Thorar

O uživateli

Přezdívka
Thorar
Datum registrace
Návštěv
5,129
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Lady_Seans No myslim ten jazz balet, pár měsíců zkoušení a jste na úrovni ULHS, ne? :-P
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thorar 18. srpna 2013
  • @Lady_Seans No tak snad budete mít nějaké vystoupení někdy :-D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thorar 18. srpna 2013
  • @Lady_Seans To ne, ale na nohách jsem měl glády, budiž mi ke cti že jsem ji na nohu nešlápl ani jednou :-) A to Labutí jezero se mi dokonce i líbilo :-) Ale prostě už bych na další balet nikdy nešel. Na jazz balet ale zajdu :-D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thorar 18. srpna 2013
  • @Rolandzee-Zafira-Winterfell To je ale blbost, cena notebooku se neodvíjí od velikosti, ale od vnitřností a značky. Otevři si nějakýho prodejce a podívej se na nabídku. (to že poměr cenaXvýkon je u ntb a pc odlišná už jsme mu říkali) Něco jinýho js…
    V diskuzi Poradna Komentář od Thorar 18. srpna 2013
  • @Rolandzee-Zafira-Winterfell A k tomu máš jaký důvod?
    V diskuzi Poradna Komentář od Thorar 18. srpna 2013
  • @Lady_Seans Tak k baletu mi to prostě nesedí, pravda já se nedostal dál než za Labutí jezero, ale tohle je něco úplně jiného :-) Jinak jsem totální dřevo, kdysi mě jedna holka překecala abych s ní zašel na lekce latinskoamerického tance. To jsem vz…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thorar 18. srpna 2013
  • @Branislav_Gepeto Slušnej desktop si sestavíš za solidní cenu,a kdykoliv si cokoliv vyměníš, noťas kterej by utáhnul nové hry na vyšší nastavení grafiky by tě stál 30k+ a domácí klimatizaci.
    V diskuzi Poradna Komentář od Thorar 17. srpna 2013
  • @Branislav_Gepeto Přijde na to jaké máš finanční možnosti. "Herní" notebook tě klidně vyjde i 2x dráž než srovnatelně silné pc.
    V diskuzi Poradna Komentář od Thorar 17. srpna 2013
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Thorar 17. srpna 2013
  • @Lady_Seans ULHS je skvělý 8-O Tak já vůbec neměl představy že je to tak hravý, energický, živý. Je to super, na tohle bych i zašel, čekal jsem něco víc usedlého, ale tohle je bomba :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thorar 17. srpna 2013
  • A Baruška šla a proto je hlavní hvězda :-D Doporuč mi prosím nějaká videa s kvalitním jazz baletem, já si to nějak nedovedu představit a kdoví co bych našel....
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thorar 17. srpna 2013
  • @Lady_Seans "svůdnou sexy fotku, vím, že jste toho všechny schopný a naše puritánky se aspoň odvážou" To je už je docela za hranicí sexuálního harašení, ne? 8-O :-D Jinak mi ta fotka přijde spíš melancholická než svůdná.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thorar 17. srpna 2013
  • @Rolandzee-Zafira-Winterfell pomůže ti tohle si vzpomenout? (v seriálu i knize) http://www.edna.cz/game-of-thrones/postavy/aemon-targaryen/ http://awoiaf.westeros.org/index.php/Aemon
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Thorar 16. srpna 2013
  • @Everett_Young to víš, pátek večer, půl devátý a on už je na plech :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Thorar 16. srpna 2013
  • @Rolandzee-Zafira-Winterfell Když já nepoznám jestli si děláš jen srandu, chceš uvolnit napjatou atmosféru na foru, nebo to myslíš vážně.
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Thorar 16. srpna 2013
  • Tak na to nemám slov :-D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Thorar 16. srpna 2013
  • V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Thorar 16. srpna 2013
  • @M1on Pro mě osobně je humr to nejlepší co jsem kdy jedl. Ale chuť ti nedokážu přirovnat, rozhodně nechutná jako krevety, které nemám rád :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Thorar 16. srpna 2013
  • @Hildegarda Protože Amerika :-) Igeliťáky.... Humr se vetsinou serviruje vcelku nebo rozpulenej a ty si ho pracne dolujes z krunyre, proto ten divnej dvouzubec a jeste kleste atd, je to docela prace pro cloveka co to ji prvne a dost se zasvini. Ed…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Thorar 16. srpna 2013
  • @M1on Si teda nemůže, má psát jak protrženej :evil: Mu spíš závidim, taky bych si dal :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Thorar 16. srpna 2013
  • Si žere humry místo aby psal...
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Thorar 16. srpna 2013
  • @flanker.27 náhodou by to byl jednou pěkný epitaf : "Psychicky nemocný fanatik, zhusený světem, bojující s imaginárním nepřítelem. Kdyby si jen s někým promluvil...." :-)
  • Seriál bych do toho netahal, tam ty teorie můžou bejt stokrát šílenější :-)
  • Nedovedu si představit že by Tywin tohle dopustil a věděl, nesedí mi to k jeho smyslu pro čest a rod. Tedy dovedu si představit, že to naplánuje sám, na to má právo, ale určitě ne s někým cizím, to by bylo pod jeho úroveň.
  • Tyrion jako syn Aeryse? To by bylo něco :-) A 2x Jeyne? I jednou je moc.
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 14. srpna 2013
  • @Nevada Tohle ni nějak uniklo 8-O kouknu na to.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 14. srpna 2013
  • Já bych mu to odpustil, pokud by ten jeho návrat měl nějakou hlavu a patu...
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 14. srpna 2013
  • Tak třeba copyright povídek se řeší tady http://www.icefire.cz/forum/discussion/51536/povidka-c-12-5-kolo-ice-fire/p2 Vezmeme si je sebou vy je dělat nebudete, ne nevezmete, uděláme si svoje, ne nejsou vaše, to je moje lopatička!
  • @Krisa Tak co ty víš, třeba mu ten vlevo chodil za ženou.
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Thorar 14. srpna 2013

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě