Sagart
O uživateli
- Přezdívka
- Sagart
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,496
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
Jediným ideálním králem a vládcem Westerosu a Essosu byl, je a bude Hodor...........
-
-
-
-
-
-
-
@Aviv Říkám, já to věděl :D Akorát tu mapu mám popsanou trochu jinak. Pokud skutečně toužíš si přečíst moji celou obsáhlou teorii¨, tak mi zjisti zda jde přes txyto profili posílat dokumnty a budeš mít tuto jedinečnou teorii i ty :) :)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nicméně, začínám tušit další zajímavé klišé v osmičce. Před chvílí jsem četl že kapitánka Phasma bude mít v dalších dílech důležitou roli. Ačkoliv si to nepřeji, nyní už vidím jak zápasí s Lukeho dcerou Rei, porazí ji a chudinka Rei uslyší od Phasmy…
-
-
-
-
-
-