Katrina
O uživateli
- Přezdívka
- Katrina
- Datum registrace
- Návštěv
- 805
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Monte Karstark no ja viem, že hneď po vydaní Tanca zverejnil Theonovu kapitolu, ktorá sa mu tam nevošla, a potom zverejnil aj Mercy (Aryu) a Alaynne, to sú tri. Zverejnil aj dve Ariannine kapitoly, čo je spolu päť. Toto sú kapitoly, ktoré sú vonku …
-
@Achileus ja som práveže narážala na to, že čo ak by sa so železnými vysporiadal ľahko a mohol pokojne pokračovať v ťažení proti Železnému trónu?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 17. května 2016
-
@Achileus A čo ak by porazil železných (myslím Robb)? Niektorí železní (napr. Asha) si boli vedomí, že Sever si nedokážu udržať, pretože ich sila je v lodiach a boj na pevnine nie je práve ich parketa, a možno by sa vzdali. Okrem toho si myslím, že …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 17. května 2016
-
@Nevada mi za to nemôžeme :anxious: na vine sú presadzovatelia rozličných kvót a producenti, ktorí si neuvedomujú, že stredoveká Európa nebola multi-kulti
-
@Achileus aj keď niekoho otráviš je to vražda, síce decentnejšia než to, čo bolo na RW, ale aj tak.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 17. května 2016
-
Vďaka, útržkovite som videla, ale toto mi zrejme uniklo.
-
No jo, to naše "víťazstvo" :'-(
-
Na margo BBC - aj majster tesár sa utne a občas natočí nepozerateľnú hlúposť.
-
-
George to tuším plánoval ako lásku medzi súrodencami a vraj z toho mali mali mať výčitky svedomia alebo tak :-kV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 16. května 2016
-
No určite je lepšie, že je sága taká aká je, ale na druhej strane si myslím, že to už príliš naťahuje, a nemôžem sa zbaviť pocitu, že táto sedemdielna trilógia sa dočká aj ôsmeho pokračovania :-)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 16. května 2016
-
Ale aj tak toho zverejnil už dosť - keď som to zrátala, vyšlo mi 10 kapitol a ak vezmeme do úvahy, že jedna kniha má cca 70 kapitol (aj s prológom, resp. epilógom) tak je to asi sedmina celej knihy.
-
@Sagart no Martin spomínal, že ak by to bola len trilógia tak 1. postavy, ktoré by určite prežili by boli Jon, Tyrion, Arya, Dany a Bran (z čoho ja osobne usudzujem, že zrejme prežijú aj terajšiu, sedemdielnu ságu) 2. majster plánoval, že by sa Arya…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 16. května 2016
-
@Achileus Varys nechcel Tywinovu smrť, len sa bál, čo mu Jaime urobí, ak nepomôže Tyrionovi.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 13. května 2016
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 13. května 2016
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 13. května 2016
-
Ešte ma napadá - Varys sa tiež neštíti obetí, hoci sa možno snaží plánovať svoje kroky tak, aby ich bolo čo najmenej. Malíček veci jednak umne plánuje, a jednak dokáže šikovne hrať s kartami, ktoré má práve v rukách, nech sú akékoľvek. Umierajúcem…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 13. května 2016
-
@Aviv ja si zas spomínam ako niekto (Stannis) hovoril, ako mu B.Selmy raz povedal, že ríša sa začala uberať nesprávnym smerom keď sa Varys dostal do rady a získal si Aerysovu dôveru.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 13. května 2016
-
Varys tiež nie je žiadny spasiteľ Západozeme. O čo hrá, to vie len on, ale dobro ríše sotva.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 13. května 2016
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 13. května 2016
-
@Achileus to je fakt, ak chce človek v politike uspieť, nemôže sa štítiť ničoho.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 13. května 2016
-
Možno, ale myslím, že normálny človek by nedokázal ostatných ľudí manipulovať a zaobchádzať s nimi len ako s (ne)užitočnými figúrkami tak, ako to robí on.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 13. května 2016
-
skoro som pustila slzu :'-(
-
Ja napríklad považujem Malíčka za psychopata. Vám sa nezdá choré ako sa mstí žene, ktorá mu dala pred viac ako 15 rokmi košom tak, že rozbije jej rodinu, dopomôže k poprave jej manžela a napokon sexuálne obťažuje jej maloletú dcéru?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Katrina 13. května 2016
-
To, čo dnes naši predviedli bola totálna pohroma. Keď som po druhej tretine videla, že vedieme 2:0 vravela som si, že je to v suchu. A oni v poslednej tretine pustia 4 góly :oops:
-
@Dreamer :dance:
-
-
@sfik ale dnes sa často ľudia zapodievajú vecami, na ktorých až tak nezáleží, ale vo svojej malichernosti ich považujú za dôležité, a na to, čo je skutočne dôležité sa zabúda
-
@Dreamer ja by som si položila otázku, či muži majú vôbec dôvod zakladať si hnutia na ochranu svojich práv...a muži si dnes veľakrát zamieňajú feminizmus so samostatnosťou žien a nedostatok slušnosti voči ženám obhajujú akousi "daňou za emancipáciu"
-
@Dreamer Tak uvediem veľmi konkrétny príklad z vlastnej skúsenosti - v škole máme v skupine len dvoch chlapcov a vyučujúci ich neustále protežujú - minule pri písomke chalan všetko opísal z ťaháku, vyučujúca ho prichytila a len sa pousmiala. Kamarát…