p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Jitka Mne nenapadlo jednotné číslo :D :D :D :D
-
-
Víte toho králíka :D já nad mít už lamentují týden a furt nevím co je zač :(
-
@Jitka Já měl stejný problém :D
-
@Jitka No já u té díry váhám, protože mám 63 knih a jednu ne a nemůžu se dopátrat, který obrázek mi chybí :( Inak jak šel dneska bonus? Docela sranda ne
-
@Jitka No klasické a velmi známé dílo :D ty květy jedné se o rostlinu z čeledi čajovníkovité a slečna jak se říká velmi kultivované ženě :D
-
-
@Jitka Mrkni se ještě jednou na ten tvar a máš to a poklička to fakt není :D
-
-
@Michelle @Nevada Tak zkusím to jinak jakou má sníh barvu :D a pak dole jsou velmi mizerně vidět červené skvrny
-
Inak já skončil na 61 ty poslední 3 prostě nedávám
-
@Aviv ten díl se jmenuje jinak a nápověda je po čem se plaví na loďce. @Michelle Sněhu si nevšímej hlavně je ta barva. Jsou tam dvě jedna není vidět (jdi po barvách a uhodneš)
-
@Aviv Ale dnešní je fakt primitivní obě dvě knihy na první pokus
-
@Nevada Ten dnešní byl velký oříšek a je to špatně vidět, ale krom bílé tam je ještě jedna barva a tyto dvě barvy jsou název knihy
-
@Aviv No kolikrát na uhodnutí knize je vidět náznak dalšího obrázku (já takhle zpozoroval kus myšího ucha a hned jsem věděl knihu, pak kus ovčího ucha a hned kniha, kus mozku .... atd a nabaluje se to.
-
No tak už mám 22 knih :D a mají tam opravdu perličky
-
@Aviv Byla odhalena už první den :D já tam tuším dvě knihy město a a ten sníh, ale furt to ne a ne odhalit
-
@Aviv @Nevada no jestli dáte ten dnešní obrázek tak se klaním já na to koukám a nic mne nenapadá
-
@Nevada Snad ta nápověda stačila :D já nechtěl rovnou psát knihy :D
-
@Nevada No já třeba uhodl knihu z které tam je jen malý kousek a ono to ukáže i kousek další knihy :D třeba u jedné to ukázalo myší ucho a hned jsem věděl další knihu :D Inak dneska tam jsou dvě (zadej si do vyhledávače na cbdb film a najdeš hned) …
-
@Aviv jssem na 15 a je to docela výzva jako :D letoš je to o dost těžší než obvykle
-
Tak co nevytvoříme si tady už vlákno s tématem 8 série :D když už nám to natáčení začalo
-
@Janulka Zase jestli jim martin prozradil konec a oni ho dodrží, tak si můžeme být jistí. že ta lyana targaryen může být pravá :( 3 (konec má být hořko sladký, tak proč by to nemohlo skončit jako začalo na trůně čeká dívka a za zdí bílý chodci :D)V diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 15. října 2017
-
A v které knize :D to je taky role jestli na konci tance s draky, tak bych bral jako nejlepší volbu dorne
-
Kdo na karlovce v Praze :D
-
@biggris U mne k tomu není daleko, ale má ještě 5 let snad do 30 břicho nevyroste :D :D
-
@Tyna Já začal jako dítě :D :D tak snad to dopíše, než mi vyroste břich :D
-
@Tyrion Lannister právě vyjednalo po pádu králova přístaviště :(
-
@Tyrion Lannister Hele a kde jsi našel, že tyrelové byli poraženi. Já myslel, že jednou porazili Roberta, jako jediná armáda, a pak nesmyslně zakufrovali při obléhání bouřného konce místo, aby vyrazili s princem proti robertovi
-
@Tyrion Lannister Teorie supr, ale tak proč první hrdina potřeboval k poražení jiných najít děti lesa, nebo proč se podíleli na stavbě zdi a utkali do ní kouzla. Navíc dobrá otázka zbraně z dračího skla (proč zrovna to, velmi omezený výskyt a navíc…V diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 3. září 2017