Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Ok, takže v určitých případech to lze, díky :-)
-
@M1on v realitě :-)
-
Nevíte někdo, jestli může státní instituce, úřad dát na internet vaše citlivá data jako například rodné číslo?
-
no hurá :applause:
-
@Branislav_Gepeto On je to trošku dlouhodobější proces..
-
Střet Beneše s Moravcem byl skvělej, dlouho se mnou nic tak emocionálně nehnulo.
-
Jo už chápu vrchňák je zátka, dobrý :-)
-
-
-
@Nevada klid klid, počítej do sta, usměj se. Plně tě chápu.
-
@Tom doteď jsem tě považoval za celkem rozumného. No každej máme něco :-)
-
@DanielSvatoš i minulej díl s cikánskou spravedlností byl vtipnej. Z toho prvního dílu jsem měl celkem dobrej pocit, škoda že se nechali tak unést.
-
@Tom no právě, tak co to mělo bejt? :-D
-
@DanielSvatoš to bylo více scének od směšného zatýkání dealera, přes absurdní výslech po úplatnou zásahovku, to se musí vidět... Co mě ale pobavilo bylo jak jezdí doktor a záchranka odděleně, tak doktor přijel později a oni prostě čekali před bará…
-
Včerejší díl Sanitky musel nasrat nejen záchranáře i policajty :-D Fakt síla co tam předváděj.
-
@derfel jo je to výbornej film, společně s Rockym (první díl) pro mě nejlepší sportovní drama.
-
No jo, to mi úplně uniklo. recenze http://games.tiscali.cz/recenze/assassin-s-creed-iv-black-flag-recenze-64421
-
@svoa00 nevyjde až 21.11.?
-
-
Tak nevim kdo je větší idiot, ty motorkáři nebo ten v audině že s nima musel hned závodit? Těžká volba.
-
fialový a zelený saka s ohrnutejma rukávama, to byla panečku móda =D úplně mi přejel mráz po zádech
-
@Ugla Jak bys chtel realizovat nemoznost krouzkovat aniz bys ohrozil anonymitu voleb? Jiný volební lístek, bez kandidátů, pro voliče odjinud? to by šlo v Praze, ale ne na vsi kam by přišel takovej člověk jen jeden. Co je to dlouhodobě? 5, 10 let? …
-
@Tom k rock'n'rollu má dost blízko, až se začne srát do metálu, pozvednu významně obočí.
-
Proč se do těch coverů pouštěj lidi co se k tomu absolutně nehoděj? Goťák se taky nesere do metálu
-
@Krisa Tu ta koule měla zarazit do zdi :-D tohle je fakt zločin. A ty přijdeš do pekla za propagaci :-P
-
STOP. Nechte toho! Jsou určité hranice, které by se neměly překračovat.
-
Teda musím říct, že The Originals (spin-off upírskejch deníků) mě fakt bavěj. Mám rád Klause a Elijaha, v TVD je dost upozadili a tady se fakt můžou rozvíjet jejich postavy i bez teen romance.
-
@Seans to byla ironie, že? 8-O
-
@DanielSvatoš jo jo
-