Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Dreamer to mi uniklo, to má být kdo?
-
Hlavně jít volit. Já jasno mám(SSO), ale nikomu to necpu. Tyhle volby mě snad serou nejvíc a jsem z nich nejvíc znechucenej, ale stejně odvolím. Jinak "Volby 2013" by bohatě stačilo :-D
-
Ale nějak mi uteklo že by tu byla politika tabu a nesměli se zakládat témata o ní 8-O
-
@M1on 8-O když tu může být MLP vlákno, tak už tu může být všechno =D
-
@M1on Klidně založ :-P
-
@flanker.27 Pravda :-D ale teď ještě přitvrdila a týden před volbama se budu bát otevírat internet. @Montezuma3 Tak v USA to je taky zajímavé, nesmíme zůstat pozadu :-)
-
@flanker.27 Jo, asi jako nezávislá Mafra s tatíčkem Babišem :-)
-
@Krisa Přes známé, například? I kdybys měla stát za pípou, tak aspoň něco a nezlenivíš :-)
-
@Krisa No a nějaká brigáda bokem na ruku?
-
@Krisa Ne, jen mě to zajímá :-) desítky? Stovka? Určitě to nevzdávej dokud to nějak jde přežívat i bez práce.
-
@Krisa Kolik už jsi poslala CV a měla pohovorů?
-
@Krisa Už ani ty kamery jim nevaděj :-D docela dost politicky nekorektní :-)
-
@Krisa Tak určitě :-D
-
@Krisa A neuvažovalas nad tím dělat něco úplně jiného?
-
Zatim dobre, takze diky za tip :-)
-
@Hildegarda No, stahnul jsem prvni dil Legit a je to jak o dost drsnější verze Dva a půl chlapa ( Dva chlapi a jeden na vozejčku) =D @Tom Tak na to žaludek nemám :-)
-
Začal teď nějaký zajímavý, nový sitcom?
-
Další série The Simpsons...budu se zase dobrovolně trápit tou jejich trapnou politickou agitkou a moralizováním, nebo už to definitivně vzdám? Skvělý příklad sebetrýznění, už 10 sérií na ně nadávám, ale pořád koukám.
-
@MissUtahraptor dc++ určitě nedoporučuju.
-
@Edem Na mém příspěvku neni nic špatného. Hlavně klid....
-
@MissUtahraptor napiš kdyby ses někdě zasekla :-)
-
@Wendell Zkus to vysvětlit Miss U., ne mě.
-
Nainstalujes si programek na torrenty, napriklad ten utorrent. To je zaklad. Princip torrentu je v tom, ze cokoliv stahujes, stahujes od ostatnich lidi, kteri maji taky nejaky ten programek a maji soubor ve svem pc. Vyhodou je, ze stahovani muzes k…
-
Já jsem spokojený s http://www.utorrent.cz/ tenhle prográmek v kombinaci s CzTorrentem a Thepiratebay mi najde úplně vše po čem mé srdce touží.
-
Jaime k Cersei? =D
-
Přitom mi to přijde nejpohodlnější a nejsnazší způsob stahování :-)
-
@Melindaaaa V manualu ke Kindle 4 ctu ze txt zvlada, tak nevim co delas spatne :-)
-
@Melindaaaa Mam Kindle 3 wifi a .txt mi jde naprosto bezproblemove, je to muj nejoblibenejsi format pro svou jednoduchost a je jedno jestli si to do kindlu poslu pres kabel nebo mejl.
-
@M1on Nevim co je kontrolni heslo, prihlasim se do xtrance, vyberu si ebook a stahnu. Ted jsem jeden cvicne stahnul a v pohode.
-
@M1on ještě před týdnem jsem tam normálně stahoval a jak ted koukam nic se nezmenilo. Ja si prevadim vse do .txt to mi v kindlu a telefonu vyhovuje nejvic, driv jsem jel ty epuby ale presel jsem na txt.