jahodový_žlučník
O uživateli
- Přezdívka
- jahodový_žlučník
- Datum registrace
- Návštěv
- 3,774
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Mellien na MUNI, bydlím kousek od Brna, takže u mě taky byla volba jasná.
-
@Mellien Páťák, ale původně měla jsem končit už příští rok. Zrovna včera jsem byla na zkoušce z psychiatrie. :-D Neboj, to si občas říká skoro každý napříč všemi ročníky. ;-)
-
-
Tommen-Kočka od Elánů :-D
-
Jaime: dal bych za to ruku na špalek.
-
Joffrey: dal bych si jeden huhu koktejl.
-
-
-
-
Ono hodně dělá to, že představitelky Cersei a Danny jsou původně tmavovlásky a v seriálu mají paruku. Třeba by se některá česká nebo slovenská neblond herečka na takovou roli hodila, jen si ji jako světlovlasou nedovedeme představit. Mě třeba napadl…
-
-
Nevím proč, ale jako takovou Gennu Lannister si představuju Naďu Konvalinkovou. :-D :-D :-D :-D :-D
-
-
Ten Artur to zabíjí. A Džambulka by mohla hrát Lysu.
-
Bohužel...ale třeba taková Bohdalka by mi tam nepasovala, ta by z toho udělala pohádky z mechu a kapradí.
-
Na Olennu by mi sedla Jiřina Jirásková lve věku cca 60-70 let.
-
Miloš je na Hodora moc starej, to chce někoho mladšího.
-
David Švihlík v Andělu páně =český Jaime L. A možná Vica Kerekes jako Ygritte, ale na tu mi připadá moc "slečinkovská".
-
Havel jezdil v Mercedesu. ;)