2014
-
@Everett_Young Podstatě toho co chtěl říct se většinou taky doberu, ale neskutečně mě irituje ten jeho styl jakým píše. Představ si, že tak jak píše, by i mluvil.
-
@Ser Tribun Sluníčko, jednou ty saze prostě bouchnout musej, ty ho nečteš tak dlouho jako já a ostatní. BTW na té tvé škole nevidim takový předmět.
-
Ok, je tu někdo komu přijdou jeho příspěvky normální, rozumí jim, přijdou mu v pořádku? (debata nevznikl kvůli mastění si ega kdo je víc non-conforme a nejde s proudem)
-
1. Cersei 2. Ygritte 3. MargaeryV diskuzi Nejpřitažlivější ženská seriálová postava (potažmo herečka) Komentář od Thorar 31. března 2014
-
@Nevada Ano, přesně na to jsem narážel.
-
Já mluvim jen o způsobu jakym píše, to je něco strašnýho.
-
@Everett_Young Jo, ale vesměs všichni dokážeme napsat příspěvek tak že se da přečíst i pochopit. To co píše on bych napsal po deseti pivech.
-
@JoeGyry Jo, používá se to pro člověka jako je alef, člověka kterej je úplně mimo. Slovíčko znám odmala, možná to je jen pražskej slang, netušim.
-
@Alef_peAlef Zajímalo by mě, jestli jsi takovejhle mimoň i ve skutečném životě, nebo jen nejsi schopen psát jako člověk.
-
-
Nevybavuju si nic zásadního, co by mohlo mít dopad na univerzum.