Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
Přiznávám se že doufám, že Američani tvrdě narazí.
-
Anebo si stáhni nějaký program na myšlenkové mapy, to je v principu úplně to stejné. například http://www.edrawsoft.com/freemind.php
-
@MissUtahraptor na 100% to open office zvládá mrkni na tohle http://www.wikihow.com/Use-Charts-and-Diagrams-in-OpenOffice.Org-Draw
-
@M1on Na Wasteland 2 se hodně těšim.
-
-
@Arutha Trikrat jsem ho rozehral, trikrat me vyrusil telefon od intra, ale pozejtri v praci se do toho uz vazne pustim :-)
-
V tom humble ta akce pořád ještě trvá, to bych od tebe nečekal. https://www.humblebundle.com/
-
Skvělej člověk, vtipnej rozhovor :-) Díky :-)
-
Komentoval bych to, ale dostal bych tu ban.
-
@Everett_Young tutorial mi asi stačil Ve WoWP jsem myslim i jednu bitvu odehrál. (koukám dokonce 7 v closed betě)
-
@Everett_Young Jo tak to nevim, zatim se mi nepovedlo vzpomenout si na mejl a heslo Už je to ok, takže nick překvapivě Thorar
-
Tak dávám War Thunder třetí šanci, snad mě to už nějak chytne.
-
Možná by někoho zajímalo že na gog.com je za 7,48 USD Zaklínač 1,2 (obě enhanced edition) zbývá 36 hodin. Na steamu jsou taky ve slevě, ale za 7 euro oba.
-
@Nevada Dík, teď jen zjistit jestli je v knize řečeno "kdo/co, proč a jak" a asi si ji přečtu :-)
-
Je tu někdo kdo sleduje seriál Under the Dome a četl i předlohu? Zajímalo by mě, jak moc se to liší a jestli je v knize vysvětleno kdo/co, jak a proč? Bez spoilerů :-)
-
Taky jsem to vygooglil, nevěřil jsem, že by takovou blbost řekl někdo v Písni (když se tu dávalo jen z Písně hlavně). Pár dílů jsem tomu seriálu dal, ale to nešlo, to je tak blbý :-D
-
-
@Draconos To si nepamatuju ani jsem to tak nevnímal. Affleck už má u mě vroubek za Daredevila a to nic nezmění.
-
@Dreamer jo v Daredevilovi už překvapil...ne zrovna příjemně.
-
@Nevada Ne. To prostě ne.
-
@Tom Nemá, v popisu o tom není zmínka, ale ty co jsem četl tak se týkaly jen písně, tak jsem jen upozornil hádače ;-)
-
@Montezuma3 Milla hraje v Návratu do modré laguny.
-
@Hildegarda Na mě má moc výrázné mužské rysy, i když jako mladší v laguně, vypadá ještě tak nějak dobře :-) ale Brooke vede.
-
@Seans no ta mi přišla teda dost depresivní, smutná :-) to si někdo žije,já si na spánek počkám ještě tak 10 hodin. Tak něco na dobrou noc
-
@Seans Ty dneska fakt nemáš svůj den :-D Jakou fotkou jsi dostala toho vašeho sexuálního loudila, ne jhak jsi potkala otce tvých budoucích dětí (jiného sexualniho loudila) :-D jinak si to ale budu muset přečíst aspoň pětkrát abych ten propletenec po…
-
@Seans A čím jsi ho tedy dostala? :-) Ok, nezklam mě :-P Ale aby to se mnou neseklo, moje srdce už není jako za mlada :-D
-
Mě teda Milla docela děsí, mám z ní rozporuplné pocity.
-
@Seans dakfejs zdaleka není uzavřen, pořád cítím že mi ji dlužíš :twisted: Počkej, nemělas dělat nějaký to foto pro toho vašeho sexuálního loudila? To by bylo přesně ono, to bys vyhrála! :-D @Branislav_Gepeto to teda jak jsi to pochopil :-D