hodor_the_king
O uživateli
- Přezdívka
- hodor_the_king
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,154
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
"GRRM is 'not perfectly happy' with the TV show." Tak ať si pohne a dopíše to, aby měl seriál předlohu a nemusel se uchylovat k fanfiction :wall:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 30. srpna 2015
-
@Achileus to asi zvládnu :-D
-
@Gepeto tak to si musím najít, zní to lákavě :-D
-
@Achileus jaká? Kde? 8-O
-
@p1e9t9r2 ale tam jsou přece svítící upíři.... to je taaaak zajímavé...... a navíc naprosto debilní hlavní hrdinka, no není to důvod proč ty knížky milovat? =D
-
@Tarin údolí bude mít víc, jinak celkem souhlasím... železné těžko odhadnout, ale na víc než pár (málo) tisíc to nevidím...V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 29. srpna 2015
-
@Achileus insurgent oproti hunger games má u mě plus body za překvapivý a ne-klišé konec, jinak kvalita podle mě srovnatelná.... No, ale stmívání je jediná kniha, kterou jsem odložila v půlce nedočtenou (a to jsem se v 8 letech prokousala přiručkou …
-
@Gepeto jako jo, ale to, že existují i horší knihy harryho pottera lepším neudělá.... srovnání s insurgentem mi ale zavřelo hubu a uznávám, že harry je vlastně celkem dobrá kniha. =D
-
@p1e9t9r2 no sever na tom teď moc dobře nebude vzhledem k robbově tažení a rw... maximálně tak skagos, ale to se asi nedá počítat...V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 29. srpna 2015
-
@Achileus ook =D
-
@Tyrion Lannister tu už jsem četla a ano, je naprosto skvělá :-D , nejvíc mě pobavila edith piaf po dvaceti letech :-D Edit: vlastně ne, nejlepší byl epilog :-D
-
@Achileus elánius a desátník nóblhoch taky nejsou marní :-D No a pak samozřejmě čarodějky.... no prostě všichni jsou skvělí, ale smrť nejskvělejší :-D
-
@Achileus v zeměploše je nejlepší smrť (miluju tenhle překlad) :-)
-
@Achileus =D =D =D To bude ono :-D a taky zmanipuloval naše prezidenstské volby, vynalezl dechovku, navedl boromira proti frodovi a dal dohromady one direction.... sakra, to je fakt hrozný člověk =D (Ať nejsme tak OT, tak zrovna čtu Stoletého s…
-
-
-
@Tyrion Lannister souhlasím, že tohle tě rozhodně k rychlejšímu psaní nemotivuje :-D
-
@Tyrion Lannister harry má úspěch ne proto, že je kvalitní nebo nějak promyšlený, ale protože je to jedna z mála knih, kterou četl fakt každý ( nebo aspoň drtivá většina)... :roll: Edit: napsala jsem to dost blbě, druhý pokus: vyhrává ceny kvůli mn…
-
-
=D ale to se spíš harry pomstil brumbálovi, snapovi a nejvíc tomu dítěti.... a pak kdo je tu záporák =D
-
@Achileus co mají proti brumbálovi? Btw: teď mi došlo, že harry pojmenoval svoje dítě severus =D
-
@p1e9t9r2 neville jako bradavický azor ahai, no potěš... ale harry jako přitroublý kamarád by stál za to :-D
-
Téhle představy už se nezbavím :-D díky za ni :-D
-
:-D :-D :-D
-
@Achileus nejlepší kdyby v tom pití měl deštníček :-D
-
Jo, fajn, na nevilla nemám protiargument.... ale snae je stejně fajn :-D
-
Btw: jak tě napadla ze všech šťáv zrovna dýňová? :-D
-
@Achileus no a když si uvědomíš, že bez něj by harry nenašel ani první viteál.... to je hrozná šikana, co?
-
-