Katrina

O uživateli

Přezdívka
Katrina
Datum registrace
Návštěv
805
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Dreamer na názov agentúry, ktorá to robila si už nespomeniem a hľadať to v správach sa mi veľmi nechce. Ja netvrdím, že všetko, čo dnešné tzv. feministky požadujú je OK, ale treba si priznať, že stále žijeme vo svete, ktorý je v niektorých ohľadoc…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Katrina 11. května 2016
  • @Dreamer no neviem ako koho, ale mňa rodičia príliš neviedli k tomu, aby som si vydupala to, čo chcem. Skôr to bolo o tom, že mám byť (po)slušná, pomáhať ľuďom... K tomu boju som dospela sama, keď som si uvedomila, že tá slušnosť mi na jednej strane…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Katrina 11. května 2016
  • @Dreamer konkrétne meno alebo všeobecnejšie? Lebo všeobecnejšie viem povedať, že podľa prieskumov na Slovensku väčšina žien vo vedúcich pozíciách zarába menej než ich mužskí kolegovia na rovnakých postoch (pokiaľ sa dobre pamätám, výnimkou bolo škol…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Katrina 11. května 2016
  • @Dreamer ale na druhej strane je to fakt, že ženy zarábajú aj o tretinu menej než muži pracujúci na rovnakých pozíciách, resp. obsadzujú vedúce pozície. Pripúšťam, že si za to čiastočne môžeme i my samé, lebo nie sme dosť priebojné na to, aby sme si…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Katrina 11. května 2016
  • Emma je fakt dobrá... nezarába toľko ako chlapi, ale na značkové kabelky to očividne stačí =D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Katrina 11. května 2016
  • Momentálne žiadnym nedisponujem :anxious:
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Katrina 11. května 2016
  • určite TAK nevyzerám :hand:
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Katrina 11. května 2016
  • @DanielSvatoš to musím ukázať môjmu otcovi...možno o mne potom prestane hovoriť, že som feministka :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Katrina 11. května 2016
  • Viem, že toto je hrozne obohraná a často prerábaná pesnička, ale nemôžem si pomôcť, táto verzia ma neskutočne chytila za srdce
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Katrina 11. května 2016
  • @sfik absolútne súhlasím - vegetariánov nemám rada a vegánov nemôžem ani cítiť. Osobne verím tomu, že chováme zvieratá preto, aby sme z nich mali úžitok a nie len ochkali nad tým, že aké sú roztomilé (hoci aj na to občas príde) :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Katrina 11. května 2016
  • Uf, človek si myslí, že nejaká nová teória, keď je tu taká búrlivá debata a oni mu namiesto toho spravia chúťky...len škoda, že je už na mlsanie trochu neskoro :anxious:
  • @Dreamer vo vojne (a v politike) neexistujú nevinní. Každý má maslo na hlave. Ako som povedala - ja nikoho neospravedlňujem, lebo mnohé veci, ktoré sa robili v minulosti, a mnohé, ktoré sa robia dnes sa ospravedlniť nedajú.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 7. května 2016
  • To nebol mierené na nikoho konkrétneho, len poukázanie na to, že každé náboženstvo sa dá zneužiť na nekalé účely - je to len otázka interpretácie.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 7. května 2016
  • Nechcem islam nijako obhajovať, ale kresťania tiež nie sú žiadni baránkovia, a keď sa to tak vezme, obe strany sa v istých etapách dejín chopili zbraní a prelievaním krvi presadzovali svoju vieru (alebo to aspoň využívali ako výhovorku pre napĺňanie…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 7. května 2016
  • Hlboké a úprimné, ktoré sa rozžiaria vždy, keď ma uvidia :-) (ja v zásade nemám nič proti modrookým huskyom, ale v daných kombináciách sa mi jednoducho nepáčili)
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Katrina 7. května 2016
  • Budeme sa snažiť, ale s takým družstvom aké máme tento rok :roll: ... mám nepekný pocit, že to bude riadna hanba
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Katrina 6. května 2016
  • @Aviv mne sa nepáčil ani jeden, tie oči boli dosť desivé 8-O
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Katrina 6. května 2016
  • Zatiaľ vám to celkom pekne ide, ale ku koncu 2. tretiny to občas bolo len o chĺpok, že ste nedostali...v každom prípade rýchly a pekný hokej :-)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Katrina 6. května 2016
  • Tie chcem domov :-D
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Katrina 3. května 2016
  • Keď spomínate Madonnin (ne)vkus práve som narazila na tento článok http://eva.cas.sk/clanok/16328/to-naj-z-met-gala-2016-ktora-si-neodpustila-holy-zadok... skúste hádať o kom je ten titulok :-) máte ju tam odpredu aj odzadu :-@
  • @StandazPorubhradu máš pravdu, prosím zadávaj :applause:
  • @StandazPorubhradu Áno je to adresované jemu...vieš aj kto mu to hovorí?
  • @hodor_the_king vďaka za dobrú radu :-)
  • jedna nápoveda tam už je :-) ale ak chcete ešte jednu...adresátom je jeden z POV charakterov
  • Ok, ja sa vzdávam a prosím nejakú dobrú dušu, aby zadala nový citát, nech to tu nestojí :-(
  • Nevravím, že sa na ten film vyslovene teším, ale pripúšťam, že som zvedavá (Pottera to asi netromfne)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Katrina 22. dubna 2016
  • @flanker.27 @sfik Kotleba v prvom rade ťaží zo znechutenia ľudí, ktoré vyplynulo z 25 rokov nesplnených politických sľubov. Áno, Rómovia sú svojim spôsobom "problém" našej spoločnosti, ale nie je to niečo čo sa dá vyriešiť za štvorročné volebné obdo…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 22. dubna 2016
  • Keď už spomíname Daniela Radcliffa, tak aj niečo pre milovníkov Harryho Pottera (a E. Redmaynea)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Katrina 21. dubna 2016

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě