p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@sfik Tjn, ale mohl by to dát prostě vědět a nějak vysvětlit s ohledem na čtenáře :D pro pochopení neb to čekání je fakt děsné
-
@Tyrion Lannister Já myslel, že to musí mít nějakou tělesnou konstrukci. Jako lebka by mi asi nelátala a plivala oheň :D zatím tam nechodili jenom kostry, ale vždy mrtvola v nějaké fázi rozkladu (inak po prolomení zdi by mohl oživovat do nekonečna)V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 17. srpna 2017
-
@Hund Právě že ne HBO španělská pobočka to omylem zveřejnila a než to stihla stáhnout bylo pozděV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 16. srpna 2017
-
@sfik Jak dvoudílná?V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 16. srpna 2017
-
@sfik Ale nekaž jeho setkání s velkou ženou :D konečně po ní nějaký chlap touží a hned by ho měli zabit :DV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 16. srpna 2017
-
@sfik JJ konečně je tam vidět náznak normálního obličeje a ne stálého výrazu :DV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 16. srpna 2017
-
@TheRightfulKing takže si dva týdny počkáme :D že se ti hackeři nesnažili víc, když se jim tam nabourali :DV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 16. srpna 2017
-
Myslíte, že jim utekal i poslední epizoda a dočkáme se jí tak dříve?V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 16. srpna 2017
-
@Borůvka Třeba si ji vzal jako druhou manželku, dřive to taky dělali :D
-
@Nemesis Já mám jenom strach, abychom s jich dočkali :( autor není nejmladší a dle jeho tělesné konstrukce nevyznává ani zdravý životní styl
-
@Elvíra V rodokmenu mají ženy mimo svůj rod a ty s tím problém neměli, Viz manželka aegona, či jeho děda.
-
@Borůvka No proto mi tam v tom seriálu chybí časová úsečka mohl tam jít textík o měsíc později.... atd :D. No já bych bílé chodce neposouval, třeba opravdu čekají na zimu nebo mohli chytat zbytek divokých, popřípadě pokud nemají čím prorazit zeď, ta…
-
@Achileus Tam jsem zatím v tanci draků, takže to asi bude ta možnost
-
-
@Tyrion Lannister No to nevím, ale děti do jednoho roku vypadají dost podobně (světlé vlasy .... atd) a po rozmlácení hlavy asi nehledali oči, aby zkoumali jejich barvu, jenom viděli chomáčky bílých vlasů. To je ten důvod proč mi ta výměna příjde ce…
-
Tak, už čekání, že šestá kniha bude letošní rok jsem totálně vzdal. Je tady někdo optimista a věří, že se anglické verze dočkáme v roce 2018? (české o rok déle)
-
@Tyrion Lannister Já bych možná věřil, že je to on. Zaměnit novorozence je velmi jednoduché a možná by to vysvětlovalo, proč měl roztřískanou tu hlavu (hůř se identifikoval). Inak drak pozná jestli je jezdec nebo ne. Přinejhorším skončí podobně jak…
-
NO koukám, že to zatím sedí. Proto se mi mov nezamlouvá odkrouhnutí toho draka. Já čekal 3 jezdce (drak má 3 hlavy). Bylo by to poetické zápodozemí dobyl aegon a jeho dvě sestry, takže tady to mohlo být daenerys a její synovci (bohužel ten jeden v s…V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 14. srpna 2017
-
Mne jen zaujalo, když se drogon nechal brbat od jona na hlavě a viděli jsme, jak na něj reagoval, proč za ním nezaletěl i jeden z těch dvou zbývajících :D. Podívejme se jak tam dlouho pobývá a draci prostě nic.
-
@Benji Njn, je škoda, že knihy nebyly dopsané. Já si myslím, že na počátku počítali, že 6 knihu dopíše a pojednou podle ní, což se bohužel nestalo :(
-
@Beleg Já bych teleporty ignoroval, protože jeden díl trvá přes týden. (jsou den jízdy od králova přístaviště a jeli tam z vysoké zahrady, to nebude cesta na jednu hodinu a navíc měli s sebou vozy a pěší, kteří tak rychle nejdou)
-
Epizoda dobrá, jenom teď to čekání bude ten týden mne bude sejřit :D
-
@sfik no posledně to neukradli jim, ale ty 4 epizody dávali novinářům a jednomu z nich to právě ukradli :D. Díky tomu se epizody nedávají už dopředu ven. Každopádně todle je dost odstrašující, protože prakticky nic s připojením k v netu asi není v b…V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 5. srpna 2017
-
@AviaRa Tak to pěkně naštve jako, ale myslím že tržby jim to stejně neohrozíV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 5. srpna 2017
-
No každopádně myslíte, že jim těch dílů uteklo více nebo jenom tento? Neb na konci je opět znělkaV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 5. srpna 2017
-
NO celkově si myslím, že to nebyl úplný díl a něco tam bude ještě navíc v pondělí :D každopádně mne se dost líbil možná vůbec zatím nej díl této sérieV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 5. srpna 2017
-
Ina co říkáte na čtvrtou epizodu?
-
víte, že je venku už 4 epizoda?V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 5. srpna 2017
-
V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od p1e9t9r2 4. srpna 2017
-
@Tyrion Lannister Já bych třeba uvažoval, že loví zbytek divokých a čekají na dlouhou noc. Díky tomu trůní na severu. nebo stále nevědí, jak prorazit zeď