Katrina
O uživateli
- Přezdívka
- Katrina
- Datum registrace
- Návštěv
- 805
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Ehm, to bola skôr rečnícka otázka, ale aj tak ďakujem za upresnenie :-) (pre Nevadu a Ayleen)
-
@Everett_Young tú prvú časť vety si mi priam vzal z úst, ale čo už...kvóty boli aspoň čiastočne naplnené :wall:
-
Ja si tiež myslím, že malí Lannisterovci si už dlho nepožijú :-( je mi to aj ľúto, lebo Myrcellu a Tommena mám rada a v tomto smere Cersei ľutujem, aj keď je to mrcha (a hlupaňa). Okrem toho nechápem, čo majú stále všetci s tým, že Sansa je dedičko…
-
@Nevada sú nádherné...také väčšie mačiatka :-)
-
@Gepeto Ďakujem :-) už mi konečne dáva zmysel aj tá lebka
-
Na margo Sansy ako nespoľahlivého rozprávača by som povedala len toľko, že si treba uvedomiť, v akej bola situácii - vonku zúrila bitka, ona sa bála, že ju kráľovná nechá popraviť a navyše jej na mol opitý chlap, raz taký veľký ako ona, držal na krk…
-
Sú prekrásne, len neviem prísť na to, kto je na tom druhom :anxious:
-
Nie
-
-
Tento výrok je adresovaný Anguymu, ako reakcia na jeho sľub Aryi, že po príchode do Riavokrutu jej vyrobí luk. Xy, ako už bolo spomenuté, je Hoster Tully. Hovoriaci je niekto z bratstva, nie som si celkom istá kto, ale tipujem Lema (Citroša).