p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Edem Nebo to může být výtvor, který se obrátil proti původním tvůrcům. To mi připadá jako největší pravděpodobnostV diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 30. ledna 2018
-
@Monte Karstark A z vichrů zimy pořád nic ? :(
-
@zaklinac Není jednom jedna záporná postava :D ono je to trošku komplexnější, ale to tady nebudu spoilerovat
-
Lidi takhle mne neděste vidím 7 příspěvků a srdce mi poskočí radostí že je tu další kniha nebo kapitola :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 12. ledna 2018
-
@zaklinac Kolo času jsem nečetl hele ten meč pravdy, první kniha byla taková pomalejší, ale od druhé knihy to pěkně šlape a mne to baví a čte se mi to velmi dobře. (zatím jsem u 4 knihy a zatím mohu doporučit)
-
já skončil, tam jak porazili dominium, další kniha mi zatím slouží jako podložka pod noťas :D
-
@Aviv Kdo říká, že jsem před koncem :D já chci ještě doktorát :D
-
@Nevada Tak mne chybí poslední dva, ale kvůli diplomce a státnicím už rok není čas :D
-
@Tyrion Lannister Hmm, tak už budu starej dědek s pivním pupkem a dětma na krku :DV diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 6. ledna 2018
-
@Tyrion Lannister a jak pak vypadá pravý opak :DV diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 5. ledna 2018
-
@Tyrion Lannister Trchu optimismu ne :DV diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 5. ledna 2018
-
Tak co nakonec se poslední série dočkáme až v roce 2019 :D, takžeco myslíte bude předtím kniha :DV diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 5. ledna 2018
-
Nevíte jak to vypadá s pokračováním kroniky královraha? Nějak se ta pauza pomalu nelíbí
-
@Aviv No já znám ohromné množství zpěvných ptáků, takže já jich tam zadal přes 20 než mne napdal stehlík a kamarád je jela podle abecedy :D
-
Inak největší výzva byl ten zpěvný pták :D to jsem tam házel jednoho za druhým :D
-
Tak ten bonus mi dal taky dost zabrat :D. Když to shrnu a podtrhnu šance na výhru žádná a ten čas nad tím :D kdybych si koupil los mám větší šanci vyhrát a ušetřím moře času. Na druhou stranu bych se tolik nebavil :D
-
Když tak stačí napsat který obrázek nevíš a napoví se. Inak jako ten bonus byl výzva a bez nápovědy bych byl totálně v háji
-
Tak jak vám jde další tajný bonus
-
@McRaff orlí hnízdo slouží jenom jako letní sídlo. Inak je obýván ten úplně první hrad dole, který stráží cestu na něj.
-
Hele lidi já už i v ty vichry přestávám doufat :D myslím, že jsme nakonec skončili tancem a dál se nám o knize může jenom zdát
-
@Aviv Jasný hnedka se do toho můžeme pustit, ale budu jenom řadový člen :P
-
-
@Katrina JO už mi to došlo já furt hledal stalina
-
-
No tak neví někdo nápověd na toho ubrečeného chlapa? Poslední co mi chybí a fakt tady vůbec netuším
-
-
Tak jste na tom s tajným bonusem číslo 3 :D já jsem pátram pátral našel jenom dvě indicie :(
-
@Jitka Moc děkuji todle by mi fakt nedošlo, já furt hledal nějakou mašinu na přehrávání filmů v kině
-
@Jitka Dneska jsem totálně blbje a jen na to smutně koukám :D :D
-
@Jitka Já se s tím trápím od rána a stále jsem nevyluštit, knihy mám to poslední prostě musí odkazovat na tu mašinu co promítá filmy v kině, ale za boha nemohu dát do kupy co to je