hodor_the_king
O uživateli
- Přezdívka
- hodor_the_king
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,154
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 29. září 2015
-
@AviaRa nebo se připojí :twisted:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 29. září 2015
-
@Tyrion Lannister rozhodně. Myslím, že qyburn dokonce marwyna zmiňoval (na 100% si to ale nepamatuju a možná se mi to plete s nějakou fanfikcí). A k předchozímu tématu: alianci víc lidí bych vítala s radostí (opakuju se, ale mám velký problém s tím,…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 29. září 2015
-
Randyll tarly?
-
@suertuda jsem velmi pro :D
-
Merret frey?
-
a co davos ve smyslu "já té melisandře zatopím"? ;)
-
Victarion...?
-
@Tyrion Lannister jako zásadní odpůrce ''spasitelů" jako takových nevěřím v azora ahaie ani v nikoho podobného. Pokud už ale připustíme, že někdo takový existuje, nevidím důvod, proč je arya míň pravděpodobná než daenerys, stannis, tyrion, sansa, ro…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 27. září 2015
-
-
Jaime, když byl v zajetí u starků a to buď robbovi, nebo catelyn :D
-
a co třeba kevan...?
-
@Tyrion Lannister pro příště si už musím zapamatovat, že dávat citáty z rozhovorů tyriona a tywina není dobrý nápad :D . Zadávej :D
-
-
@Tyrion Lannister mě by se líbilo, kdyby to byl znova olly :D
-
Ale do háje... i když, třeba znova umře :D
-
@AviaRa kde? jakou? 8-O
-
shae? :D
-
ten zpěvák, co ho pak tyrion uvařil? :D
-
Varys?
-
Disney princové mají jména 8-O ? Jinak 20/24, ty ostatní radši nezkouším, většinu jsem neviděla (lví král ani sám doma to nezachrání)
-
@Tyrion Lannister za to ani dinklage nestojí :-D
-
@suertuda :applause: řeč byla o bílé knize
-
Skoro =D ...řekl to chlapovi a o balení (doufám!) nešlo :-D
-
@suertuda zoufalé, ale přesto úspěšné :-D byl to loras (bonusová otázka: komu?)
-
Ne (no tak, moc lidí už v KL nezbývá :-D )
-
Ne
-
Nene....
-
Nope
-
Ne, ale jsi zatím nejblíž :-)