hodor_the_king
O uživateli
- Přezdívka
- hodor_the_king
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,154
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Ne, i když zeměpisně většina tipuje správně: bylo to v KL
-
Nene, nikdo tyrionovi :-)
-
Ne
-
:-D ne
-
Taky ne, tyrion čte pro změnu všechno :-D
-
Nene :-D , pochybuju, že bronn vůbec něco čte :-D
-
-
aegonovi/conningtonovi/quentynovi? :D
-
Otrhaný princ?
-
@Gepeto díky. Mimochodem byl to 100% maekar a ne maegor.
-
@Gepeto eggův otec byl maekar, že? To byl ten opilec, nebo mi splývá s eggovým bratrem?
-
Jeden člen zlatého společentva, jméno si nevybavím, ale přijmení bylo flowers
-
Tyrion?
-
-
Někdo zadejte, nemám knihy (upřímně jsem vůbec nečekala, že se trefím :-D )
-
Takže je to o bastardovi z hrůzova? V tom případě tipuju, že to zaznělo v době před dobytím zimohradu, takže autorem citátu je robb/rodrik cassel?
-
Tyrion?
-
Anebo naopak melisandra stannisovi, je to takové přemoudřelé :-k
-
@Everett_Young dobrý plán, to mě nenapadlo! Díky =D
-
Mám dotaz: Okolí mě nutí sledovat teen wolf. Viděla jsem první sérii a nelíbila se mi, nemám tam nikoho ráda (možná kromě stilese) a naopak sympatizuju se vším, co se je snaží sežrat. Spouta dějových zvratů mi přijde nelogická a úmysly scénáristů p…
-
Qyburn?
-
@Tarin naprosto přesně :applause:
-
Ne
-
Nope (ale krále bez království tušíte správně, bylo to o králi severu)
-
Nene...
-
-
@Achileus musím opakovaně hájit sama. Ano, není moc chytrý, ale za celé tři filmy si nestěžoval, nechystal se ovládnout svět a jak bylo řečeno, dokopal froda do mordoru. (A jako speciální bonus nemá obrovské modré oči, což je velké plus :-D )
-
Lidi, nechtěli byste si na uprchlíky založit novou diskuzi? Já osobně jsem si na ně udělala názor, nemám potřebu ho komukoli sdělovat, někdo jiný tu potřebu má a já to respektuju. Na druhou stranu když o nich slyšíte v televizi, v rádiu, internet je…
-
@Tyrion Lannister K té původní teorii: já myslím, že přesně takhle by se seriálový malíček zachoval. S knihou už to nemá co dělat. A tohle je možná dobrá šance, aby si DD obhájili nahrazení jeyne pool sansou. Jo, na seriál to dává až překvapivě smys…
-
@Hildegarda bože chraň 8-O :-D . Spíš jsem měla na mysli věci jako scéna na benzince nebo zpívání znělky pokemona :-D