p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@hnzanai Defakto tam bylo několik královstí, které spolu neustále válčili královké krajiny, bouřné krajiny, dorne, rovina, západ, říční krajiny ovládané železnými, údolí a sever. Samostatná království spolu válčila a bojovala a kdo z toho vycházel n…
-
@Jay @Jay Mhh, když já nerad čtu elektronické knihy není nad vůni papíru a ten pocit, když člověk listuje knihou to je k nezaplacení a bohužel nejsem tak schopný, abych knihu četl v Aj zatím se plácám s Harrym Pottrem a tajemnou komnatou :(
-
@Tyrion Lannister No u tyriona má stejný názor jako ty, krom toho že svého bratra nezabije nevíme co sním kamenosrdce udělá a druhá smrt otce jsem si myslel na nějakého jeho bratra (že jich hodně žije) U zdi nevím co si myslet je to velká neznámá ta…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 12. července 2015
-
@Nevada že by to datum pro českou republiku bylo pravdivě :O
-
Rovnou to hodím sem ten dotaz nevíte jak to bylo s vejci kolik jich v létohradu nechali líhnout? Děti prince Meakare měli každý své vejce a počítám, že jejích starší bratranci a sestřenice museli mít taky každý svoje vejce, když počítám tak jich mus…
-
@brbr To máš rech jako ted bych spíš čekal informace je mrtvej není spekulace tímto směrem
-
@Tyrion Lannister Hmm tak zase naivně čekat.
-
No na netu se dá najít obálky knihy, takže co to může říkat, že se blíži dokončení nebo to je jen cena útěchy?
-
To co tady už většina lidí píše se tu probíralo dříve, ale pokud jsem příjde nováček asi nebude pročítat 57 stránek.
-
@Rybba 10 let čekám a čekám :D čeká tady někdo déle než já?
-
@Kit Počkej až budeme čekat na sen o jaru nebo se konce ani nedočkáme :(
-
@hodor_the_king @hodor_the_king byl tam jako král, hledal informace o dracích, chtěl nechat líhnout vejce co měli v úschově co vím měli jich hodně neb děti princů měli každý svoje vlastní vejce
-
@Tyrion Lannister Nemohlo mít na to vliv to že tam draci byli dva? Quentin se pokoušel ochočit jednoho a zaúčil na něj ten druhý. V princezně a královně dračí sémě vždy jeden člověk šel na jednoho draka třeba v tomhle byl ten problém. Jo a jen k tě…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 11. července 2015
-
@Mirkleus No navíc od věže radostí jen do hvězdopádu, kam dorazil už s johnemV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 10. července 2015
-
@hnzanai Máš pravdu, ale u Roberta ještě myslím, že to bylo v první knize se psalo, že nárok na trůn obhájil právě svojí příbuzností s vládnoucí linii (šílený král by přeci bratranec jeho otce) a pak to zpečetil sňatkem s cerceia přesto měl problémy…
-
@Gepeto Ptám se teoreticky neříkám že jsou vím, že zatím je dany ale ještě musí dva sehnat :D a furt mi to vrtá hlavouV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 9. července 2015
-
@Tyrion Lannister Vím ti pocházeli z ddračího sémě, takže pokud tam nějaké linie mezi prostým lidem ještě zůstala tot otázka :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 9. července 2015
-
Lidi blbý dotaz jak to je vlastně s velariony? Víme že měli měli hodně svazků s Targaryeny a Targaryenské princezny se do jejich rodů několikrát provdali plus pochází ze staré Valirie jako nižší rod a stále mají rodové znaky jako oni. Myslíte, že te…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 9. července 2015
-
@Tyrion Lannister Počkat já myslel, že sithové byli vyhubeni ne když císař a dart vader byli zabiti
-
jjj taky bych ji rád našelV diskuzi The Rogue Prince, or, the King’s Brother (prequel k Tancu drakov) Komentář od p1e9t9r2 9. července 2015
-
@Nevada Jenom dva a jeden z toho se trůnu zřekl a ani neměl děti a ted druhý měl děti jenom dvě. Třetí syn byl zabit.
-
@Tyrion Lannister To vím, ale spíš, že král si odjede pryč a nechá království doma bez krále, když mu stále hrozí nebezpečí od blackfirů je docela vtipné. Jen nevím jak dlouho byl pryč to by nám mohlo hodně pomoct ohledně té vzdálenosti
-
Je o tom ve světe ledu a ohně, takže si říkám, že ten ašaj zas tak daleko asi nebyl, když si tam udělá výlet král sedmi království
-
No já si říkám, že by natáhli i fanoušky na rytíře sedmi království a mohla by to být pěkná miniserie a kdyby to mělo stejný rozpočet jako GoT, tak to co by ušetřili tady by mohli investovat tam a měli bychom více efektů a lidí. http://www.edna.cz…
-
@Tyrion Lannister Takže krakatice nakonec budou stále si myslím, že i aegona odsunou do 6 serie :D a třeba jednu serii si člověk odpočine i od dany a neutrálního výrazu
-
@hnzanai Tuším, že na začátku písně mu byli 3 roky. Ale inak asi máte pravdu odkrouhnou Stanise a nahradí jeho linku Rickonem to by sedělo :D
-
@svoa00 No starkové mají jenom rickona, který může plodit potomky a co my víme jak ho vychovávají na ostrově, kde jsou kanibalové a pak dvě dcery, ale víme že s aryou to je divné a zbývá sansa vdaná za Tyriona a sever Lanistera jako dědice nepříjme…
-
@Everett_Young No víme že dost velitelů hlídky byli starkové a ty dvě vedlejší větve jsou hodně dlouho vedlejší větve. Vzhledem k tomu, že severu vládnou přes 8 000 let to by těch větví museli mít hafo kdyby se řekněmě každou 5 generaci měla jedna o…
-
@Rybba starkové jsou mistři v redukci svých synů neb z každé generace jednoho prostě šoupnou na zeď a mají pokoj od vedlejší linii. Pak boje v divokými .. atd. No a nějaké rody, že mají malo potomků víme jen současný stav a většinou to je domluvené …
-
:D hmm to je hezké