p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Mirkleus To ředění krve tam máš paradox dědičnosti pokud její rodiče byli sourozenci a prarodiče taky a měla kliku v dědičnosti tak bude 100 % je otázkou jaké dostala geny (pokud její rodiče byli 50%, tak můžou mít různý mix od 100% až po nulové zá…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 28. července 2015
-
@hodor_the_king KAždý hrad se dá dobýt pokud by útočili nádobami s divokým ohněm tak by obráncům nic nepomohlo snad jen pomodlit seV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 28. července 2015
-
@Jay Jo na královnu trnů jsem zapomenul to je jedna z nejoblíbenějších postav v knize a má velmi tuhý kořínek kolik že jí vlastně je kolem 70 ?
-
@Tyrion Lannister Právě nikde nám neřekli, zda John nebo Stanis jsou definitivně pryč a my můžeme čekat co uvidíme v další serii. Docela by mne asi naštvalo, kdyby na jednu sezonu vypustili sever takže stanis a john pro nás pryč a oběvili by se tam …
-
@hodor_the_king A to je ten problém dokud to tam nebude řečeno přímo věřit tomu nebo ne :D Všichni si myslí, že John je naživu a pak výjdou vichry zimy nebo 6 řada seriiálu neoživího a to bude šok :D
-
No to vykastrování v knize jsem taky nikde nepostřehl jenom to že mu stahoval s prstů kůži a mučil ho, taky mne to zaujalo. Inak železné očekávám v 6 serii, kdy vypustí nějakou linku, kterou to nahradí viz vynechání brana. Ten skončil v jeskyni a od…
-
@svoa00 Neříkej, že ti princezna nepřirostla k srdci :D Od žebračky se tak dobře vypracovalaV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 23. července 2015
-
@Dreamer Však takhle jsem o tom uvažoval že k tomu využije Sansu a udělá z ní královnu dědička mocného a starého rodu na severu a od říčních krajin ji dělí její strýc a jeho nenarozené dítě. Pukud by si vzala dědice údolí měla sním 3 děti a on skona…
-
@Dreamer Zrovna o malíčkovi si myslím, že právě o to mu jde a sází na to. Myslí si, že má jedinou dědičku severu, pokud ji šikovně provdá v údolí (porodí tam dědice může zabít jejího manžela a skrz sansu by vládl i údolí) No a říční krajiny pokud bu…
-
@svoa00 Kruci až pozdě jsem si přečetl, že se to týká malých rodů a v knize není tolik informací o nich, ale z malých rodů, které mají v knize větší prostor mne zaujal rod Daynů z hvězdopádu (je tam nějaké tajemství, které mi vrtá hlavou) a ještě j…
-
Targaryeni, Starkové a pak slabost pro písečné hady (knižní)
-
@Nevada A John pokud žije a teorie o jeho původu jsou pravdivé :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 21. července 2015
-
@svoa00 Hele to už se děje aby se děti nerodili s cystickou fibrozou umele se oplodní a pak se otestuje embrio a to které pro ni nemá gen je vloženo do dělohy :D nebo pokud mají rodiče nemocné dítě s nevyléčitelnou nemocí nechají si ve zkumavce uděl…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 21. července 2015
-
@Tyrion Lannister To je proto, že každý člověk má vady a chyby ve svém genomu, ale protože každý gen máme dvakrát, tak ten nepoškozený nahrazuje ten poškozený a nic není vidět, ale když ty budeš mít vadný gen po své matce tvoje sestra taky a budete …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 20. července 2015
-
@svoa00 No hele on je problém pokud její rod nemá žádnou vadu ani mutaci v genomu, tak at se nám to líbí nebo ne budou se rodit zdravé děti ( rozmnožování mezi blízce příbuznými jedince je nebezpečné pokud se v rodině nachází nějaká mutace či vada a…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 20. července 2015
-
@Mirkleus No tak její rodiče byli sourozence babička s dědou taky sourozenci má supr rodokmen :D předtím troje ředění inak to to byl samej příbuznejV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 20. července 2015
-
@Nevada Díky todle mi vypadlo jak jsem to četl, před tak drahnou dobou a znova to číst plánuji až bude venku sen o jaru :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 20. července 2015
-
@svoa00 Mluvím o vítězství její strany bojovala o trůn pro sebe a své potomky sice víme, jak skončila, ale na trůn se dostali její potomci a v linii stále žijí. (takže prakticky se dá říci, že vyhrála ona)
-
Ted mi zpětně došlo neřešilo se tady už, když Tywin nechal roztavit led a vykovat z něj dva meče, aby lanisterové měli meč z Valirijské oceli, bralo se tady v potaz, proč měl tak zvláštní barvu Tywin i královrach se tomu oba divili a nevěděli proč, …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 19. července 2015
-
Hodím dotaz nevíte o nějakém podobném seriálu jako je bílá královna? Kde se nepřekrucuje tolik historie
-
@brbr No ty kapitoly nám toho tolik závratného neřekli spíše navnadily na zbytek knihy. Kdyby zveřejnil kapitolu, kde železní bojují v námořní bitvě ... atd spíš to by vadilo
-
@Tarin JJJ jednalo se vzpouru v jednom městě (název si nevybavím) a aerys tam šel vyjednávat a zajaliho. Ze zajetí ho osvobodil barystan selmy a aerys celý ten rod nechal vyvraždit, až na jedno dítě a to byl náš opilí rytíř co pomohl Sanse utéct. In…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 18. července 2015
-
@Tyrion Lannister TAk Aerysoj hráblo po tom co ho uvěznili do té doby byl normální. Inak Azok ahai obětoval svoji lásku při skutí světlonoše, ale dany udělala to samé, když zlikvidovala svého manžela a syna a za odměnu dostala draky (jak říká meslis…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 18. července 2015
-
@Everett_Young U královraha čekám na 3 díl marně:D mám rozečtené kodex alera, dobrudružství Riiria (královské spiknutí, a další 3 pokračování), kroniky železného druida (praštěný napálený ..) všude čekám na pokračování jo a pak třeba serii the uldar…
-
Takže vichrů se asi v brzké době nedočkám, tudíž se ptám nemáté nějakou fantazi či scifi serii, a aby mělo min 3 díly ( odpovídají tllouštky nemám rád začínám nových příběhů)
-
@Dreamer Hmm já to taky plánuji půjdu čekat hodinu před otvíračkou :D
-
@Rybba No hele jako já ve 13 vypadal na 9 :D takže to je na místě, a pamatuji jak mi doporučovala knihy, kde bylo na mne málo textu a moc obrázků :D
-
@Rybba Hele víš jak na mne ta baba v knihovně blbě koukala, když jsem si tu knížku tam byl půjčit :D prý dětské oddělení je vedle
-
@hnzanai No stejně výsledek tance byl ten, že k moci se dostali potomci Rhaenyry, což je vlastně paradox a znemaná to, že ona ve finále svůj boj o trůn vyhrála
-
@Rybba čtu to od 13 :D