Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Amberjack Čárka.
-
Třeba pak lidi přestanou studovat sranda obory a vymizej studenti co jsou na škole jen kvůli výhodám a prodlužujou to.
-
@Krisa Ta se rozpadla dřív než se založila :-D
-
@Krisa A kdo má splnitelný program? :-D Mě je nejbližší, to mi teď musí stačit :-)
-
@Krisa ten jejich spot je hlavně starej asi 4 roky a jejich program neni postavený jen na EU:-) Bobo má dobrý nárazníky, to je asi jediný plus, jinak to je hrozná persona.
-
@Krisa A čím tě třeba zklamala nebo neoslovila SSO? Nebo jiné malé a staré strany?
-
@flanker.27 Co někdo neudělá pro rekord...
-
@svoa00 no mě právě děsí že se lidé rozmýšlejí měsíc, týden před volbama. To už jsi druhá co tu zmiňuje Okamuru. Mě se líbí jeho názory, někdy jsou teda až moc populistické, ale ne v až tak pejorativním významu. Ale jako politika si ho přdstavit ne…
-
@Everett_Young Já tam jdu s čistejma úmyslama 8-O no možná si sem tam přihhraju nějakej kšeftík, i pro někoho jiného, však ten koláč je dost velkej a byla by škoda si nechat ujít příležitost, přece jen si to po té službě lidem zasloužim a přece to …
-
@Krisa Jo já to kolem vidím taky, a děsí mě to. Tak jsem doufal že tady to bude třeba jiné. Ale není, je to tu samej historik a ekonom teoretik, ale skutek utek.
-
Jestli tohle je vzorek do voleb tak to budou fakt šílený volby. Dva lidé co mají jasno, dva možná, zbytek neví koho volit a budou se rozhodovat až jim přijdou lístky.
-
@Everett_Young Ne díky, to je horší než Helena nebo Pan máma :-)
-
@M1on Už psal koho možná. To je víc než většina lidí v diskuzi.
-
Ani to moc nebolelo, viď? Kdo další se s námi poděli o svůj coming out?
-
Takže nikdo nemá jasno koho bude volit?
-
@MissUtahraptor Já jsem teda taky spokojený, navzdory totálně učebnicově klišoidní zápletce jsem se dobře bavil :-)
-
@MissUtahraptor windows 1252 western european tušim
-
@Gorgloj Děláš jak kdyby přilítli marťani a zotročili nás :-) Ne, pořád to byli češi kdo ubližovali vlastním čechům.
-
Kapitalismus, demokracie, to u nás musí být v uvozovkách.
-
@Montezuma3 jo jo, průměr pro celý svět.
-
@Krisa To bude tím, že už dávno to nejsou 4%, ale víc. Musíš přidat a bude i duhové =D
-
Pravice, levice, je to jedna pakáž, ty pojmy jim stejně nic neříkají. Vlastně nikomu. Pokud někomu skutečně půjde o blaho země a ne své kapsy, je mi jedno jakou barvu bude mít a podpořím ho. Ale za těch 25 let co máme "demokracii" jsem nikoho takové…
-
Aha, teplé barvy. Chvilku trvalo, myslel jsem na Darrena a nedošel mi ten druhý význam :-)
-
@Gorgloj A kdo tu psal že bude volit levici, že si musíš hrát na něco extra a nonconforme? :-) Děláš jak kdybys to psal na novinky.cz pritom jsem snad byl jedinej kdo rekl koho bude volit, a jestli SSO považuješ za levičáky tak nevim teda.
-
S takovejma kterejm smrdí poctivá práce zatočíme! Po bolševicku!
-
@Krisa To za mě rozhodla volební kalkulačka, s tim já nic nenadělám. Ale bereme i pracující inteligenci. Co ty a lopata? Určitě máš z veslování namakáno ;-)
-
@Krisa Není, ale lepší než nevolit :-) Pokud se nechceš přidat k mému dělnickému převratu, kdy se ustanovím králem a povedu zemi k úsvitu prosperity.
-
Soustřeďte se na téma, tohle je scifi.
-
@Krisa Vyber stranu, která ti vadí nejmíň, ale zároveň o ní aspoň něco víš :-)
-
Seznam stran, ať je z čeho vybírat http://cs.wikipedia.org/wiki/Volby_do_Poslanecké_sněmovny_Parlamentu_České_republiky_2013