p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Nevada No proč ne, myslel si že se jedná o posledního člena jeho rodu :D, takže neměl moc možností koho tipovat :D (o jonovi neví nikdo, krom jednoho bažináře, a aegon o něm ví jenom ten komlot, který ho chce dosadit na trůn) :D navíc daenerys přiv…
-
@J.Annabel Ale zase tam říká musí být ještě jeden. Drak má tři hlavy. Kdyby to byl Jon tak by přece neříkal, že musí být ještě jeden. (navíc aegon je jeho první syn)
-
@svoa00 Tjn, ale manželství zrušit šlo. To je ten hlavní bod
-
@svoa00 No tak nechci ti brát iluze, ale středověk rozvod znal ve šlechtické sféře jen to musel posvětit papež. (jedním z důvodů pro rozvod byla neplodnost ženy) nechci dohledávat případy
-
Sourozenci ne :D
-
Inak přemysla otakara II bych tady moc nezmiňoval on byl v dost těžké situaci. Jeho manželka stará bába přes 50 let, která tvrdila, že mít děti ještě může (za svůj život prvnímu manželovi porodila 2 syny), takže papež logicky nedal svolení k rozvodu…
-
@haladdin Jako důvod k rozvodu byla i neplodnost a Elia už nemohla mít další dítě (ve středověku spoléhat na jednoho syna je docela risk)
-
@Rybba To jméno bych byl bral s rezervou. Dost často byl jev, kdy se první dítě nějak pojmenovalo následně umřela a další narozené dítě po jeho smrti dostalo stejné jméno. Viz karel IV měl dva syny se jménem Václav. Ned se tam dostal, když jeho sest…
-
@Tyrion Lannister Tak todle by mne nikdy nenapadlo spojit si dohromady :D sakra. Teď mi některé věci z knihy dávají větší smysl. Každopádně mne se nelíbí to opětovné vyhubení draků no. (inak uvažovali jste, že pokud chodci prorazí zeď nebudou potř…V diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 31. srpna 2017
-
@Tyrion Lannister No jako doufám, že takový závěr mít knihy fakt nebudou :D, ale bylo by to hořkosladké :D a prakticky chodci furt na severu na jihu na trůnu malá princezna (sice bez draků a bez rodiny poslední svého rodu)V diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 31. srpna 2017
-
Hmm jako jestli to je pravda, tak ten závěr bude fakt vtipný (jako to mají skončit i stejně knihy, to by mne martin docela dost naštval)V diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 30. srpna 2017
-
@Terezička Ale todle tam všechno bylo :D už od prvního pohledu na sebe blbě koukali, pak ty jejich některé rozhovory ... atd
-
No celkově u sansy se mi líbil její vývoj, kdy z naivní holčičky se stává hráčkou :D
-
@Tyrion Lannister J8 tomohle páru držím palce celou knihu :D tak snad v seriálu mi to taky nezkazí :D Ale mmám strach, aby nevytvořili autoři pár ještě Sansa a Gendry (bylo by, když jejich otcové tak vehementně chtěli spojit rody dohromady)
-
@Benji Já to porvé četl v roce 2005 a pak jsem už jenom čekal a čekal :D
-
@Tyrion Lannister Zase by pak nemusel vzniknout daenerys :D šílený král byl přece vzrušení, když někoho upalovat a pak otravoval po nocích královnu
-
@Gildor No Brandon Stark si udělal výlet na královo přístaviště a před rudou baštou vyzýval Rhegara na souboj a ještě něco (přesně si to nepamatuji)
-
Inak myslíte, že na téhle blbost je něco pravdy http://www.desinerd.co.in/game-of-thrones-season-8-episode-1-leak-script/
-
-
Supr, tak kdyby někdo hodil odkaz :D at mne nenervuje tak čekání
-
Jo ještě jaký leak na osmou sérii je venku?
-
@Nevada Je trošku víc při těle, což asi není od přílišné konzumace zeleniny a aktivního pohybu
-
Plus teda stojí za zmínku zmínila, že považuje vymření draků za způsobené držením je na řetězech a ne to, že si jich vetšinu pozabíjeli sami targaryeni při občanské válce zvané tanec draků, jak to řekla nevím kdy dcera stanise baratheona, když učila…
-
Všimli jste si, že cercei tam nepotratila? Nebo jsem přehlédl scénu, kde se probudí na krvavém loži
-
Hele lidi, když se vám to nelíbí, tak na to nekoukejte a je to jednoduché, nadávat umím taky :D. Tady můžete částečně dávat vinu martinoj, kdyby měl 6 knihu dopsanou mohle se to více držet předlohy a takto to nedopadnout. Ono se těžko vaří z vody u …
-
@Magister_Peditum Jo to je docela paradox, kdyby necestovali pro důkaz, tak zeď vesele stojí dál a bílí chodci na ni smutně koukají :D
-
@Jamis Knihu bych nezmiňoval stále, tam ještě žije Aegon, který může být jeho starší bratr tedy má přednost (říkám může dost lidí spekuluje jestli není z boční větve rodu)
-
No furt to Jon neví já čekal, jak se to dozví a ono kulové
-
@Bortas NO hele já u diplomky radši taky říkám, co mám hotové než co mi chybí :D zní to lépe
-
@Katrina Na jednu stranu se nediv, já jsem taky nervní. Není nejmladší a nežije zdrovna zdravým životním stylem. Pak některé fanoušky sejří, že pracuje na něčem jiném :D :D :D mají hodl strach aby neumřel před dokončením série.