Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
A teď si představ jak se cejtil ten frajer v Moskvě co se včera přibil za ... k dlažbě Rudého náměstí 8-O
-
@M1on Zpozdilý lord M1on :-D
-
@Everett_Young Já mám rád protiklady, jemná dětská emma,která tě zmrská bičem a jehlama svých podpatků najde místa která doufáš že nikdy neobjeví :-D
-
@Everett_Young pff, nedostaneš pozvánku na naši párty
-
@Everett_Young Použij fantazii :-D teda hodně zvrácenou a pokřivenou :twisted:
-
@Krisa Tak jsem se asi zamiloval =D =D
-
@Krisa ta tvoje koza v souvislosti s bičem, Emmou Watson a raketou dodává konverzaci nový rozměr 8-O @Everett_Young no díky =D
-
-
@Tom To bičování beru, troška SM nikoho nezabila, a je to příjemné zpestření ale raketu si nikam cpát nebudu.
-
@M1on aukce by měla vliv kdybych to hrál trošku dýl, mě to prostě nijak nechytlo, to u Torchlight 2 jsem vydrzel mnohem dyl a docela bych zkusil PoE.
-
@M1on To asi ne no, fakt mě to otrávilo a už je to dávno smazané :-D
-
@M1on Hrál jsem asi hodinku. A i když jsem Diablo I+II miloval, tohle mě vůbec nechytlo.
-
@M1on Obě věci jsou naprosto reálné a uvěřitelné, ale nemuseli tam být.
-
@M1on tohle mě nějak nechává klidným :-)
-
http://kultura.idnes.cz/posledni-z-aporveru-soud-0hi-/filmvideo.aspx?c=A131108_103739_filmvideo_ts Ten film je fakt prokletej
-
@Alef_peAlef Zkus třeba tohle https://www.humblebundle.com/weekly Daedalic dělá dobré adventury
-
@M1on Jo to si vybavuju, ale to zase tak divné není a něco podobného už se myslim opakovat nebude, bylo to tam i zbytečné :-)
-
@Alef_peAlef Kecy. Adventur je dost a stále se robia, teď snad nejvíc od jejich zlaté éry.
-
@M1on například? Já už si ty první série nepamatuju :-)
-
@M1on dobře jsi udělal :-)
-
@Tom Make war, not love!
-
@M1on Já si vystačím s mou adventurní horečkou a prací :-D ale asi až vyjde Zaklínač 3 tak té PS4 už neodolám.
-
@M1on ne já nakonec zrušil objednávku PS4 a pořídím si PS3, PS4 až bude nějaká další verze, znáš to, zeštíhlená, míň hlučná atd, jak to dělaj vždycky s každou konzolí. Ty startovní tituly mě moc nerajcujou.
-
Takže když už jsem se rozhodnul upgradovat svůj elektropark a pořídit si nové pc, notebook, telku a konzoli tak to všechno podraží díky oslabené koruně, super :-)
-
-
Smradi jedni mrňaví
-
https://www.humblebundle.com/ za necelou stovku dost dobrý výběr:-)
-
@M1on A mě to potěšilo :-)
-
Jo, ruština zní líp
-
http://www.bundlestars.com/ mount&blade a 8 dalších rpg za necelé tři libry