DonPadre
O uživateli
- Přezdívka
- DonPadre
- Datum registrace
- Návštěv
- 787
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
My máme Mig-29 a vy Gripen :) Gripen je taká menšia stíhačka takže by mala byť aj rýchlejšia nie? Aká je výhoda Migu? Kto by vyhral ak by sa stretli tieto dva stroje?
-
Kniha mi dnes prišla a musím povedať že je skvelá :) nádherné ilustrácie a perfektný text. Množstvo informácií, takže sa človek dozvie o všetkom čo chce (a aj o tom čo nechce)V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od DonPadre 24. května 2016
-
ďakujem :D radšej by som si tam priviedol Margaery :D má lepšie mlieko a telo :D
-
Je na Orlom hniezde nejaký zdroj vody alebo ju musia dovážať?
-
Slovensko a horské klany? :D ak sa na to pozrieme tak naozaj Česko by mohli byť Západné zeme :D miesto Hear me Roar by bolo "Zlaté České ručičky" :D :D A Slovensko sa podobá viac na Údolie alebo Sever? Neviem presne ale sme hornatý krajina a máme d…
-
-
Hold the door! :D asi najlepšia scéna :) inak celkovo veľmi dobrý diel :) prečo robí každý diel iný režisér? :D
-
Slovenčina :D dúfam, že to ani nevyjde, pretože nemáme také výrazy na isté slová :D napríklad si neviem predstaviť Mesto Rackov ako Mesto Čajok :D to ako keby tam boli samé prostitútky :D samá čaja :D Radšej po Česky kde všetko znie tak trocha epic…
-
Neviem kam to napísať :D už som videl 5. epizódu :D unikla :D ak chcete môžem hodiť link ale najprv sa tu spýtam aby som neporušil nejaké pravidlá :D
-
-
-
-
-
V diskuzi Aké hrady v Česku a na Slovensku sa podobajú na tie z GoT? Komentář od DonPadre 9. května 2016
-
Aké boli taktiky boja a bojové formácie v stredoveku? Napríklad ťažká pechota sa držala v akých formáciach? Neviem si predstaviť či boli len v radoch za sebou alebo bojovali aj v zložitejších formáciach.
-
-
Keď som spomínal manipuláciu Margaery s Tommenom :D spomenul som si, že jej to perfektne šlo aj s Joffreym :D :D alebo nie? Stačí si pozrieť pár dielov z 3. série :D
-
V diskuzi Hra o trůny 3x02 - Temná křídla, temná slova - Ice & Fire Komentář od DonPadre 6. května 2016
-
-
Malbork :) najväčší hrad na svete :) Pražský je tretí najväčší nie? :D ten by som si vedel predstaviť ako Rudú baštu :D len by sme museli troha zapojiť fantáziu :D a ten Spišský :D zdá sa mi, že je 6. najväčší :D vážne sa podobá na Harenhal? skôr na…V diskuzi Aké hrady v Česku a na Slovensku sa podobajú na tie z GoT? Komentář od DonPadre 2. května 2016
-
-
Vysoká záhrada :D na môj vkus až príliš Tyrellov :D :DV diskuzi Oblíbené místo kde byste chtěli žít v Písnich ledu a ohně? Komentář od DonPadre 2. května 2016
-
-
V diskuzi Aké hrady v Česku a na Slovensku sa podobajú na tie z GoT? Komentář od DonPadre 1. května 2016
-
Spišský hrad by mohol byť Hrúzov :DV diskuzi Aké hrady v Česku a na Slovensku sa podobajú na tie z GoT? Komentář od DonPadre 1. května 2016
-
-
-
-
-
Zaujímalo by ma čo by sa stalo ak by Tommen (dajme tomu, že by bol normálny a nie decko :D )odmietol svadbu s Margaery Tyrell :) ako by asi zareagovali Tyrrelovia?