Katrina
O uživateli
- Přezdívka
- Katrina
- Datum registrace
- Návštěv
- 805
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Aemon?
-
predpokladám teda, že výrok padol na Múre, resp. za ním, vyslovil ho teda niekto z Hliadky?
-
Jeyne (Poole)?
-
Sansa?
-
Shae?
-
@hodor_the_king správne, zadávaj :applause:
-
@Achileus si blízko, ale nie. On je adresátom.
-
@Nevada tiež nie
-
@Nevada nie, a všetci ste poriadne ďaleko
-
@Achileus nie
-
@Baron @Nevada Ani jeden z nich
-
-
@hodor_the_king je to niekto z Bratstva, však? Tom (alebo Lem) to hovorí Merrettovi Freyovi.
-
Dopísané, odoslané (dúfam, že to došlo), ale bolo to doslova v hodine dvanástej. :spike:
-
@Michelle snažím sa, ale nič nesľubujem :-)
-
@Everett_Young neviem, či som cynická obluda, ale pobavilo...okrem toho je tam kopa ďalších ehm, zaujímavých článkov :anxious:
-
@Michelle tak nejako :-D
-
Rytier siedmich kráľovstiev by mal vyjsť v slovenčine, predbežný dátum vydania je podľa Martinusu 20. máj 2017 :-).
-
@Jitka ďakujeme :-D
-
Prvé zlato pre Slovensko, zásluhou bratrancov Škantárovcov :dance:
-
@Dreamer tak to nie je. Jednoducho si myslím, že Rowlingová si myslela, že to budú čítať hlavne deti a puberťáci, ktorý sa v tých pubertálnych výlevoch nájdu, a nie dospelí, ktorým to bude liezť na nervy.
-
@Gepeto pripúšťam, že máš čiastočne pravdu, ale tiež si myslím, že tie knihy (resp. Rowlingová) tak nejak predpokladali, že čitateľ bude rásť a dospievať spolu s hrdinami, a nie že ich niekto bude čítať všetky naraz v konkrétnom veku.
-
@Arutha dám, len čo niekoho na Slovensku napadne vydať to :-)
-
@Arutha ďakujem, našla som si to na Martinuse, zápletka zaujala, tak mám ďalšiu knižnú sériu, u ktorej môžem čakať na preklad do slovenčiny :-(.
-
@Vena @Arutha mám dve otázky: 1. to sú tri rôzne trilógie, ktoré na seba nejakým spôsobom naväzujú? 2. vyšlo to aspoň v češtine? Vďaka.
-
@Sagart tu je celý obsah https://en.wikipedia.org/wiki/Harry_Potter_and_the_Cursed_Child
-
@Aviv Komisár Rex, to sú spomienky na detstvo, ale dobré boli len prvé série, ten posledný komisár nestál za nič a talianske pokračovanie cca z roku 2010 má s Komisárom Rexom spoločný len názov :-?. Vždy ma fascinovalo, ako mohli jesť tie suché žeml…
-
@Aviv pokiaľ sa pamätám, tak TV JOJ odvysielala obe série, seriál bol však napriek diváckemu úspechu (?) zrušený samotnými tvorcami. A inak je to natočené na motívy Meča pravdy od T. Goodkinga, takže si môžeme aspoň prečítať knihu. :-P
-
@Aviv pozerala a vôbec to nebolo zlé,ale potom to z ničoho nič zrušili :-(
-
@flanker.27 to je len kvapka v mori, tých Onurov a Šeherezád sa u nás narodilo plno a niekde máme aj dvojičky - chlapca a dievčatko, ktoré sú po nich pomenované :roll: