Thorar

O uživateli

Přezdívka
Thorar
Datum registrace
Návštěv
5,129
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Amberjack Čárka.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 3. října 2013
  • Třeba pak lidi přestanou studovat sranda obory a vymizej studenti co jsou na škole jen kvůli výhodám a prodlužujou to.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 3. října 2013
  • @Krisa Ta se rozpadla dřív než se založila :-D
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 3. října 2013
  • @Krisa A kdo má splnitelný program? :-D Mě je nejbližší, to mi teď musí stačit :-)
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 3. října 2013
  • @Krisa ten jejich spot je hlavně starej asi 4 roky a jejich program neni postavený jen na EU:-) Bobo má dobrý nárazníky, to je asi jediný plus, jinak to je hrozná persona.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 3. října 2013
  • @Krisa A čím tě třeba zklamala nebo neoslovila SSO? Nebo jiné malé a staré strany?
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 3. října 2013
  • @flanker.27 Co někdo neudělá pro rekord...
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 3. října 2013
  • @svoa00 no mě právě děsí že se lidé rozmýšlejí měsíc, týden před volbama. To už jsi druhá co tu zmiňuje Okamuru. Mě se líbí jeho názory, někdy jsou teda až moc populistické, ale ne v až tak pejorativním významu. Ale jako politika si ho přdstavit ne…
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 3. října 2013
  • @Everett_Young Já tam jdu s čistejma úmyslama 8-O no možná si sem tam přihhraju nějakej kšeftík, i pro někoho jiného, však ten koláč je dost velkej a byla by škoda si nechat ujít příležitost, přece jen si to po té službě lidem zasloužim a přece to …
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 3. října 2013
  • @Krisa Jo já to kolem vidím taky, a děsí mě to. Tak jsem doufal že tady to bude třeba jiné. Ale není, je to tu samej historik a ekonom teoretik, ale skutek utek.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • Jestli tohle je vzorek do voleb tak to budou fakt šílený volby. Dva lidé co mají jasno, dva možná, zbytek neví koho volit a budou se rozhodovat až jim přijdou lístky.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • @Everett_Young Ne díky, to je horší než Helena nebo Pan máma :-)
    V diskuzi Poradna Komentář od Thorar 2. října 2013
  • @M1on Už psal koho možná. To je víc než většina lidí v diskuzi.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • Ani to moc nebolelo, viď? Kdo další se s námi poděli o svůj coming out?
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • Takže nikdo nemá jasno koho bude volit?
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • @MissUtahraptor Já jsem teda taky spokojený, navzdory totálně učebnicově klišoidní zápletce jsem se dobře bavil :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Thorar 2. října 2013
  • @MissUtahraptor windows 1252 western european tušim
    V diskuzi Poradna Komentář od Thorar 2. října 2013
  • @Gorgloj Děláš jak kdyby přilítli marťani a zotročili nás :-) Ne, pořád to byli češi kdo ubližovali vlastním čechům.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • Kapitalismus, demokracie, to u nás musí být v uvozovkách.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • @Montezuma3 jo jo, průměr pro celý svět.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • @Krisa To bude tím, že už dávno to nejsou 4%, ale víc. Musíš přidat a bude i duhové =D
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • Pravice, levice, je to jedna pakáž, ty pojmy jim stejně nic neříkají. Vlastně nikomu. Pokud někomu skutečně půjde o blaho země a ne své kapsy, je mi jedno jakou barvu bude mít a podpořím ho. Ale za těch 25 let co máme "demokracii" jsem nikoho takové…
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • Aha, teplé barvy. Chvilku trvalo, myslel jsem na Darrena a nedošel mi ten druhý význam :-)
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • @Gorgloj A kdo tu psal že bude volit levici, že si musíš hrát na něco extra a nonconforme? :-) Děláš jak kdybys to psal na novinky.cz pritom jsem snad byl jedinej kdo rekl koho bude volit, a jestli SSO považuješ za levičáky tak nevim teda.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • S takovejma kterejm smrdí poctivá práce zatočíme! Po bolševicku!
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • @Krisa To za mě rozhodla volební kalkulačka, s tim já nic nenadělám. Ale bereme i pracující inteligenci. Co ty a lopata? Určitě máš z veslování namakáno ;-)
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • @Krisa Není, ale lepší než nevolit :-) Pokud se nechceš přidat k mému dělnickému převratu, kdy se ustanovím králem a povedu zemi k úsvitu prosperity.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • Soustřeďte se na téma, tohle je scifi.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • @Krisa Vyber stranu, která ti vadí nejmíň, ale zároveň o ní aspoň něco víš :-)
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013
  • Seznam stran, ať je z čeho vybírat http://cs.wikipedia.org/wiki/Volby_do_Poslanecké_sněmovny_Parlamentu_České_republiky_2013
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 2. října 2013

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě