Magister_Peditum
O uživateli
- Přezdívka
- Magister_Peditum
- Datum registrace
- Návštěv
- 901
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@haladdin Tajně doufám, že i tohle je součástí "zkoušky" a zároveň "Jaqenův" plán, jak se zbavit téhle ženské.
-
@JoffreyWater Nezapomeň na Bronna. Ten je taky elitní zabiják. :-D
-
@Dreamer To nevím, jestli z nich měli vždy respekt. Klidně se mohli začít objevovat až v posledních několika málo letech.
-
@Rybba To by se nejprve museli Tullyové nějak vypořádat s Lannistery a Freyi, kteří je obléhají.
-
@Dreamer V tom případě je ale divné, že i pro samotnou Noční hlídku byli Jiní už jen legendou. Předpokládám, že valyrijská ocel se do Západozemí dostala až s příchodem Andalů.
-
-
@Dreamer @Tlustá_Skála Zůstal bych u toho, že to ví od Jona. Napadlo mě, že by mohli mít ve Starém městě nějaký kus valyriské oceli, ze které si mistři dělají část svého řetězu...tak by jim to mohl zrekvírovat. @Hold the Door Bronn pojede s Jaimem…
-
@Svetlana Však ano, proto říkám, že to beru. Ale těžko o tom Jon stačil napsat odbornou práci, kterou by si Sam přečetl. ;-)
-
@Svetlana Jo, to beru, že mu to řekl Jon.
-
@Tlustá_Skála Najde tam duplikátor? :-D Ne vážně, zajímalo by mě, kde by mohl zjistit, že valyrijská ocel je účinná zbraň proti Jiným, když se naposledy objevili před cca 10 tisíci lety. A Valyrie byla založena až cca o 5 tisíc let později. Vždyť t…
-
@Dreamer OK, tak má jeden meč. Super! :-D Stejně teď ale míří do Starého města, kde hodlá studovat na mistra. To ten meč pošle na Zeď poštou?
-
@Hold the Door Spíš jsem zvědav, jak přinutí Dorthaki nasednout na lodě a co bude pak? V Západozemí jednoduše zalezou do hradů a slavná "horda" bude Daenerys za bouře zrozené platná, jako mrtvýmu zimník. Lord Mace Tyrell má za dnešní "výkon" plus a …
-
@Tlustá_Skála No, mně to jasný není. Že by si tím Sam chtěl dokázat, že je právoplatným dědicem? O účincích valyrijské oceli na Jiné pravděpodobně neví a jiný efekt, než že se jeho papá ještě víc naštve, to mít nebude.
-
Sice se to tušilo, ale stejně mi přijde náhlý návrat (po kolika je to vlastně letech) Benjena Starka trochu jako pěst na oko. Co tam celou dobu, kromě toho, že měl někde vyset na stromě, dělal? Teď už jen zbývá, aby se odnikud objevil i Sandor Clega…
-
@Marci pan Je. @Benji Jo, taky mi ta scéna přišla spíš trapná. Kolik takových "epických" projevů už měla?
-
-
@Monte Karstark Takže to je pořád to jedno a to samé místo? (1. a 3. gif?)
-
@Rybba Tak třeba to "označení" jim jen ukázalo, kde se nacházel v okamžiku toho dotknutí. To by pak byla od Tříoké vrány celkem zbytečná snaha dostat Brana do bezpečí, když by ho vrchní cizák mohl sledovat kamkoliv.
-
@Monte Karstark Jestli to není nahraný, tak to jen utvrdilo můj názor na moderní umění. :-D
-
@Rybba Tříokou vránu ani Děti neznal od malička. :king:
-
@DanielSvatoš To jsem neřekl, ale ten váš hate tu fakt nechápu. Zvlášť na stránkách věnovaných Písni. Tam se většina postav chová ještě hůř než Underwood. =D
-
@flanker.27 @sfik Vždyť chování Underwooda nebo i těch mafiánu z Boardwalk Empire chápat šlo celkem snadno. :-D Rozhodně více než když nějaká postava má nutkání lidem naopak "pomáhat".
-
@Achileus Proč ty poslední čtyři? Pokud mluvíš o seriálových postavách, tak Stannise ještě chápu.
-
@sfik Však taky většinu života (co si pamatoval) strávil v "péči" Starků. ;-) I když ve srovnání s Balonem by asi jako dobrý otec pozitivně vyšel i Tywin Lannister. :-D Železné ostrovy jsou prdel světa, a obývají je divní lidé, vyznávající ještě d…
-
Valyrijci, hlavně tedy dračí lordi, byli nadanými mágy. Koneckonců uměli spoutat draky, tvarovat kámen a kovat meče z valyrijské oceli. Možná měli i vidiny, ale zjevně jim to moc nepomohlo, když většina z nich zařvala při Pádu. Jinak o tom, že by by…
-
-
V knize Cersei, v seriálu Daenerys. Svým způsobem nesnáším i Ramsaye (postavu ne tebe =D ), protože mu nějak všechno až podezřele snadno vychází. Už by měl konečně spadnout taky na hubu.
-
Neměla být Valyrie (město) ve vnitrozemí?
-
-
@flanker.27: Holt nemáš rád příběhy se špatnými konci, z pohledu Escobara. :-D