Sagart
O uživateli
- Přezdívka
- Sagart
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,496
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Danny je tam pozvaná na obsluhu profesionálního grillu a Mel tam má prý předvést stínohru. Prostě jen občerstvení a kulturní vložka...@Aviv
-
-
-
@Everett_Young Pod sněhovou peřinou předpokládám :other: :D
-
-
-
-
-
-
-
-
Místo může být kdekoli sekundantů mám dost na rozdávání :) Tak se ukaž..... ......hrdino :D
-
-
-
39. Světu Ledu a Ohně je ovládám mocným duchem, který se nazývá prostou slabikou GRRM. Všechno co se na Westerosu a Essosu děje, je řízeno tímto zlomyslným staříkem vydávající se za hodného Američana. 40. Bude mít Hodor někdy nějakou slušnou ženu?
-
35. Dolů 36. Proč nezabuje Mellisandra svým stínem Velkého Jiného?
-
32. Počítám li se i já, tak se třinácti 33. Proč Noční hlídka nepodporuje něžné pohlaví?
-
30. Ty jsi můj syn Jaime 31. Proč se Orlí hnízdo ještě nezřítilo z hory?
-
23. Úplně jinak než recept na masové koláče od lorda Moc-tlustého-než-aby-mohl-jezdit-na-koni 24. Proč se Rhaegarovi nepodařilo zabít Roberta?
-
19. Zlou královnou je Maergery Tyrell která po svém xtém manželství je stále pannou. Nyní si nahání nového frajera kterým je sladký princ Jaime. Otázkou je ke které dívce se princ přitulí a také ta, zda šest dalších Tyrionových klonů dělali stejní n…
-
16. Zeptejte se Lysy! 17. Proč Jiní zeď prostě neobejdou (neobeplujou) když jim brání v cestě??!
-
@Aviv Na toto můžu říci jen to že pokud nejsi fanoušek psích zápasů, tak se netěš na Vichry zimy kde se zřejmě utkají dva velcí psi Gregor a Sandor :-)
-
@Aviv Aj tamto video jsem viděl, ovšem musíme uznat že zabíjení Saurona a Hory je poněkud rozdílnej level. Nicméně Gimli, jakožto předobraz všech Fantasy pajzlů, tudíž je i vcelku ne moc rychlý a tak by(viz. dvě věže film někde na začátku). Na tak…
-
@Aviv Co se týče Písně ledu a ohně, býval vždy Hora nepřemožitelným šampionem Lanisterů. Přestože je Gimli zkušený válečník, jeho styl boje hraje Horovi do karet. Na Horu platí Oberynova mrštnost a podobný styly boje avšak Gimliho styl se rovná boj…
-
-
-
-
-
-
@Aviv V podzemí, kde se ukryly po Morgothově porážce, rozehřívají prameny v Zimohradě, buzerujou na Dračím kameni a mnozí zemřeli po zkáze Valyrie :)