Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Seans OT = off topic, to je teď takové pořád ještě citlivé téma přece:-D Dobře vyvaruju se zkratek a hlavolamů, aby se ti nezavařila hlava :-D
-
@Seans no jak myslíš :-P Tak ať nejsme tak OT, tak dnešní noc v práci strávím s Nirvanou
-
@Seans Hm, přirozeně krásná, inteligentní a prostě skvělá....chápu, takže máš facebook plnej fotek :-D :-P Jo a pořád čekám na ten tvůj duckface :twisted:
-
@Seans jen jedna chyba v celé větě, to je šokující :-D Klasická Attention whore, ale hrozný je, že to někdy vidím i u holek co dávno nemají -náct. Já radši nelajkuju a už ani nekomentuju, dopadl bych asi stejně :-)
-
Mě třeba to jeho šílený břicho 8-O
-
-
@Seans Ty jo tak nevim, to je taky dost šílená představa :-D ale ty chlupatý boty mě asi děsej nejvíc, člověk čeká jestli neobživnou a nekousnou mě. Duckface jedině v koupelně před zrcadlem, nejlépe i se záběrem na nespláchnutej záchod/špinavý prá…
-
@Seans Tak schválně.... MUCK.... co by s tím asi udělalo F :-D máš hlavolam před spaním :-) Ono je hrozný že já byl náctiletý taky nedávno, a najednou to je fuč. Nenávratně a strašně rychle. Ha, už přichází ta krize, nasadím conversy, tričko s justi…
-
@Seans Já už se lekl že napíšeš s F :-D to víš, vlezl jsem na facebook, mám dvě náctileté neteře, člověk pochytí strašné věci :-D Ale až budu mít krizi středního věku, budou se tyto zkušenosti hodit :twisted:
-
@Seans ale jako úplně mocinky!! Lindsey *MUCK* *LOVE* :-D
-
Teda jak jinak Lindsey žeru (lowískuju) tak tohle se moc nepovedlo.
-
Tak, asi by bylo dobré dodat že to není z Písně :-)
-
@Seans to má být nějaký kraťas s ní. http://www.imdb.com/title/tt2630184/
-
@M1on Za poslední měsíc jsem to zapl jen párkrát, jak byly ty bonusy za 30 killů, jinak jsem dřív hrával mnohem víc.
-
@M1on Thorarus
-
Nevíte, dají se u WoTka nějak převádět zlaťáky a kredity na jiný účet?
-
Až na ten šílenej úlet s bradavkama (Batman a Robin?) mi taky přijde Batmanův kostým jako velice střídmý :-)
-
@Seans jen 8 let :-)
-
@Branislav_Gepeto Tak já vychízím z tvého prvního postu kde ses zajímal o "notebook dosť silný na utiahnutie hier s veľmi dobrou kvalitou grafiky a zároveň sa poprípade dali jednoducho nahradiť jednotlivé diely". Což je prostě extrém :-) to že na ně…
-
Tak pastafarián má zatím smůlu. http://brno.idnes.cz/cednik-na-obcance-nebude-0se-/brno-zpravy.aspx?c=A130820_150201_brno-zpravy_ekr
-
@M1on Jasně, ale s nejnižším nastavením grafiky, což mě osobně je úplně jedno :-)
-
@Arutha Zatim stahuju :-) Trailer
-
Na torrentech už se válí Might&Magic X: Legacy, early acces, první kapitola :dance:
-
@Branislav_Gepeto Ale určitě je nezatracuj, to jen že jsi měl dost vysoké nároky na grafiku, tak se ti více vyplatí desktop. Ale jinak je notebook samozřejmě užitečnej, jen to není herní mašina.
-
nebo pro CZ/SK ppřeklady komiksu doporucim kocogel.info (musis se zaregistrovat a napsat alespon jeden prispevek aby se ti otevrela sekce prekladu)
-
@Lady_Seans S tou lopatou na štěrku se mi líbí nejvíc :-) ale jinak pěkné fotky.
-
@Lady_Seans No jo, Marvel a DC v tomhle mají jasno... BOOOBS! MORE BOOOBS! BOOOBS EVERYWHERE!
-
@Lady_Seans Tak schválně, tady je výběr zajímavejch Marvel hrdinek, jestli najdeš nějakou co tomu odpovídá :-) http://www.comicvine.com/profile/elderfingolfin/lists/superheroines-from-marvel/18052
-
@Lady_Seans Antman je klasika, je to jeden z prvních Avengerů už od začátku, akorát filmově ho úplně vynechali :-) She-Hulk ti nestačí? :-)
-
@Blackfish Antman je od Marvela A novej Aquaman (restart DC 52) je docela dobrej :-)