Katrina

O uživateli

Přezdívka
Katrina
Datum registrace
Návštěv
805
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Ashnobe To je trochu pritiahnuté za vlasy. Myslím, že každý autor chce vedieť, ako sa jeho knihe darí, či sa ľuďom páči, ako na ňu reagujú. Mŕtvy autor by sa to už nedozvedel. Čo má človek z posmrtnej slávy? Nič. Spústa zosnulých autorov by o tom v…
    V diskuzi [Spoiler] Vichry zimy Komentář od Katrina 4. srpna 2016
  • @Krisa 16 rokov staré...cítim sa ako pamätník. A to som nemala ani tých 12 keď som to videla :-D. Ale čestné slovo, že dnes by som si to nepozrela ani za svet :-).
    V diskuzi TV seriály Komentář od Katrina 4. srpna 2016
  • @p1e9t9r2 ja tiež neverím rozprávkam, ale som optimista :-) vo Víchry verím a verím, že nie dlho za nimi bude nasledovať Sen, resp. že majster bude žiť tak dlho, aby to celé dopísal
    V diskuzi [Spoiler] Vichry zimy Komentář od Katrina 2. srpna 2016
  • Už aj muklovia hrajú metlobal =D http://www.cas.sk/clanok/430532/pred-10-rokmi-na-tom-ficali-iba-v-amerike-uz-aj-slovakov-spaja-s-harrym-potterom-viac-ako-ste-si-mysleli/
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 1. srpna 2016
  • Neviem prečo, ale žila som v tom, že to výročie je až o pár dní. :-k A pri tej príležitosti by sme mohli pozdvihnúť čaše a pripiť si na našu ságu :-P.
    V diskuzi Hra o trůny Komentář od Katrina 1. srpna 2016
  • Ale no, mohli by sme v neho trochu veriť. Ja dúfam, že šestku stihne do tohtoročných Vianoc. V každom prípade, od začiatku roka menej bloguje, čo beriem ako dobré znamenie, a predpokladám, že takto získaný čas venuje písaniu knihy. :roll:
    V diskuzi [Spoiler] Vichry zimy Komentář od Katrina 1. srpna 2016
  • @Nevada ďakujem :-) asi by sa aj patrilo začať :anxious:
  • @Nevada takže uzávierka je 15.8.?
  • @Tyrion Lannister škoda...ale čo už, snáď bude to čakanie stáť za to :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Katrina 24. července 2016
  • @Nevada :dance: super, ale prečo až 2017? :-(
    V diskuzi TV seriály Komentář od Katrina 24. července 2016
  • Mníchovom to žiaľ neskončilo http://www.aktuality.sk/clanok/358467/utok-macetou-v-nemecku-jedna-obet-dvaja-zraneni/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2 P.S. berte to s rezervou, …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 24. července 2016
  • HP je kniha písaná pre istú vekovú kategóriu. Inak ju človek vníma, keď ju číta v 12-13 a inak, keď ju číta po dvadsiatke. Ja som si nedávno tiež dala repete celej série a bolo to fajn, ale už som z toho nebola taká nadšená ako kedysi. :-? @Dreamer…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Katrina 24. července 2016
  • @Aviv áno, je to ten chlapík v brnení, ktorý sa na začiatku rozpráva s Artušom. Tuším si niekde spomínala, že GoT nesleduješ :-k
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Katrina 24. července 2016
  • @derfel @Aviv tak som si pozrela trailer na toho Artuša a mám dojem, že ako kasový trhák by to ešte obstálo, ale ako seriózny historický film a spracovanie artušovských legiend určite nie. Rozhodne sa mi nepáčili tie moderne poňaté brnenia a ani poč…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Katrina 24. července 2016
  • Európania sa dodnes chovajú ako predátori. Ako píšeš, silnejší ťaží zo slabších a zdiera ich, to sa nezmenilo. Afrika by potrebovala postupnú prestavbu, ktorá by však musela byť riadená zvnútra, načo jej ale chýbajú prostriedky, personálny substrát,…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 19. července 2016
  • Zásah vyspelejšej Európy...pche. To nie je riešenie, ale problém samotný. To, čo Afrike znemožňuje pohnúť sa vpred, poučiť sa z vlastných chýb a vybudovať si vlastný systém sú práve zásahy Európy (eventuálne iných "vyspelých" celkov). Koloniálne pan…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 19. července 2016
  • Gričskú čarodejnicu mám na polici, ale dosiaľ som sa nedonútila to otvoriť. Okrem toho mám rozčítaných 4-5 kníh a približne 10 ďalších, ktoré chcem stihnúť do konca leta, takže pochybujem, že by som vôbec začala. Z toho, čo som dosiaľ zlúskla vrele …
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Katrina 15. července 2016
  • @Dreamer ak Ťa to poteší, tak Hagrid je cca do polovice 5. knihy preč. Ale potom opäť príde čaj :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Katrina 6. července 2016
  • Taká hanba! Z uvedených som čítala len Tolkiena (okrem Simarillu), Harryho a Pieseň, momentálne čítam Zaklínača, keďže (konečne) vychádza v slovenčine. A stále si brúsim zuby na Rothfusovho Kráľovraha, ale Meno vetra je v SJ kompletne vypredané :-(…
    V diskuzi Fantasy Komentář od Katrina 6. července 2016
  • @Vena ja som mala na mysli vlády vo všeobecnosti. Ja si myslím, že je to aj chyba EÚ, že ľudia sa o voľby nezaujímajú, pretože ona sama sa správa tak, že voliči majú pocit, že na ich hlase nezáleží, lebo "neomylná" EÚ si to aj tak spraví po svojom. …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 26. června 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 24. června 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 16. června 2016
  • Samozrejme, že Hilary tiež nie je svätá a momentálne je už zrejme ochotná urobiť čokoľvek, aby to konečne vyhrala, ale politický boj nikdy nie je férový a každá kampaň je svojim spôsobom zavádzajúca, obzvlášť ak sa bavíme o takej krajine, akou sú Sp…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 13. června 2016
  • Zrejme preto, lebo Trump má v mnohých ohľadoch dosť extrémne názory na zásadné otázky, najmä čo sa bezpečnosti týka. Jeho postoje, trebárs aj k migrácii, síce čiastočne vychádzajú zo všeobecného postoja republikánov, ale Trump ich ženie naozaj do kr…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 12. června 2016
  • @sfik Republikánsky voliči sú tradične bieli, VŠ, z vyšších vrstiev, eventuálne podnikatelia, ale čo je dôležitejšie, s republikánmi sa spája tzv. morálna väčšina, ktorá hlása princípy protestantskej etiky a kladie dôraz na tradičnú rodinu, takže is…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 12. června 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Katrina 12. června 2016
  • @Aviv to už áno, tam sa to oplatí ;-)
  • @Aviv na to je škoda roboty. Do koša a kúpiť nové.
  • Od smiechu nemôžem lapiť dych =D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Katrina 9. června 2016
  • Keď už LOTR ako prostriedok východu a západu, tak mi nedá nespomenúť zaujímavú recenziu na knihy: http://www.kfilmu.net/filmy.php?sekce=zajimavosti&film=fotr
    V diskuzi Bibliografie Komentář od Katrina 8. června 2016

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě