Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Montezuma3 Ten byl ted u posledniho Levelu:-)
-
Sherlock Holmes, ten mi ale nikdy nebyl moc sympatickej :-|
-
@Tom On zčernal v Ultimate seérii a filmech
-
@Everett_Young Fury byl taky bílej a jak vypadá teď...
-
@Everett_Young Dokud ví kde je jeho místo a kdo je jeho pán, je to v pořádku :-)
-
Odin mohl klidně trůnit na hajzlíku v tom bych nic neviděl. Lokiho iluze neprokoukne ani Heimdal, Lokimu stačilo jen rychle odlifrovat Thora na zem.
-
@Depresor závodně prudim Krisu :-D
-
-
-
@Michelle Správně
-
Jestli máte rádi adventury, nenechte si ujít tohle: http://www.gog.com/promo/goodbye_deponia_launch_promo_191113 3 díly za cenu jednoho a stojí to za to.
-
Něco jednoduchého A: Našels už Ježíše, B? B: Já nevěděl že ho mám hledat, pane
-
@heavy_head Jo pár Zeměploch zfilmovali
-
Barbar Cohen, Barva kouzel
-
Merlin?
-
@Melindaaaa se nekdy odtrhni od knizky a rozhledni se okolo:-)
-
@DanielSvatoš No a co? Přečti si to někdy.
-
@DanielSvatoš Ten člověk byl obdivuhodný, zajímavý, četlo se to jedním dechem.
-
To radši nebudu komentovat.
-
Četl jsem Höss, Rudolf: Velitelem v Osvětimi: autobiografické zápisky a velmi se mi to líbilo.
-
@M1on Tak nejsem blázen :-) ale ještě jsem to neaktivovaval, tak ti ho asi pošlu
-
-
@Ashnobe ok, tak asi stačí :-)
-
-
@Depresor Vykoupení z věznice Shawshank
-
Asi vás zklamu, ale když už mi to poslali tak to zkusim :-)
-
Dneska mi přišel mejl s klíčem do bety Heartstone. Já se do bety ale nehlásil :-D
-
@Tom Jsem rád že s hudbou neseknul.
-
@Tom Ty jo co všechno člověk nenajde z jedné přezdívky :-) koukám že jsme pracovali ve stejné společnosti i ve stejný čas :-D
-
http://www.lidovky.cz/nahy-aktivista-se-pribil-za-genitalie-k-dlazbe-rudeho-namesti-ptd-/zpravy-svet.aspx?c=A131111_120319_ln_zahranici_msl