Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@JoeGyry
-
@M1on Trošku škoda že video uniklo před odpočtem, už to nebylo takové překvapení :-) Každopádně už se těšim, i na jejich další projekt Cyberpunk 2077.
-
-
Ta nepřiměřená, skoro až hysterická reakce byla vážně tak divná, že to prostě může někomu připadat jako by to bylo už předem plánované a jen se čekalo na nějaký impulz.
-
-
@brbr vydrž trošku dýl než deset vteřin a pochopíš :-D
-
No, vzhledem k tomu jakou silnou základnu má icefire (spousta lidí který tahle debata vůbec nezajímá), si nejsem jistý jestli odtrhnutí několika lidí na nový web který nikdo nenajde (tady asi nebude mít reklamu a odkaz), bude mít nějaký vliv na sou…
-
Proč tu vlastně nejsou moderátoři, kteří by mazali offtopic a usměrňovali diskuze jako (skoro) na každém fóru?
-
-
@Tom Nechávají si ho dovážet z Číny podle toho článku. Takže ne, nemají tam mekáče.
-
Nějak nechápu v čem je problém, drabble byly umístěny do správné kategorie i subkategorie ve formátu jako povídky. Pokud mě nezajímají nekliknu na ně a přejdu je, stejně jako povídky. (což je zrovna můj případ, nemám rád fanfiction a u drabble mi v…
-
Tak toho mít v týmu tak to za -1 stojí.
-
@Černá_Alison Já vesnickejch rvaček zažil jen pár, ale jsou takové klidnější, docela úsměvné pro nezaujatého diváka, přece jen se rveš s někým koho zejtra zase v hospodě potkáš a dáte panáka :-)
-
@Černá_Alison Rvát se kvůli holkám, to je strašný :-) To v Praze si vystačíme s "To čumíš na mě?". :wall:
-
Jo, ti co prohráli museli jít tančit, vítězové šli chlastat :-D
-
@Černá_Alison Ale fuj, taková nepokrytá adorace násilí? :twisted:
-
@M1on Mě to hlásí už půl roku a nepovolil jsem. Nevyměním! (a funguje, jen vydrží bez nabíječky asi 5 minut) Není se ale čeho bát, prostě ti jen oznamuje, že kapacita baterky degraduje. Takže vydrží míň a míň, ale nic se s notebookem nestane.
-
@Černá_Alison Ani jako malá na škole v přírodě jsi neměla pláštěnku? 8-O
-
-
....
-
@Černá_Alison No, už se vidim na svatbě v džínách, gládách a mikině :-) (pokud to nebude tematicka svatba :-) )
-
No, když má někdo oblek jen na pohřby, svatby a k soudu, tak se mu to nevyplatí :-)
-
Od toho je kabát, ne? :-D
-
@Černá_Alison Přesně tak.... Nesnášim deštníky, nechápu jak to může někdo nosit, a u chlapa už to vůbec nepochopim. To si pak pomyslim něco, co s ohledem na Toma psát nechci.
-
Tak to mě moc zajímá jak to dopadne :-)
-
Pripoj se na EU2, tam by to melo byt ok
-
Restart Fantastic Four? Tak to by pak nic nebránilo nějaké týmovce s Avengers, když už Torche nebude hrát Captain America.
-
@Montezuma3 lajkuje příspěvky
-
@M1on Alkohol tester? Proboha 8-O a ostnatý dráty a střílny taky?? Nikdy jsem s tim neměl problém, protože jsem nebyl opilý. Jen bez bolesti a s příjemnou náladou :-) Ale jo, na střední se mi párkrát povedlo přijít rovnou z tahu ještě alkoholem om…
-
@M1on To byla pomaturitní jazykovka, ne základka :-)