Thorar

O uživateli

Přezdívka
Thorar
Datum registrace
Návštěv
5,129
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Seans OT = off topic, to je teď takové pořád ještě citlivé téma přece:-D Dobře vyvaruju se zkratek a hlavolamů, aby se ti nezavařila hlava :-D
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Thorar 22. srpna 2013
  • @Seans no jak myslíš :-P Tak ať nejsme tak OT, tak dnešní noc v práci strávím s Nirvanou
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Thorar 22. srpna 2013
  • @Seans Hm, přirozeně krásná, inteligentní a prostě skvělá....chápu, takže máš facebook plnej fotek :-D :-P Jo a pořád čekám na ten tvůj duckface :twisted:
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Thorar 22. srpna 2013
  • @Seans jen jedna chyba v celé větě, to je šokující :-D Klasická Attention whore, ale hrozný je, že to někdy vidím i u holek co dávno nemají -náct. Já radši nelajkuju a už ani nekomentuju, dopadl bych asi stejně :-)
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Thorar 22. srpna 2013
  • Mě třeba to jeho šílený břicho 8-O
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 22. srpna 2013
  • V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Thorar 22. srpna 2013
  • @Seans Ty jo tak nevim, to je taky dost šílená představa :-D ale ty chlupatý boty mě asi děsej nejvíc, člověk čeká jestli neobživnou a nekousnou mě. Duckface jedině v koupelně před zrcadlem, nejlépe i se záběrem na nespláchnutej záchod/špinavý prá…
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Thorar 22. srpna 2013
  • @Seans Tak schválně.... MUCK.... co by s tím asi udělalo F :-D máš hlavolam před spaním :-) Ono je hrozný že já byl náctiletý taky nedávno, a najednou to je fuč. Nenávratně a strašně rychle. Ha, už přichází ta krize, nasadím conversy, tričko s justi…
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Thorar 22. srpna 2013
  • @Seans Já už se lekl že napíšeš s F :-D to víš, vlezl jsem na facebook, mám dvě náctileté neteře, člověk pochytí strašné věci :-D Ale až budu mít krizi středního věku, budou se tyto zkušenosti hodit :twisted:
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Thorar 22. srpna 2013
  • @Seans ale jako úplně mocinky!! Lindsey *MUCK* *LOVE* :-D
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Thorar 22. srpna 2013
  • Teda jak jinak Lindsey žeru (lowískuju) tak tohle se moc nepovedlo.
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Thorar 22. srpna 2013
  • Tak, asi by bylo dobré dodat že to není z Písně :-)
  • @Seans to má být nějaký kraťas s ní. http://www.imdb.com/title/tt2630184/
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 21. srpna 2013
  • @M1on Za poslední měsíc jsem to zapl jen párkrát, jak byly ty bonusy za 30 killů, jinak jsem dřív hrával mnohem víc.
    V diskuzi WoT Komentář od Thorar 21. srpna 2013
  • @M1on Thorarus
    V diskuzi WoT Komentář od Thorar 21. srpna 2013
  • Nevíte, dají se u WoTka nějak převádět zlaťáky a kredity na jiný účet?
    V diskuzi WoT Komentář od Thorar 21. srpna 2013
  • Až na ten šílenej úlet s bradavkama (Batman a Robin?) mi taky přijde Batmanův kostým jako velice střídmý :-)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 21. srpna 2013
  • @Seans jen 8 let :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thorar 21. srpna 2013
  • @Branislav_Gepeto Tak já vychízím z tvého prvního postu kde ses zajímal o "notebook dosť silný na utiahnutie hier s veľmi dobrou kvalitou grafiky a zároveň sa poprípade dali jednoducho nahradiť jednotlivé diely". Což je prostě extrém :-) to že na ně…
    V diskuzi Poradna Komentář od Thorar 20. srpna 2013
  • Tak pastafarián má zatím smůlu. http://brno.idnes.cz/cednik-na-obcance-nebude-0se-/brno-zpravy.aspx?c=A130820_150201_brno-zpravy_ekr
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thorar 20. srpna 2013
  • @M1on Jasně, ale s nejnižším nastavením grafiky, což mě osobně je úplně jedno :-)
    V diskuzi Poradna Komentář od Thorar 20. srpna 2013
  • @Arutha Zatim stahuju :-) Trailer
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thorar 20. srpna 2013
  • Na torrentech už se válí Might&Magic X: Legacy, early acces, první kapitola :dance:
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thorar 20. srpna 2013
  • @Branislav_Gepeto Ale určitě je nezatracuj, to jen že jsi měl dost vysoké nároky na grafiku, tak se ti více vyplatí desktop. Ale jinak je notebook samozřejmě užitečnej, jen to není herní mašina.
    V diskuzi Poradna Komentář od Thorar 20. srpna 2013
  • nebo pro CZ/SK ppřeklady komiksu doporucim kocogel.info (musis se zaregistrovat a napsat alespon jeden prispevek aby se ti otevrela sekce prekladu)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 19. srpna 2013
  • @Lady_Seans S tou lopatou na štěrku se mi líbí nejvíc :-) ale jinak pěkné fotky.
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Thorar 19. srpna 2013
  • @Lady_Seans No jo, Marvel a DC v tomhle mají jasno... BOOOBS! MORE BOOOBS! BOOOBS EVERYWHERE!
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 19. srpna 2013
  • @Lady_Seans Tak schválně, tady je výběr zajímavejch Marvel hrdinek, jestli najdeš nějakou co tomu odpovídá :-) http://www.comicvine.com/profile/elderfingolfin/lists/superheroines-from-marvel/18052
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 19. srpna 2013
  • @Lady_Seans Antman je klasika, je to jeden z prvních Avengerů už od začátku, akorát filmově ho úplně vynechali :-) She-Hulk ti nestačí? :-)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 19. srpna 2013
  • @Blackfish Antman je od Marvela A novej Aquaman (restart DC 52) je docela dobrej :-)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 19. srpna 2013

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě