Thorar

O uživateli

Přezdívka
Thorar
Datum registrace
Návštěv
5,129
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @flanker.27 Nejde o zlehčování/kritizování, použil jsem to jako příklad. Na 99,9% událostí nemůžeš mít tedy jasný názor, protože jsi je neprožil? "U toho" tady z debaty nebyl nikdo, protože tahání kačera po dvorku se nepočítá. Nezažil jsi nic, j…
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 10. října 2013
  • V diskuzi Volby Komentář od Thorar 10. října 2013
  • @Alef_peAlef Je to vazba, je tam úplně jiný režim protože nikdy nevíš kdy tě z cely pustěj, je to asi jako rozdíl v čekání na volnej pokoj v hotelovém lobby a bydlením v hotelovém pokoji.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 10. října 2013
  • @Krisa Tak hlavně jsou tam i skutečně nevinní, nejen neodsouzení. Ne, je to horší v každém ohledu.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 10. října 2013
  • @Krisa Nemůžeš v žádném případě srovnávat vazební věznici a normální vězení. Ani trošku. Vazba je stokrát horší. Exkurze ti nic neukáže. Čemu se vždycky musí smát, když tam přijdou nějaké aktivistky z neziskovek, zpovídat vězně jak hrozně se tam ma…
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 9. října 2013
  • @Krisa A můj kamarád (skutečný, ne internetový) je bachař v Pardubicích a s EY musím jen souhlasit. Prevence? Ha ha. Exkurze je moc krásná věc...
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 9. října 2013
  • Vždyť přece NEUMŘEL! Tak proč se děsit oživování.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Thorar 9. října 2013
  • @Alef_peAlef prostě steampunk
    V diskuzi MLP Komentář od Thorar 8. října 2013
  • @JoeGyry Já bych na nic nečekal a zdrhal už jak by visel na zdi :-) nebo bych ji vzal zidli zezadu :-D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Thorar 8. října 2013
  • V diskuzi MLP Komentář od Thorar 8. října 2013
  • @Draconos @Draconos V podstate ripnute stream vysilani nejakej online filmove sluzby, kvalitou nekde mezi TS a LQ Divx
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 8. října 2013
  • @Montezuma3 elysium 17.12. ofiko dvd bd, Gravity leden, tak klasika o pár dní dřív na torrentech.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 7. října 2013
  • @Alef_peAlef Akta X - torrenty Elysium - torrenty, ovsem nejlepsi kvalita je momentalne webrip Gravity - torrenty, ale moc brzo, pokud nejsi vysazenej na rusky CAM ripy
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 7. října 2013
  • @esed Tak už to mám objednané :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Thorar 7. října 2013
  • @Tom Ty zvíře. Existenci tohohle skvostu moje podvědomí dávno potlačilo. Teď je to zpět. Vedle tohohle je Tomio pěknej žabař.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 7. října 2013
  • Tohle mi neprijde nijak strasny, narozdil od BOBO hymny.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 7. října 2013
  • @Hildegarda Pozde.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Thorar 7. října 2013
  • Tak je to tady. Fallout 1.5: Ressurection je hotový. http://resurrection.cz/
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thorar 6. října 2013
  • Je hrozně těžký vysvětlovat tohle lidem co se s tim nikdy nesetkali, mluví o paranoie, ale lidi mají zničené životy. Asi to ani nemá smysl.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 6. října 2013
  • @Blackfish to je z D20? :-) http://www.d20.cz/hlasky/krutovladce.html celá sekce stojí za přečtení :-) http://www.d20.cz/hlasky/
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Thorar 6. října 2013
  • @Alef_peAlef to není torta
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Thorar 5. října 2013
  • @Hildegarda to takhle prijde dopis do prace, nebo rovnou prijdou panove z kriminalky a reknou sefovi, vedoucimu, majiteli ze ten clovek ktereho zamestnava je zavadova osoba a ze by si mel rozmyslet jestli ho bude dal zamestnavat, ze by taky mohly pr…
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 5. října 2013
  • Průzkumy jsou zaplacené a zmanipulované, ale nerozhodnuté voliče dost ovlivní.
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 5. října 2013
  • @flanker.27 díky za odpověď. Tajemství to možná není, ale já to nikdy nezaregistroval :-) No, opravdu moc rozhodnutých není. ---------------------------- Pobavila mě kauza BOBO a meletesku blesku, i když mi BOBO přijde jako ženský KOKO* tak Svěrák…
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 5. října 2013
  • @Melindaaaa wow :-) tak to musim vidět. Rozbrečel tam někoho už? :-)
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Thorar 4. října 2013
  • Bych na ty děcka poslal Gordon Ramsayho :-)
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Thorar 4. října 2013
  • @flanker.27 A kdo to bude? A volil jsi je už dříve, nebo ses rozhodoval teď?
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 3. října 2013
  • @flanker.27 A ty půjdeš volit? Jsi rozhodnutý koho, nebo mezi někým váháš?
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 3. října 2013
  • Aby obyčejný student platil školné mi nepřijde jako individualismus, jen to musí jít ruku v ruce se stipendiem a výhodou pro nadané, chytré studenty, kteří se dobře učí. Tomu říkám selekce. Než 10 podprůměrných doktorů, radši 3 vyníkající. Těm to st…
    V diskuzi Volby Komentář od Thorar 3. října 2013
  • V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Thorar 3. října 2013

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě