Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@Tom Nevim co to píšeš, ale současnost to není http://www.acr.army.cz/technika-a-vyzbroj/prehled-techniky/prehled-hlavnich-druhu-techniky-a-vyzbroje-acr-stav-k-1--lednu-2013-78507/ A to je i s kusama co se prodávaji nebo jsou nefunkční.
-
Polákům bych se moc nesmál: 900 tanků, 1 600 obrněných transportérů a vozidel, přes 1000 děl, 260 letounů, 200 vrtulníků, 40 válečných plavidel včetně ponorek a 100 tisíc vojáků + zadaná zakázka na 1000 dalších tanků :-D My máme 130ks T-72? (vyp…
-
@M1on Já už nečekám nic, je to pořád stejné a bylo to tak i před facebookem. Vyhraje ksčsssd? Fajn, máme demokracii, dobře nám tak. Zvolí si je lidi.
-
Měl jsi to dát do srandatopiče, protože to je sranda je (a stará). Každé volby někdo takhle "mobilizuje", lidé hysterčí, ale stejně to pak dopadne stejně. Protože "Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno je zruší". Už se těšim na předvolební nálož n…
-
@alek To musela být zajímavá kampaň :-) pěkné :-) @Rolandzee-Zafira-Winterfell to neřeš, já mu rozumim a tobě to nic neřekne pokud to někdy nezačneš hrát. A už fakt mlčíme Nevado :-)
-
@Krisa Ne každej je sadistickej psychopat jako Martin :-)
-
@Krisa No od tety to bylo velmi zákeřné :-)počkej si tak 15-20 let a dočkáš se konce :-)
-
@Krisa Musíš být silná a vydržet to vábení :-)
-
@Krisa hehehehehe to mě pobavilo :-) Já už nikdy, nikdy nepůjdu do rozepsané ságy. Nikdy.
-
Ta rivalita mezi ST a SW je taková urban legend, narozdil od trolů.
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell že ty jsi nadával do polských židů? :-D
-
@MissUtahraptor víme, už jsem to sem i psal, ale já nevim no, nechce se mi do toho :-) ještě jsi zapomněla na @Nevada největší brony na foru :-D
-
@Nevada Omlouvám se, nechal jsem se unést :-)
-
@zaklinac Jsi si jistý, že jsi tu správně když tak koukám na tvé příspěvky?
-
@Seans Tomu filmu už ujel vlak, teď už asi šanci masově oslovit nemá, nebo se třeba mýlím a bud to hit. Já osobně jsem se na to hrozně těšil a žral každou podrobnost, ale teď už k tomu mám skoro odpor. Bude to ale krásně utopených 100 mega :-)
-
@Seans Kdybych natočil film podle svých představ tak na to nikdo nepůjde a ještě mě zavřou :-D Rád bych jen něco jiného. Teda ne ve stylu kameňák, ani blbé pohádky jako Saxána 2 :-) A proč jsi nešla do školy šprtko?
-
"Hořkosladká komedie, kde se příběhy několika lidí navzájem proplétají a ovlivňují". Vraž tam Vilheimovou, Geislerovou, Lišku a Macháčka nebo zacil na starší publikum s Duškem, Donutilem, Holubovou, Polívkou, Otři se o totalitu a máš hit. Z toho už…
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Pathfinder, GURPS, Dungeon&Dragons, Shadowrun, D20 modern atd, atd jsou hry ke kterým potřebuješ partu lidí, kostky, tužku, papír, občas pravidla podle kterých hraješ a fantazii. Vysvětlit PnP RPG (Pen and paper rol…
-
@Montezuma3 Tenhle film nevěřim že někdy vyjde :-)
-
@alek Nejsem si jistý jestli jsem to pochopil, to je nějaký oficiální LOTR D20 systém, nebo klasické D&D 3e (3,5e) upravené pro vlastní hraní LOTR? Kdysi jsem byl v družince postav (D&D 3.5e) kolem lvl 15 a dospělého draka bych se asi i bál…
-
Buď konkrétnější :-P
-
@Tom No, stejně nic :-)
-
@Tom To moc nezafungovalo :-)
-
@MissUtahraptor To je taky takovej tábornickej horror, už si ho nepamatuju. Bylo to něco o synovi, otci, vykopaným hrobu a zlatých nohách. Můj mozek to zřejmě stále vytěsňuje, takže to nedám dohromady :-D
-
No pěkná knížka :-) Horrory na letních táborech, z jednoho takového jsem si nesl následky ještě dlouho do dospělosti a něco ve mě už asi zůstane navždy. "Zlaté nohy" - říká ti to něco?
-
Blbý dvě věty a dokážou ve mě vyvolat víc než 90% americké horrové produkce :-D
-
@alek ale chudáčka wyrmlinga, ne? :-) Co to bylo za postavy?
-
-